Да се оплачем... 2024

  • 950 101
  • 15 257
  •   23
Отговори
# 14 595
  • под тепетата
  • Мнения: 9 628
Ох, и аз съм така- без едно мога, с едно не мога...Сега акълът ми е в хладилника...Оплаквам се, че чоплих градинките и макар и с ръкавици, копривата яко ме нажули! Ръката, че чак и на бедрото ми е изтръпнало.

# 14 596
  • Мнения: 4 988
С климатик или без, ме заливат вълни - ту горещи, ту студени. Снощи, нали почивен ден, заспах в 4-ри и в 7.30 се събудих наспана. Де да се чувствах така в останалите 6 дни, когато работя.
Снощи моят " изгубен" син се завърна, взел най- тежките си изпити, и звучеше като себе си, най- накрая. Дано няма още сътресения:)

# 14 597
  • Мнения: 22 573
На криматик не спим, защото на сутринта съм схваната,  със задушен нос.
Този в спалнята така и не го оправихме и сега сме сложили най-прост вентилатор, а работи този в хола само. Температурата е много приятна всъщност.  Не е жега, но и не е голям студ.

# 14 598
  • Мнения: 10 768
Жега, жега, ама само на домати и сирене не става, та направих една импровизирана паеля. Мирише страхотно и всъщност съм доволна от резултата. Събота и неделя у нас се яде га сме гладни, не когато би трябвало да се яде. Климатика днес не е спирал, а съм запазила едни череши и трябва да ида да ги взема.

# 14 599
  • Мнения: 219
A какво му стана? От моя почна да тече вода от вътрешното тяло и го спрях.

Оплаквам се от жегите

# 14 600
  • София
  • Мнения: 6 229
У нас е добре до 14-15 часа, защото е северозападно, правя течение и е прохладно. Е, 26-27 градуса, но е добре. После затварям. Да, ама ММ дава зор към 20-21 часа да отваряаме и то все едно фурната отварям. Веднага става към 30 градуса и няма спане. И при нас е шумно, паркинга ни е под прозореца на спалнята. То паркират, то форсират, то седят на едно място да работи. ММ им се нервира и затваря прозореца. Отваря към балкона ама то почти не се усеща.
Ох, два дни не спрях да ям. Нали съм си вкъщи и се чудя какво да натъпча. ТО трябва да ми идва, ама си е от чиста лакомия и скука.
Да ви се оплача, свалих си един сериал. Днес 2 епизода изгледах, ама нищо не схващам. ВИкам брей с тия книги дето само чета, не мога да гледам и следя сериали. Сега погледнах, свалила съм шести сезон........

# 14 601
  • Мнения: 10 768
Гладна съм, а дори не знам какво ми се яде и така най-мразя. Ядох краставица, рових в хладилника, той вече е полупразен, ама нали ще излизам, ще позаредя, въпроса е че не знам какво да взема.

# 14 602
  • Мнения: 8 765
Оплаквам се, че март месец си купих един парфюм, но после реших че не ми харесва. И останах с впечатлението, че го дадох на дъщеря ми, но тя твърди, че не е така. Вече няколко месеца го търся къде съм го скрила вкъщи и не мога да го намеря. И друг път "крия" неща, но чак път толкова добре не съм се справяла 🤐

# 14 603
  • Мнения: 4 687
A какво му стана? От моя почна да тече вода от вътрешното тяло и го спрях.

Оплаквам се от жегите


При нас се случи същото, когато един бръмбар беше решил да си прави къща в маркуча, от който се отича водата от външното тяло. Съответно водата си търси от къде да излезе. Мъжът ми я изчисти и се оправиха нещата.

Оплаквам се, че съм много апатична напоследък.

ПС
Скрит текст:
Едно море от сега ви изпращам.

# 14 604
  • Мнения: 3 707
Оплаквам се, че март месец си купих един парфюм, но после реших че не ми харесва. И останах с впечатлението, че го дадох на дъщеря ми, но тя твърди, че не е така. Вече няколко месеца го търся къде съм го скрила вкъщи и не мога да го намеря. И друг път "крия" неща, но чак път толкова добре не съм се справяла 🤐
Твоят парфюм поне е у вас, а аз изгубих един практически нов и не помня къде е. При нас е обратния случай - той е на дъщеря ми, но стана мой. Лошото е, че бях в няколко хотела и може да е останал някъде там! Все се надявам да изскочи отнякъде!
Да отваряме ножиците, викам!

# 14 605
  • Мнения: 1 870
Като споменахте парфюми, в Лили дрогерията всеки месец пускат промоции на някои читави парфюми. На Нарцисо съм си купувала за 80 лв, а на летището 150, което си е супер оферта. Последно взех парфюм с около 100 лв надолу от редовната цена и съм много доволна.
Оплаквам се, че не мога да си изразя свободно мнението относно прайда от вчера, ще ме трият 😀

# 14 606
  • Мнения: 8 765
В Лили не винаги имат тестери на парфюмите, даже и тези които са на промоция и това ме спира да пазарувам от там. За себе си съм установила, че супер-дупер скъпите парфюми не ми допадат като миризма и за това искам първо да тествам.

# 14 607
  • Мнения: 1 870
Ако си мол, влизаш да тестваш в Бюти зон или Дъглас.

# 14 608
  • SF
  • Мнения: 21 717
Леле как ще удари!...

# 14 609
  • Мнения: 3 707
В Лили не винаги имат тестери на парфюмите, даже и тези които са на промоция и това ме спира да пазарувам от там. За себе си съм установила, че супер-дупер скъпите парфюми не ми допадат като миризма и за това искам първо да тествам.
Не зная дали съм го казвала, но миналата година в Хародс зълва ми поиска да си пръсне малко от най-скъпия им парфюм (попита конкретно кой е най-скъпия; струваше няколко хиляди паунда, не помня точно). Беше просто отвратителен! Оказа се, че е специално приготвен за съпругите на богатите араби, които често пазаруват оттам. Аз си харесах един много “евтин”. “Само” към £200.

Аз си имам любими парфюми, които си ползвам от години.

Есмее, за какво става въпрос?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт