С какво да се разнообразим в почивката

  • 2 471
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Направете си масаж, взаимно.

# 16
  • Мнения: 10 825
Направете си деца и няма да се чудите по темата 😁

# 17
  • Мнения: 3 168
Странно, че никой не е написал ресторанти и заведения.

# 18
  • Мнения: 3 628
Аз също много мразя някой да иска да ми "разнообразява" почивният ден. Обикновено искам да спя, да гледам някой филм или ако не съм напълно пребита от работа да свърша някоя домакинска работа.
Питай първо партньора си дали иска такова "разнообразяване", че да не стане някой скандал.

# 19
  • Мнения: 1 644
Е, ама той и скандала може да мине за разнообразие.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 853
Странно, че никой не е написал ресторанти и заведения.

Е, те заведенията не са забавление. Част от целия "пакет", да. Ама специално да ходиш на заведение и това да е основното събитие на деня ми звучи нелогично.

# 21
  • Мнения: 25 927
Странно, че никой не е написал ресторанти и заведения.
В живота на българина, кръчми и заведения си е сивото ежедневие. Joy
Живеещите в чужбина да не се изумяват.

# 22
  • Melmak
  • Мнения: 3 559
То ресторантите едно забавление само по себе си…

# 23
  • София
  • Мнения: 13 853
Аз на заведение не се забавлявам. Когато съм гладна, ям и толкова. Може би зависи кой какво разбира под заведение де.

# 24
  • Melmak
  • Мнения: 3 559
Аз го разбирам да организират нещо с приятели. Преди пандемията често се събирахме с приятели на кръчма/бирария и си изкарвахме доста добре. Резервирахме голяма маса и поне 10 човека се събирахме. Това го разбирам.

Ама двамата могат да си ходят на ресторант без кой знае каква предварителна организация, освен ако не целят конкретно място, за което се изисква предварително да се запази маса.

# 25
  • Мнения: 1 278
Ние отиваме на хижа голяма компания. С това ще се разнообразим тези почивни дни.

# 26
  • Мнения: 1 930
Ако сме в нас, предимно това правим - гледаме филми или излизаме с приятели. Последният месец съм се увлякла по правенето на безалкохолни коктейли (за мъжа ми алкохолни), правя хапки и играем на Плейстейшън или настолни игри. А миналата седмица взех "Криминист" и утре ще разрешаваме убийство. Grinning
Веднъж месечно ходим или на еднодневна екскурзия наблизо или на спа уикенд.
Иначе аз лично повечето уикенди ходя на пилатес, правя си разходка, ходя на маникюр или фризьор, виждам се с приятелки, с брат ми, пазарувам разни неща, чистя основно. Мъжът ми често работи и уикенда. Тъй че с огромно желание си оставаме вкъщи и гледаме филми.

Общи условия

Активация на акаунт