Да се оплачем... 2024

  • 710 662
  • 11 828
  •   18
Отговори
# 11 130
  • Мнения: 4 731
Уинд аз грешно разбрах, че си го отписала без да си го опознала. Права си - няма ли сходно интелектуално ниво, връзката е обречена. Селянията (като манталитет) няма изкореняване.
 Кло за миг помислих, че за моя мъж говориш😂😂😂1:1 е описанието.

# 11 131
  • Мнения: 113
Значи не става. Човек, който манипулира не е ок. Ако ще целият материален човек свят да изсипе.

Когато се изнесох от къщата на бившият ми мъж и заживях в своя си дом, толкова бях вътрешно с парите, че детето се разболя и си броях стотинките да купя пулмикорт и инхалатор. Много гаден спомен ми е. Ама издрапва се.
Сигма, натам отивам и аз сега.
Всъщност това, че го казваш е голяма подкрепа.

Просто защото бедността в онзи й смисъл е неизбежна. Но минава, стоически се минава през това.
Периоди, които минават.

# 11 132
  • Мнения: 3 114
   Дидка, защо не вземеш един топ матрак? Много оправят нещата. Дори и най-евтините варианти. Когато майка ми беше последно в болница й взех един за 50-60 лв. от Метро, най-евтиния, с идеята да го оставим там. Но тя много си го хареса и си го прибра, много бил удобен.

# 11 133
  • Мнения: 7 930
Ще докладвам, ако някое от сънотворните, които препоръчахте, подейства. Все съм била зле, но така никога не е било. Мъжът ми сега ме кара на морето да дишам солен въздух, дано пък помогне.

# 11 134
  • Мнения: 5 371
Ще помогне, разбира се . Като добавите и доза секс , хубаво питие и спокойна атмосфера, ще спиш като бебе. Пожелавам ти го от цялото си сърце . ..
Ся, аз буквално се възгордях от процентите на колежката . Начи, дет се вика , тия два процента живеят у нас ( е, поне на този адрес се водят ). Аз значи съм една щастлива .жена

# 11 135
  • Мнения: 39 414
Чистих коприва. Уж с ръкавици, ама единия ми пръст тръни.

# 11 136
  • Мнения: 4 962
Оплаквам се, че вече не мога да се влюбя. Така ме очука живота, че изпитвам страх да допусна до себе си, а не е да не искам.
На работа се нагърбих с още задължения срещу по- висока заплата, но още не знам колко ще ми предложат. Нова колежка ще търсим в края на годината.
За молците по хранителните продукти има капани, които спират цикъла на развитието им. Но всичко трябва да се изхвърли, а шкафове и помещение да се почистият основно. Сухия лавандулов цвят уж помага срещу текстилния молец, но с лавандула в къщи си завъдих по храните.

# 11 137
  • Мнения: 3 114
Рози и бодли, сигурна съм, че можеш да се влюбиш и да се довериш. Виж какъв хубав никнейм си си избрала. Ами и хората и връзките са такива. Не може само рози, винаги има и бодли. А лошият опит е дори по-полезен, защото научаваме повече. Ако човек няма очаквания всичко да е идеално и хич никакви сътресения да няма, се живее по-лесно. Животът просто е такъв. За себе си съм избрала да се радвам на хубавото. С лошото къде се справям, къде не... Понякога просто махвам с ръка и си го махам от главата. Не мога да оправя света, нито да се справя с всички проблеми. Колкото - толкова. Гледам поне да не се кося излишно и да се боря с вятърни мелници.

# 11 138
  • Мнения: 198
Колкото повече са разочарованията,, толкова по трудна става изобщо комуникацията с хората.
 От всеки очакваш нещо лошо в даден момент

# 11 139
  • Мнения: 5 371
Рози, как така да се пазиш от влюбване. Ми то като дойде, не пита . Какво по хубаво от това да се влюбиш . И защо да мислиш за края , още повече да го виждаш в черни краски  преди да е почнало още.  Така привличаш точно това от което се боиш. Бих се влюбвала безброй много пъти, ако вече не бях. Няма по красиво чувство. И по сладка лудост  .
Моят съпруг днес е именник. Почерпете се за негово здраве , той е от изчезващия вид на ония два процента свестни мъже. Току що ме боядиса  , а довечера ще ме води в съседно село на мандра за сирене .
Заповядайте , за негово здраве:
.

# 11 140
  • Мнения: 24 423
Здрав да е Лазар! И все така да те гледа като писано яйце, да се обичате и разбирате!

Ева, колко време ще дишаш морски въздух? И на кое точно море?

Така ми спеше на обяд, че станах в 5.30, но имах работа. Мрън

# 11 141
  • Мнения: 3 114
   G.D., да ти е жив и здрав! Има свестни мъже, има!

   И аз много обичах да ме боядисва мъжът ми. Много е секси това Simple Smile. Постилахме една мушама в центъра на хола, аз седя по гащи върху пластмасов стол, а той се суети около мен и маже. Едва си разресвах после косата, много я разрошваше, но много старателен беше. Сега съм с по-сложен цвят и ходя на фризьор, но ми липсва това.

# 11 142
  • Мнения: 4 962
G.D..да ти е жив и здрав именика!

Не се пазя, момичета. Просто не ми се получава вече или засега:)
За мъжете, нали мъж отглеждам. Знам през каква трансформация мина, от момче към първото влюбване. После първата любов и как го изживя. Харесвах  много промяната в него. Мисли, старание..Все се твърди, че децата са различни вече, но емоциите и отношенията им са същите, както едно време при нас.

# 11 143
  • Мнения: 4 731
G..D.. здрав и все така 100 обичащ да ти е Лазар дъъълги, дъъълги години🥂 и сили да издържите на празничния маратон, който у вас ще продължи дъъълго😀
Рози и бодли няма да се отчайваш☺ има залези, има и изгреви. Който търси- намира...или го намират😉 Радвай се на живота и той ще ти се усмихне🍀

# 11 144
  • под тепетата
  • Мнения: 9 344
Честит ти именик, G.D! Здрав да ти е и все така да се обичате! Аз току-що се влюбих...в твоите козунаци! Разкошни са!
  Clotilde, чак на мен ми се прииска да ме боядиса мъжът ти Laughing
 Не разбрах кога е тази година Спасовден Wink
 Оплаквам се от кантара! Повече няма да го погледна!

Общи условия

Активация на акаунт