Естетични процедури за лице и тяло – 53 тема

  • 51 820
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
За това лице, според мен, са необходими няколко цикъла аблативен лазер и PRF (поне 3, което ще рече около година време грижа и търпение) - тази кожа има нужда от дълбоко и продължително събуждане и едва тогава лифтинг, ако дамата желае още.

Никакви филъри поне на първо време. Това лице няма нужда от помпане. Ако след процеса на събуждане и биоревитализация има необходимост - по-скоро колагенови стимулатори, които се резорбират. Но такава оценка може да се направи, след като премине онзи период на продължително събуждане.

За да е успешен лифтинг, според мен кожата трябва да се събуди, ревитализира, освежи - отвътре и отвън. а не просто да се опъва. Разбира се, затова е нужен план и да се действа стъпка по стъпка, малко по малко. И ресурси, и търпение.

# 76
  • София
  • Мнения: 945
Момичета, някоя от Вас разграждала ли е двойна брадичка? Има ли ефект, от колко процедури и при кой специалист? Благодаря

# 77
  • София
  • Мнения: 5 059
Лифтингът противопоказен ли е при Хашимото?

# 78
  • Мнения: 400
КРР,моето лице е доста над 35 и не изглежда на 20,но 2 ампули Хармоника му се отразиха вълшебно.
Иначе на дамата,която пита,няма да вмъквам цитат,че ще стане доста дълъг,бих казала,че е с доста плътна,тежка кожа и единственото,което ще даде видим ефект е лифтинг. Не е толкова страшно,а връща много години назад.

# 79
  • Мнения: 4 792
Момичета, имам въпрос. Масажите на устните до колко дни след манипулацията се правят? Този път поисках да ми се постави повече обем отколкото контур, много си го харесвам , но отвътре усещам топчета. Масажирах, стисках леко, седят си

# 80
  • Мнения: 23 402
На мен не ми дават да ги пипам.

# 81
  • Мнения: 4 792
То и аз се отказах. Капсуловат ли се ако не се разнесат? В смисъл, така с топчета ли ще останат?
Иначе да споделя, че контура ми се стопи бързо при първата процедура. Сега като е обем си седи, може и заради топчетата да е..Видимо не се вижда, отвътре с език ги напипвам

# 82
  • Мнения: 3 015
При мен Хармониката сякаш се поразорбира и няма същият ефект. Ще видим дали ще се разгърне със създаване на колаген. Но категорично при лице с повече работа Хармоника не е решение. Или трябват поне 3 ампули, което не е малка сума.

# 83
  • Мнения: 400
Топчетата от филър в устните сами омекват и се разнасят,но ми е отивало с месеци.

# 84
  • Мнения: 256
Момичета няколко пъти прочетох за повдигане на вежди.Каква е тази процедура?С каква цел се прави?Има ли отношение към повдигането на паднал горен клепач или се прави по други причини?

# 85
  • Мнения: 5 476
Да се запиша в темата - нищо, подходящо за зимата не съм правила, а ми се искаше.
Аз мисля, че и Морфеуса е доста болезнен?
не е.

# 86
  • Мнения: 23 402
Топчетата да ги види лекарят след 3 седмици.Моите не се махнаха и се наложи да ги пробият и да махнат филъра от тях, накрая разградихме устните.

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 00:23 от ДХ3

# 87
  • Мнения: 4 792
Лекаря ми каза ако напипам да стискам да се пръснат. Абсурд просто, боли много. Визуално не се виждат. Ако не е проблем, ще си ходя с тях.

# 88
  • Мнения: 43
Благодаря ви момичета за съветите, които ми дадохте.
За оперативен лифтинг в момента нямам психологическа нагласа.
Въпреки, че положението не е много розово, не съм се отказала и продължавам с опити да съживя малко кожата.
В петък ми е поредният час при дерматолога. Да видим с какво ще продължа.
Не съм от София, а искам всеки месец да правя по нещо. Така, че ще планирам според възможностите си.

# 89
  • Мнения: 13 055
Когато се настроите направете си една косултация с Д-р Първан Войнов, в Пловдив и в Панагюрище приема, пластичен хирург е, не пречи да чуете мнение. Аз също смятам че във вашият случай ще налеете чувал с пари за иглени и апаратни процедури, от които няма да имате желаният ефект. Да не говорим че някои биха могли да са пречка за евентуалн лифтинг.
За себе си знам след 50 ще махам, а няма да пълня.

Общи условия

Активация на акаунт