КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 35 009
  • 493
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 258
Аз не съм гледала Татковци и никой от каста му не ми е известен.

# 76
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
И аз не съм го гледала.

# 77
  • Мнения: 11 406
То и аз не съм, на втория епизод се отказах. Още повече като чуя мьекащи актьори и говорещи на диалект, това ме отблъсква до краен предел. А един от тях беше точно къдравият от Варна, дето участваше в "Кой да знае" в третата вечер, мисля...

# 78
  • Мнения: 368
За мен също е непознато лице. Сериала не съм го гледала, а и телевизора го пускам основно за новини вечер и евентуално някое предаване. Сутрешни блокове не съм гледала от години. Явно затова ми е убягнал.
Даже първоначално се изненадах, че на фона на толкова известно лице като Милица Гладнишка са сложили абсолютно непознат човек. Но явно грешката е в моя телевизор Simple Smile

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 26 588
Не ми допадат водещите и гостите,много лиготии и превземки...,но позаглеждам понякога въпросите и видеата/фактите  към верните отговори.

# 80
  • Мнения: 9 395
Оригвам.

# 81
  • Мнения: 4 573
Слабичък епизод днес

# 82
  • София
  • Мнения: 9 959
Дават храна между всички предавания, както и безплатни напитки. Поне при други предавания, на които съм ходил като публика преди време даваха. Ако снимките приключат късно, дават и пари за такси, като ги групират по 4 души и по райони. То идеята не е с това да си изкарваш хляба, а да ходиш чат пат. Пенсионерите имат повече време  и ходят, видно е от публиката на Стани богат, хахаха
още ли се снимат по цял ден и си виждаш дъха 😂🫨
Тези двете нарочно ли се правят на прости или са такива...
За комарите, като познаха се радваха сякаш са отговорили на предпоследния въпрос в Стани богат Grin

# 83
  • Мнения: 209
По спомен онази вечер имаше въпрос "какво е трънкометка?". Какъв беше отговорът, че Google нищо не казва. Или съм запомнил грешно въпроса?

# 84
  • Мнения: 11 406
Големият  софиянец Сашко от Кокаляне каза "намàлят", вместо "намаляват", OMG!

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 21:54 от diziler

# 85
  • Мнения: 3 777
entwickler
помитане, за да не прелитат змейове

# 86
  • Мнения: 209
entwickler
помитане, за да не прелитат змейове
Благодаря.
И аз това предположих. Но ми е странно, че не излиза никъде в интернет. Нямам хартиен речник подръка.

# 87
  • Мнения: 41 677
И аз не знам откъде я измислиха тази дума, дето даже и Гугъл не я знае. Утре да питат за инжектопляктор, а?

# 88
  • Мнения: 5 813
За мен предаването е слабо, а можеше да го направят по-интересно, с въпроси при които да се търси логика, със сменящи се отбори, да не са постоянно Милица, която е мега досадна и не знам кой е мъжът, умиращ от скука.

# 89
  • Мнения: 7 258
Снощния епизод беше тъпотия. Бежанска беше нетърпима, чак Милица ми се стори ок на нейния фон.
Въпросите не бяха интересни, разсъжденията на отборите не бяха атрактивни, а досадни. Бежанска оригиналничеше много несполучливо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт