Приморско 2024 г. лято и море

  • 5 016
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 460
В хотел Тишина приемат лагеруващи деца и истината е, че от почивката може да ви пламне главата.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Наши познати почиваха миналата година в Тишина и бяха доволни. Като + изтъкнаха добрата храна и наличието на паркинг, което си е предимство за Приморско. Не са споменавали лагерници.

# 47
  • Мнения: 475
Мисля, че няма да ни са проблем наличието на още деца, били сме на едни бунгала, в който имаше лагер деца, и синът ми беше зачислен при тях, по цял ден се мъкнеше след групата им. По принцип не съм претенциозната аз а съпругът ми, той вечно намила нещо за това и онова, и вижда неща които аз не, знам, че проблем му е винаги ама винаги храната и големината на стаите. Това му е като трън в очите.

# 48
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Лагерниците в Тишина са предимно от рускоговорящите страни, а те са доста шумни и невъзпитано. Аз не бих почивала с тях. Преди години бяхме така в Мистрал на Св. Влас. В стола, защото беше направо стол, а не ресторант, бяха ужасни. Не бих си го причинила отново.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 636
Здравейте! В сайта на хотел Stamopolu lux ( ул. Зорница 1) пише, че не гарантират свободно паркомясто. Някой има ли инфо дали в близост може да се намери място за паркиране, включително платен паркинг? Ще почиваме с приятели, които са с кола. Аз харесах хотела, но беше преди да решим да сме заедно, съответно тогава не ми трябваше паркомясто.

# 50
  • Мнения: 112
Здравейте! В сайта на хотел Stamopolu lux ( ул. Зорница 1) пише, че не гарантират свободно паркомясто. Някой има ли инфо дали в близост може да се намери място за паркиране, включително платен паркинг? Ще почиваме с приятели, които са с кола. Аз харесах хотела, но беше преди да решим да сме заедно, съответно тогава не ми трябваше паркомясто.

Здравейте! Ами... да помогнем. Значи, по-нагоре по улицата има празно дворно място с паркирани  автомобили. Май се пада на номер 5. Това се вижда от "Гугъл карти", като се разходи човек. Според мен, най-добре е да питате във вашия хотел за паркирането, там. Или на мястото, като пристигнете!

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 23:00 от Znam

# 51
  • Мнения: 752
Pandachina, обикновено сме паркирали на улицата или пак там на места на самия хотел. Stamopolu lux е апартхотел, доколкото си спомням, не сме имали проблеми. Ходим на юг всяка година, последните 2 прескачаме Приморско, но предишните бяхме редовни - там или в апартхотелите на ММЦ.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 636
Благодаря ви много за информацията. Полезна ми е. Ще предам сега на собствеинка на автомобила. Той днес ще звъни в хотела, а аз се заех да проуча въпроса измежду вас като хора, почивали в Приморско.
Не ми се иска да "гърмим" с парите за капаро, което би се случило, ако той откаже резервацията заради липсата на опция за паркиране в близост. От друга страна много добре разбирам притесненията му за автомобила. Ако аз бях шофьор, също бих искала колата ми да е в близост, за да я наблюдавам. А има вероятност и да ходим някъде с нея по време на почивката.

# 53
  • Мнения: 752
Кой период сте на почивка? На юг по българското Черноморие е доста спокойно поне до началото на юли. Ама и после не сме имали проблем, просто има повече хора.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 636
Последните дни на юли и първите на август сме резервирали.
Яд ме е, защото гледах хотела първо в букинг. Там пише, че има паркоместа. След това резервирахме през сайта на самия хотел, защото имаше отстъпка. И чак при платено капаро ми направи впечатление, че в сайта на хотела са направили уговорката, че паркоместа не се гарантират , а се ползват само при наличие на свободни такива. С други думи информацията в букинг беше подвеждаща, а ние се предоверихме. Надявам се наистина да не е проблем. Ние наехме две студия. Те са в едното, ние сме в другото, но автомобил имат само те. Дано тази подробност да е в наша полза и да се намери място.

# 55
  • Мнения: 752
Последните дни на юли и първите на август сме резервирали.
Яд ме е, защото гледах хотела първо в букинг. Там пише, че има паркоместа. След това резервирахме през сайта на самия хотел, защото имаше отстъпка. И чак при платено капаро ми направи впечатление, че в сайта на хотела са направили уговорката, че паркоместа не се гарантират , а се ползват само при наличие на свободни такива. С други думи информацията в букинг беше подвеждаща, а ние се предоверихме. Надявам се наистина да не е проблем. Ние наехме две студия. Те са в едното, ние сме в другото, но автомобил имат само те. Дано тази подробност да е в наша полза и да се намери място.
По мои спомени там около Северния плаж имаш и платен паркинг, ама да потвърди и някой местен...

# 56
  • Мнения: 39 490
Панде, много се тревожиш излишно. Ще намерите места все в цяло Приморско.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 636
Сигме, аз мисля като теб - все ще се намери място, но човекът държи да има място за автомобила близо до хотела. Не е спокоен и е склонен да отмени резервацията поради липса на място. Даже предлага да ме компенсира като ми възстанови сумата за депозит, която хотелът няма да върне. Смята да резервираме другаде, където ще му е сигурно паркомястото. Сега ми писа, че ще говори с хотела и ще решаваме след този разговор.

# 58
  • Мнения: 896
Сега ми писа, че ще говори с хотела...
И като говори - какво? И да му обещаят паркомясто, до лятото я камилата, я камиларя. Ходи доказвай с кой и за какво си разговарял в средата на Май.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 636
Не очаква да му обещаят паркомясто, а да получи повече информация от тях за възможностите за паркиране в района непосредствено около хотела.

Общи условия

Активация на акаунт