Любители на котки - Тема 192

  • 27 614
  • 770
  •   2
Отговори
# 660
  • До морето...
  • Мнения: 274
И аз се питах дали често се случва котките да се плашат ужасно от прахосмукачките.Моето със старата свикна/не че му беше приятно /,но си стоеше сравнително спокойно ,но възмутено,съдейки по погледа и ушите😀Но с нея я свикнал от бебе .Скоро я смених с вертикална и беше голямо бягане,криеница и треперене понякога.. Последния път една идея по-добре.Чак се притесних да не му стане нещо .Иначе от сешоари, епилатори ,машинки за бръснене,миксер не се страхува.По-скоро му е интересно,но с прахосмукачката е предизвикателство.

# 661
  • София
  • Мнения: 29 286
От робота не се страхува, а го бие, но от голямата прахосмукачка как се страхува...

# 662
# 663
  • Мнения: 4 314
И моите правят като тези от клипчето. Протягат напред глава и сякаш искат да изкашлят, отхрачат нещо, но го правят след като пият вода и не винаги. Като показах на доктора той нищо не ми каза.
Аз си нямам късмет 😆😆 докато се наканя да поръчам от Стефанов,  те спряха доставките до всичките им магазини в Пловдив 😁, оставили само един. Хич не ми е удобен, но направих поръчка заради намалението от 15% при първа поръчка. Много тъпо в такъв голям град само един магазин да е с опция доставка до магазин.

# 664
  • Мнения: 4 002
Блеки ви поздравява послучай празника❤️

И да ви представя бандата, която ми открадна кебапчетата🤣 Този път им носехме гранули❤️

# 665
  • Мнения: 986
Бандата на кот-оушън Joy

Да покажа една стара снимка на сивия, оффф много обичам котешки бебета, толкова да са сладки Heart

# 666
  • Мнения: 9 926
Благодаря много за съвета, red soul, не се бях сетила. Ще пробвам утре да сложа храната на моите пред комарника. Вчера се криеха женските под леглото и не излизаха, но днес си карат по нормалния график, въпреки отворената врата. Моите не им досаждат твърде много засега.
И моите ги е страх от голямата прахосмукачка, но пребиват от бой робота и му объркват сензорите, та не мога да го ползвам. Ади обаче сам си го включва Grinning

# 667
  • София
  • Мнения: 5 765
От робота не се страхува, а го бие, но от голямата прахосмукачка как се страхува...
От робота и Изи не я е страх и дори ходи по нея 😀,но голямата прахосмукачка,Jimmy и сешоар бяга в дън земя😂

# 668
  • София
  • Мнения: 39 964
Оникс единствено сешоара не харесва. Големината на прахосмукачката не го смущава, гони я и се гали. Обича да го чистят Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 3 539
Скрит текст:
И да ви представя бандата, която ми открадна кебапчетата🤣 Този път им носехме гранули❤️
DZ, тази банда като я гледам, май не краде само от вас кебапчета 😁
Бая охраненички изглеждат, загладени, лъскави 😻

Блеки много пораснал! Той ходи ли на вилата с вас?

# 670
  • Мнения: 4 399
Финдъс обожаваше да го прахосмуча С часове,ако имам време.Робота го биеше,моп робота го гледаше като мишка,имам един тежък бръмчащ масажьор с червена светлина,седеше спокойно да го нагрявам.Закари се побърква от прахосмукачката Мрази я и бяга като дявол от тамян.С джими е същата работа.Обаче винаги идва да ме гледа,когато се суша.Последно,когато го къпах,се опитах да го изсуша,ама не даде.Сакура няма страх,тя е ужасно любопотна.Обаче,ако Зак бяга,и тя бяга за всеки случай.После се връща да гледа какво правя.Бях чувала,че в развъдниците ги учат да бъдат спокойни при такива битови шумове.Сигурно,затова само Закари се страхува от тях.
Нори,стискам палци да се получат нещата!

# 671
  • Мнения: 4 002
AnyHr, бандата явно се храни добре от комшията😁 Но и мишчици си хващат. Ние ще ги разнообразяваме, когато ходим. 4 мъжкаря са и 1 девойка. Която ще се опитам да хвана и кастрирам..
Блеки за сега даже не знае за съществуването на вилата. Страх ме е да го взема. Ако нямаше други котки🤔 С толкова мъжкаря, ще има да се кара и бие за територията. А и за девойката🤣
Та за сега смятам да му го спестя. След време, може да го вземаме. Даже и пинчерката нямам намерение скоро да водя там. Тя още с Блеки не се е спогодила, а ако види други 5, ще получи инфаркт бабичката ми🤣

# 672
  • Мнения: 537
Детския кът 😅 За сега е културна. Докато спим не ни буди за игра или храна. Чака ни да си отворим очите и тогава почва. Но нощно време и махам шумните играчки, че като се рабеснее е сташно. За шум перка щорите 😄

# 673
  • Мнения: 613
Детския кът 😅 За сега е културна. Докато спим не ни буди за игра или храна. Чака ни да си отворим очите и тогава почва. Но нощно време и махам шумните играчки, че като се рабеснее е сташно. За шум перка щорите 😄
А нашия детски кът се затри някъде, явно е заминал за Ню Мексико.
В момента само една мишка се подвизава

# 674
  • Мнения: 83
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам така в темичката ви, но имам спешна нужда от помощ и съвет.
Накратко: днес котето ни беше оперирано- премахнат му беше тумор от тънкото черво, всичко мина ОК, но сега има нужда от кръвопреливане. Та издирвам коте, което може да стане донор. Тъй като към момента нямам никаква успеваемост- дали някой от вас знае дали някъде може да се "купи" кръв- някъде има ли банки за кръв за животни...

Общи условия

Активация на акаунт