Превърнете всеки ден до Коледа в емоция със Сердика Център

  • 5 746
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Повече подаръци, повече изненади, повече празничен дух - в Сердика Център коледното настроение вече ви очаква!

И тази година в търговския център всеки ден до Коледа е специален. Но сега са ни подготвили и една голяма изненада - Адвент календар, от който на всяко нечетно число до 23-ти декември потребителите на Сердика Център в мобилната апликация SPOT печелят атрактивни подаръци.



Какво можете да спечелите?
Очакват ви 12 луксозни подаръка, сред които най-желаните адвент календари на Kiehl's и Sephora, подаръчен комплект от Marella, колие от Swarovski и други, които тепърва предстои да бъдат разкрити до Коледа. Най-специалната награда пък е адвент календар с миниатюри на една от най-известните козметични френски марки в света.

Как да участвате?
Изтеглете на телефона си приложението SPOT. Пазарувайте в Сердика Център и сканирайте касова бележка на минимална стойност от 50 лв. до 23.12.2023 г. в приложението. Готово!



SPOT бонус специално за потребителите на BG-Mamma:
А само сега можете да се регистрирате в приложението SPOT с код BGMAMMA и автоматично ще получите 400 точки в повече, които да обменяте за подаръци от апликацията – играчки от Оле Мале, Истински Мед, билети за популярни концерти, театрални постановки, различни преживявания и още!

... и още празнични изненади в Сердика Център

Тук ще опаковаме вашите коледни подаръци напълно безплатно. Ще подарим радостни емоции на всички деца по време на нашите празнични работилнички. Не пропускайте да си направите и фотосесия и да получите безплатна снимка от професионален фотограф. Елате и на зрелищния ни коледен парад със Снежната Кралица, Снежния Крал, веселите джуджета и много музика. Вижте пълната програма и датите на serdikacenter.bg



Още подаръци ще раздадем и тук в темата!

Грабнете един от три ваучера за пазаруване в Сердика Център на стойност 50 лв. всеки, като отговорите на въпроса:

Какви адвент календари обичате да подарявате и да получавате като подарък и защо?

На 19.12.2023 г. ще изтеглим тримата печеливши сред всички участници и ще ги обявим в темата.


Моля, запознайте се с общите условия ТУК

Последна редакция: пн, 18 дек 2023, 17:56 от Жaклин

# 1
  • София
  • Мнения: 1 373
Обичам да получавам всякавки адвент календари, защото ми носят много празнично настроение. Обичам да подарявам адвент календари с играчки на сина ми, защото това го прави много щастлив.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 447
Обичам да подарявам за Коледа на приятелки календари с козметика или грим, както обичам и на мен да ми подаряват такива. Така имаме възможност да изпробваме повече неща в мини вариант и да преценим дали работят за нас. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 212
Обичам всички видове коледни календари. Мисля, че допринасят за коледната магия.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 303
Обичам да подарявам / получавам адвент календари заради елемента на изненада и донякъде лотарийната тръпка. Поради естеството на приятелския ми кръг, предпочитани са тези с лакомства, били те по-здравословни или просто вкусни.

# 5
  • Мнения: 1 941
Адвент календарите са ми любими, харесват ми очакването и изненадата. Обичам да получавам и подарявам козметика.

# 6
  • Мнения: 3 560
Обичам коледни календари с чай, шоколад и козметика.

# 7
  • Мнения: 29 925
Всякакви, но най-вече шоколадови, понеже кой не обича шоколад...?

# 8
  • Мнения: 794
В момента обожавам да подарявам "сладки" календари, особено на дъщеря ми! Да я гледам как с нетърпение чака следващия ден, за да си вземе лакомоството, ми е любимо!

# 9
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Харесвам да получавам адвент календар с козметика за подарък. Забавлявам се, намирайки в него много и различни видове гримове и козметика за лице.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 135
Подарявам на децата шоколадови адвент календари. Всеки ден изтичва в кухнята да хапне поредното лакомство.

# 11
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 873
Като цяло съм фен на адвент календарите. Най-любимите вкъщи са детските адвент календари с книжки и класическите с шоколадчета.

# 12
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Харесвам много коледни календари! Любими са ми тези с козметика и лакомства!

# 13
  • София
  • Мнения: 567
Обичам адвент календарите , просто защото обожавам приятните изненади. Подарявам и предпочитам за себе си тези с козметика

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823
Обичам да подарявам адвент календари според интересите, за да доставят удоволствие на получаващия ги. За децата ми те се променят според възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт