Да се оплачем... 2024

  • 933 603
  • 15 042
  •   28
Отговори
# 14 400
  • Мнения: 2 482
Приятна почивка!

# 14 401
  • Мнения: 8 756
Ох, влезнах в седмокласната тема и косата ми се изправи.... Прегърнете си децата тази вечер и не забравяйте, че това е само един изпит, а те ще са ви деца цял живот...

# 14 402
  • Мнения: 39 745
Мхм, при четвъртокласниците е същото. Ходят родители в МОН да видят къде на децата са взети две точки.

# 14 403
  • Мнения: 24 874
И да ходят какво от това? Резултатите са окончателни. Аз 4 клас не ги усетих матурите. Нито на уроци е ходила, нито пробни е правила и имаше над 90т и по двата предмета. Седми клас е друга история....Дано пак има отлични резултати. Но естествено, че ще я обичам и 5 т да има. А и на мен здравето ми е най- важно. Не съм очаквала, че толкова ще е стресирана и притеснена. Затова се радвам, че мина.

# 14 404
  • Мнения: 270
Успех на децата!

Моята за 4та поредна година остава на поправителен по немски. Ама да не си помислите, че е тъжна, че ѝ пука или пък да изпитва срам и неудобство….
Ами и на мене вече няма да ми пука, писна ми да ми пука, да се поболявам и да се се сблъсквам с непукизъм най-виша форма.

Ако не си вземе изпита септември, остава да повтаря класа. От една страна добре, щото в класа има 3-4 читави деца. Класната обаче е най-милото същество на света! А моята колкото и класа да смени, все ще се лепи за м@нгалите….

Добре, разбрахме, че госпожата по немски е расистка и гадна, ама не може да не блестиш с особени знания, а в същото време да правиш физиномии на госпожата и да ораторстваш.
Частните учители, при които е била казват, че не е за 5 (това е австрийският еквивалент на нашенска цафарка), била между 3-4. Може и да е за по-добра оценка, ама като е непоносима и се прави на важна, нека седи на поправителни.

Едно от малкото “бели” деца в класа е украинче. Дойде преди 2г, не е чувала немска реч до тоя момент. Отличничка е по всичко, включително и по немски. А моята ѝ се подиграва, че носела сандали ….

# 14 405
  • Мнения: 2 482
Хистологията ми е готова. Явно няма проблем , защото докторката само и предала поздрави по съпругът ми, който ходи да я вземе. Ще я видя довечера. Моля за палци за понеделник - пет скенер.

# 14 406
  • Мнения: 270
Рави, от все сърце ти желая всичко да е наред!

# 14 407
  • Мнения: 24 874
Рави, много се радвам! Ще стискам палци в понеделник!
Ако искаш МБ ми пиши

# 14 408
  • София
  • Мнения: 29 272
Рави, и в понеделник пак с добри новини да се похвалиш Simple Smile

# 14 409
  • Мнения: 8 756
ravi, само хубави резултати ти желая!

# 14 410
  • Мнения: 339
Имам усещането,че съм влезнала в някакъв омогьосан кръг и от един проблем отивам в друг.Край няма,все нещо ново изниква.Все се надявам,че ще дойдат по-спокойни дни.Скоро  обаче не се виждат.

# 14 411
# 14 412
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 047
Що за глупост да кандидатстваш за работа и да ти кажат, че ще обсъдят с другите вече работещи там на същата позиция дали да ти одобрят кандидатурата.

# 14 413
  • Мнения: 14 045
Случвало ми се е, дори на едната работа буквално го изкараха че ще е каквото кажат бъдещите ми колежки, защото с тях ще работим заедно, а преди това имало някакво голямо несходство на характери и затова те да кажели... Не е имало нещо друго заради което да отпадна, естествено, просто така го изкара шефката че им дава възможност да ме отхвърлят ако не се харесаме.
Сега, че е грубо и нетактично да ти го кажат, така си е. Но се прави и то не особено рядко.

# 14 414
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 047
Случвало ми се е, дори на едната работа буквално го изкараха че ще е каквото кажат бъдещите ми колежки, защото с тях ще работим заедно, а преди това имало някакво голямо несходство на характери и затова те да кажели... Не е имало нещо друго заради което да отпадна, естествено, просто така го изкара шефката че им дава възможност да ме отхвърлят ако не се харесаме.
Сега, че е грубо и нетактично да ти го кажат, така си е. Но се прави и то не особено рядко.

Интересно. Но тук има доста голяма самостоятелност. Няма да прекарваме почти никакво време заедно.

Общи условия

Активация на акаунт