Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 41

  • 30 061
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 779
Мерси, Ани Hug
Нали съм си признавала без бой и адвокат, че вече купувам само ако качественото съдържание е налято в естетична (в моите очи) опаковка Wink Всеки луд...
Готова съм да ти бъда адвокат по всички обвинения. Това ще е най-грандиозната защита в живота ми на юрист 😍 и си най-любимата ми луда 💗

Искам да споделя колко съм очарована от пудрата на Мас и моята цел за гола кожа. Последните дни тук е над 30 градуса и си карам само с нея , а отдолу витамин С, азелаинова и слънцезащита. Кожата ми се чувства и изглежда прекрасно според моите представи и изисквания.  Леко ми е на лицето и ми е кеф като се погледна в огледалото ☺️ Та благодарности на всички, които преди известно време ми помогнаха в избора за пудра.
https://www.deliriumexclusive.com/bg/grim-litse-fon-dio-teni/stu … AYAyAAEgKXJ_D_BwE
За малко една снимка направена в движение на улицата. Мисля, че даже и цвета съм улучила

Последна редакция: ср, 12 юни 2024, 22:57 от ani_d

# 346
  • Мнения: 295
Ani_d, моля те, припомни за разсеяните коя е пудрата на Мас...

Редактирам: видях линка, благодаря.

Последна редакция: ср, 12 юни 2024, 22:28 от Brand new day

# 347
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 779
Ani_d, моля те, припомни за разсеяните коя е пудрата на Мас...
Има линк в поста ми.

# 348
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933

За малко една снимка направена в движение на улицата. Мисля, че даже и цвета съм улучила


Дъщеря ми,на 3,5г, като видя снимката и възкликна “Красива е!”.

# 349
  • Мнения: 4 911
Ани, пропуснах снимката ти Flushed Може ли на лични, че нещо не мога да си пасна с никоя пудра, а искам и аз описаната от теб лекота?
Благодаря ти.

# 350
  • Бостън
  • Мнения: 13 744
Готова съм да ти бъда адвокат по всички обвинения. Това ще е най-грандиозната защита в живота ми на юрист 😍 и си най-любимата ми луда 💗

Искам да споделя колко съм очарована от пудрата на Мас и моята цел за гола кожа. Последните дни тук е над 30 градуса и си карам само с нея , а отдолу витамин С, азелаинова и слънцезащита. Кожата ми се чувства и изглежда прекрасно според моите представи и изисквания.  

Видях те, видях те в движение вчера - прекрасно изглеждаше, много естествено, много цвежо! Цветът ти е идеален! Hug

Вечерта влизах в Улта:

# 351
  • Мнения: 1 055
Агент, заради твоите добри думи за Cle de peau миналата година го купих и аз на голям риск, предвид цената и това, че го няма в БГ и избирах цвят по картинка.
Зимата използвах леко по-озаряващи, но сега със затоплянето на времето го подхванах пак. Прекрасен е!

# 352
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Мнение за този фон дьо тен (пудра)
https://fentybeauty.com/en-bg/products/pro-filtr-soft-matte-powd … nt=35178866704429
Търся нещо за жегите.
Имам Ести ,
но искам още някоя

# 353
  • Мнения: 515
.  Здравейте,момичета .Бихте ли ми препоръчали бюджетен молив за устни в този нюанс? Моливът е на miss tais 776,но за съжаление не мога да го намеря в България

# 354
  • Варна
  • Мнения: 368
Здравейте. Имам следния проблем: изпробвам различни фон дьо тени, cc кремове и бази, но каквото и да сложа след известно време кожата ми се чувства като с маска, изключително неприятно лепкаво усещане. Пробвам с база, серуми, кремове, слънцезащита, пудра, фиксиращи спрейове, както и без тези неща.. но отново това усещане, също така никак не ми издържа грима каквото и да правя се разтича, ако прекаля с пудрата пък се наслоява и стои гадно.
Най-вече ползвам cc кремовете на IT cosmetics. В момента си взех Армани Beauty Power и тяхна хидратираща база, уви същата работа.
Кожата ми е по-скоро мазна. Ползвам бюти блендер за нанасяне на грима.
 Вече съм отчаяна, че ще намеря правилните продукти....
Някакви идеи?

# 355
  • Мнения: 575
Може би прекалявате с количеството или просто типа на кожата се е променил и има нужда от друга формула, която да работи за нея.

# 356
  • Мнения: 1 943
Здравейте ,пробвали ли сте корейските фондьотени на enough?

# 357
  • Мнения: 340
Здравейте. Имам следния проблем: изпробвам различни фон дьо тени, cc кремове и бази, но каквото и да сложа след известно време кожата ми се чувства като с маска, изключително неприятно лепкаво усещане. Пробвам с база, серуми, кремове, слънцезащита, пудра, фиксиращи спрейове, както и без тези неща.. но отново това усещане, също така никак не ми издържа грима каквото и да правя се разтича, ако прекаля с пудрата пък се наслоява и стои гадно.
Най-вече ползвам cc кремовете на IT cosmetics. В момента си взех Армани Beauty Power и тяхна хидратираща база, уви същата работа.
Кожата ми е по-скоро мазна. Ползвам бюти блендер за нанасяне на грима.
 Вече съм отчаяна, че ще намеря правилните продукти....
Някакви идеи?
Привет, пробвайте по-лека формула и с по-малко грижа отдолу. Крем, серум, база и тн оставете за зимата. Пробвайте нещо силно пигментирано и мнооооого тъничко. Пробвайте Tirtir 😁😈. Оплюх го тук, че оксидира зверски-факт. Купих още 2 цвята и си реших проблема, но истината е, че е много добър, мнооооого лек и безумно пигментиран. С 1 докосване на продукта покривам лице и шия до пълно покритие.

Общи условия

Активация на акаунт