Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 55 476
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 672
Има ли някой който е пробвал Missha - All-Around Safe Block Waterproof Sun Milk Sun SPF50+/PA++++
Въпроса ми е дали оставя бял слой.
Не оставя. И пази добре. 2 години го ползвам на морето, като не спирам трета и нямам поражения. Изобщо лятото залагам на него и досега не ме е предал.

# 541
  • София
  • Мнения: 9 850
Да ви питам, записах се за нотификациите на Джолсе, получих имейл за скрита оферта, но няма линк в имейла. Които го ползват, имате ли линк? Чудя се дали не е заради пощата в АБВ, защото и други неща не показва правилно в имейли...

# 542
  • Мнения: 13 612
Мисля, че като кликнеш на картинката трябва да се отвори скритата разпродажба.

# 543
  • София
  • Мнения: 9 850
Мисля, че като кликнеш на картинката трябва да се отвори скритата разпродажба.
Всичките ми имейли от тях изглеждат така... Явно е от АБВ... Благодаря!
Скрит текст:

# 544
  • Мнения: 13 612
Не ми е дошъл да направя сравнение и карам на спомени, някой ако е получил пълния мейл може да го пусне в темата.

# 545
  • София
  • Мнения: 10 358
От месеци не получавам скрити разпродажби, подозира че е от това, че напоследък все от stylevana пазарувам.

# 546
  • Мнения: 3 648
Не е това, само от тях пазарувам и пак не получавам.

# 547
  • София
  • Мнения: 4 373
От близо две седмици сутрин третирам зачервяванията от минали пъпки с Gonjinhyang Ultimate Brightening Corrector
https://thehistoryofwhoo.ca/collections/gongjinhyang-radiant-whi … nt=35782010405024 на The History of Who - поизбеляват наистина и продуктът се разбира чудесно с предхождащите го витамин Ц и азелаинов крем. Интересно ми е как ще се справи във времето с тях. Имам една червенина от август (!), която от нищо не изчезва напълно, да речем че тя ще ми е тестът.

Като комплимент към поръчката в кутийката на крема за третиране на петна, получих и овлажвяващия крем https://thehistoryofwhoo.ca/collections/gongjinhyang-radiant-whi … nt=35782010470560 в 4 пакетчета по 2.5 грама, който действително хидратира и прави много блестяща кожата. Но защо толкова са го ароматизирали питам? Всички продукти на The History of Whoo са така парфюмирани?

# 548
  • Мнения: 2 015
Всички продукти на The History of Whoo са така парфюмирани?
О, да! Grinning Във високия клас не очаквай fragrance-free продукти.


~~~

Така изглежда имейла за хидън дийл от J:
Скрит текст:

# 549
  • Мнения: 93
Здравейте, някой има ли опит с корейски кремообразни ружове и като цяло декоративна козметика? Може ли да споделите любими продукти? Благодаря предварително

# 550
  • Мнения: 3 860
Harpalike, пълноразмерен ли продукт използваш? За коректора на HOW говоря. Ако е мостра, ще може ли да ми я покажеш как изглежда? Тук тази серия я има, но не и коректорът. А не мога да се ориентирам за мострата как изглежда.
И кой крем с азелаинова киселна използваш?

# 551
  • София
  • Мнения: 4 373
Смърфиетка, пълноразмерният купих, а не мостричка. Много е икономичен - имам 5 петънца, на които слагам, но взимам съвсем мъничко от коректора, който е с текстурата на паста.
Мострите са ми от хидратиращия крем.
Азелаиновата, която ползвам е гръцка - 20% киселина. AcMed е марката и е купена онлайн от България.

# 552
  • Мнения: 3 860
Азелаиновата киселина е банната при нас. Сега прочетох.
След месец идва една приятелка на гости, ако успея да поръчам навреме онлайн от БГ, ще ми донесе.
А 20% не е ли силна? Дали да не започна с нещо по-малко? И аз на дърти години започнах да се боря с някакво акне.
Другата седмица ще мина през магазина на HOW да видя дали няма да го имат в някакъв вид травъл размер или мостра.

# 553
  • Бостън
  • Мнения: 13 744
Здравейте, някой има ли опит с корейски кремообразни ружове и като цяло декоративна козметика? Може ли да споделите любими продукти? Благодаря предварително

Само тонални продукти съм купувала корейски (всичко друго си имам във срамни количества) - къшъни основно и 1-2 ФДТ  и ББ.

             

# 554
  • Мнения: 13 612
Cry Агент какви красоти си показала, хвърлям аз по едно око на любимата ми тема, от един месец не мажа почти нещо, че така се наложи и нямам търпение да ми заздравее всичко по лицето и да се върна към обичайната си рутина. Махнах петна с лазер и брадавици и сега съм в процес на заздравяне и като болна от шарка на петна. Точно почнаха да ми заздравяват големите рани и за една нощ ми изби брадавица на челото, хайде и нея.
Обтривам частично с разни тампончета, нещо мажа на отделни участъци, но не става. Кожата ми се засуши, започва да изглежда уморена и необгрижена, мимическите бръчки станаха по-явни, този период трай бабо за хубост вече взе да ме депресира. Само вие ще ме разберете, че се чувствам некомфортно защото не съм си сложила обичайната рутина на лицето.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт