🎁Абонаментни кутии в България - Тема 30

  • 35 476
  • 459
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 183
Благодаря за отговора.
Ползвала съм кремове,след които кожата ми е изключително мека и сутрин не се събуждам с опънато/омазнено лице (защото и двата случая ги има) ,НО не са били продукти с изчистен състав какъвто се водят тези.Предполагам,че маскират положението и за това имам този ефект.
Пяната на мен ми изсушава,но повечето измие и продукти ми действат така.
Намерила съм си един перфектен и явно не трябва да търся повече.
За аромата там е въпрос на личен вкус,за мен е неприятен,но не ползвам био/продукти с чист състав и не мога да направя съпоставка спрямо сходни,дали са прекалено ароматизирани. Hug

# 421
  • Мнения: 95
Здравейте, давам ъпдейт по случая с кода на Руми, тъй като не се активираше, просто им писах и съответно ми направиха впоследствие отстъпката след поръчката. Относно продуктите, аз и преди съм казвала, че ги харесвам, но не защото виждам някакъв уау ефект, а основно заради изчистения им състав. Иначе конкретно най-доволна оставам от пяната за лице за суха кожа, серумът пуга, и маслото за премахване на грим. За мен това са наистина действащите продукти и има видим ефект. Неприятно изненада съм от skin perfector-a, който струва 219лв. редовна цена, а ефект аз не видях никакъв освен, че ми лепне ужасно и мирисът му също ми е неприятен. Има ли някой друг впечатление от него, че ми е интересно дали само аз съм недоволна? Продължавам да вярвам, че продуктите на Руми са хубави, но надценени за ефекта който носят.

Ползвам  skin perfector- ефект не съм видяла, но нямам и някви бръчки. Хубава ми става кожата, но на редовна цена не бих го взела в никакъв случай. Не ми лепне, а миризмата им е натурална, като нямам проблем с нея.
Някой питаше за излишна кутия Руми, може да видите из групите из фейса, понякога се намира ако не цялата, то поне част от нея.
Кутиите на Nextbox са ми страни, сайта им е страшно нелеп, някакви мечета от китайски магазини на безумни цени.. Определено не бих взела от такъв съмнителен сайт...

# 422
  • Мнения: 58
Аз сега поръчах още една и Калиначи доста изгодна оферта видях/от реклама/,че в кутията има и код  за -30% което си е оферта. За серума и аз се замислих , но с тези частици в него трудна работа / в туба ще е грозно, помпа ще се запушва / .

Не е задължително да се запушва : ) Например, на Dr. Derm серумът с перлите - вярно, понякога се пукат при изпомпване, но да е имало запушване, никогаж (а аз съм изхабила две опаковки).

Цитат
Кутиите на Nextbox са ми страни, сайта им е страшно нелеп, някакви мечета от китайски магазини на безумни цени.. Определено не бих взела от такъв съмнителен сайт...


Не мисля, че е нелеп сайтът, съвсем нормален е, с добра функционалност. А мечетата и станиолчетата май бяха към раздел Вечни рози (или както там се водеше), дето аз не припарвам, защото ми се струва кощунствено това, което са направили с цветята.
Колкото до комуникацията и обслужването, аз нямам забележки, напротив - за втори път купувам от тях и всеки път е било коректно, продуктите - добре опаковани и в срок на годност.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 19:10 от Cassius

# 423
  • Мнения: 5
Извинете, ако не е подходящото място за този въпрос, но някой има ли идея какво има в мистериозните торбички на Yves Rocher?

# 424
  • Мнения: 58
О, колко симпатично Heart Не знаех за тях, благодаря!
Има Зелена, има и Златна. И от двете - голяма. И малка. За всяка пише какъв вид продукти, само не се знае кои точно:

https://yves-rocher.bg/misteriozni-torbichki

PS: Малко ми се поохлади ентусиазмът, защото продуктите на Ив Роше слабо познавам: ползвала съм един  техен концентриран душ гел, който харесвах, и рол-он дезодорант, който не харесвах, просто защото не вършеше работата, която обещаваше.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 22:10 от Cassius

# 425
  • Мнения: 95
Аз сега поръчах още една и Калиначи доста изгодна оферта видях/от реклама/,че в кутията има и код  за -30% което си е оферта. За серума и аз се замислих , но с тези частици в него трудна работа / в туба ще е грозно, помпа ще се запушва / .

Не е задължително да се запушва : ) Например, на Dr. Derm серумът с перлите - вярно, понякога се пукат при изпомпване, но да е имало запушване, никогаж (а аз съм изхабила две опаковки).

Цитат
Кутиите на Nextbox са ми страни, сайта им е страшно нелеп, някакви мечета от китайски магазини на безумни цени.. Определено не бих взела от такъв съмнителен сайт...


Не мисля, че е нелеп сайтът, съвсем нормален е, с добра функционалност. А мечетата и станиолчетата май бяха към раздел Вечни рози (или както там се водеше), дето аз не припарвам, защото ми се струва кощунствено това, което са направили с цветята.
Колкото до комуникацията и обслужването, аз нямам забележки, напротив - за втори път купувам от тях и всеки път е било коректно, продуктите - добре опаковани и в срок на годност.
Това е мое мнение, просто го споделям. Радвам се, че комуникацията е добра, това е най-важното. Но за мен визуално е нелеп сайта и ако от тук не бяха казали момичетата, не бих попаднала на него, камо ли да го разглеждам, какво предлагат. Но има хора за всичко!

# 426
  • Мнения: 125
Абсолютно, напълно и тотално са нелепи, за жалост... и снимките им, и всичко, за описанията да не отварям тема, такива стилистични и граматични грешки говорят само за нехайно отношение към езика ни (мен това много ме мъчи)... , но това са PrettyBox, и в единия, и в другия си сайт са почти пълна трагедия! Толкова са зле горките, че и аз не мога да повярвам как поръчах... Но наистина ми бяха любопитни Saffre, първи досег ми е с тях, високи са им цените в сайта и не бих поръчала, та затова. На пръв поглед съм очарована как изглеждат, както и аромата им. Още не съм ги пробвала, предвид как се затрупах ще поизчакат малко, но втора кутия няма как, защото са в срок до 01/2025, само серума е до 01/2026. Иначе в хубава кутия пристигат от рециклиран картон, вътре много добре опаковани и две мостри имаше - на парфюмче и на крем от Calinachi. А за кутиите на кремовете Saffre - поздравления, много добре изглеждат наистина, остава и съдържанието да е поне толкова добро Wink

# 427
  • Мнения: 2 062
Здравейте! Никога не съм си поръчвала кутия. Може ли да ме посъветвате каква да пробвам? Искам да си купя само един път, без да правя абонамент. Възможно ли е? Не се интересувам много от бяла козметика, така че едва ли ще различа коя е хубава и коя не, но просто искам да си купя поне веднъж, за да не се чувствам изостанала.

# 428
  • Мнения: 125
Здравейте! Никога не съм си поръчвала кутия. Може ли да ме посъветвате каква да пробвам? Искам да си купя само един път, без да правя абонамент. Възможно ли е? Не се интересувам много от бяла козметика, така че едва ли ще различа коя е хубава и коя не, но просто искам да си купя поне веднъж, за да не се чувствам изостанала.

С тези кутии работата е следната - без една може, но с една - не!!! Simple Smile Simple Smile Wink

# 429
  • Мнения: 183
От Ив Роше много харесвам серията Моной де Таити,маслото с частички,душ гела,парфюма и до там.
Преди харесвах измиващия гел за лице-развалиха го,поне според мен.
Обожавах душ геловете с кафе,грейпфрут и тн,спряха ги и направиха тези комбинации,които не са по моя вкус.

# 430
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Преди време имаха един страхотен душ гел с памук, ухаеше прекрасно за мен. Развалиха го с някаква комбинация с мимоза, мирише ми на веро вече. Сами се простреляха в крака, вече почти нищо тяхно не използвам.

# 431
  • USA
  • Мнения: 7 326
Почти нищо не харесвам от Ив Роше продуктите.
Аз си ги помня от студентските ми години във Франция и тогава си купувах тяхни неща от време на време.Супермаркетско ниво продукти с хубави аромати. Основно купувах пилинг за лице, маски за лице разни, и душ гелове/лосиони за тяло.
От декоративната козметика съм ползвала червила и спирали - ниво Лореал.
Имах си карта,на която слагаха печати при покупка и като събереш 10 печата,ти дават един продукт безплатен.

Години след ги намерих на американския пазар и си бях поръчала една кошница неща от любопитство - 4-5 шампоани, душ гелове, някакъв пилинг за крака помня, крем за ръце... Нищо не ми хареса,направо си бяха и по-зле и от стандартните марки Пантен, Нивеа.

В България не знам какво им е качеството.
Ив Роше през 2000 и Ив Роше 2020 деградацията е сериозна.
За мен са продукти,които не се заслужават.

# 432
  • Мнения: 95
Здравейте! Никога не съм си поръчвала кутия. Може ли да ме посъветвате каква да пробвам? Искам да си купя само един път, без да правя абонамент. Възможно ли е? Не се интересувам много от бяла козметика, така че едва ли ще различа коя е хубава и коя не, но просто искам да си купя поне веднъж, за да не се чувствам изостанала.
Всички кутии са месечни, там се виждат 2-3 продукта др е мистерия (която най-често е нещо дребно, но практично от рода на душ гел, лосиони и тем подобни). Из фейс групите качват съдържанието и ако има бройки ест може да си я поръчате. Понякога имат специални издания на определена тема. Там се разкрива всичко, но е по - скъпа от месечните.
основните кутии , който са интересни са Кибрит, GoodBox, BelleBox-тя е по -често е декоративна козметика, BgBox- тук са само български брандове, You are Worth it, Hey Bea Box-само корейски козметика
Понякога има и други кутии, които са редки примерно на Др.Дерм само техни продукти на мн ниски цени..сега Нели от безопасна красота има, но нещо не ми допадна.. Чакам на Радост, тя ще е за коса и винаги са й добре подбрани и описани нещата...
Но най-добре влизате в сайтове и преценяте какво ви е нужно и интересно. Има доста хубави неща , който си заслужава да ги пробвате , но както се казали по нагоре с една няма да останете ахахха

Абсолютно, напълно и тотално са нелепи, за жалост... и снимките им, и всичко, за описанията да не отварям тема, такива стилистични и граматични грешки говорят само за нехайно отношение към езика ни (мен това много ме мъчи)... , но това са PrettyBox, и в единия, и в другия си сайт са почти пълна трагедия! Толкова са зле горките, че и аз не мога да повярвам как поръчах... Но наистина ми бяха любопитни Saffre, първи досег ми е с тях, високи са им цените в сайта и не бих поръчала, та затова. На пръв поглед съм очарована как изглеждат, както и аромата им. Още не съм ги пробвала, предвид как се затрупах ще поизчакат малко, но втора кутия няма как, защото са в срок до 01/2025, само серума е до 01/2026. Иначе в хубава кутия пристигат от рециклиран картон, вътре много добре опаковани и две мостри имаше - на парфюмче и на крем от Calinachi. А за кутиите на кремовете Saffre - поздравления, много добре изглеждат наистина, остава и съдържанието да е поне толкова добро Wink
То по дизайна им личи , че са от един човек... Но не бих взела нищо, едно че са адски високи цените, тази на калиначи беше много зле комбинирана. Тази на саффре изглеждаше интересно, но само защото е от тях не бих взела. Определено с тези скъпи кутии какъвто и бранд да сложат няма да имат големи продажби. Другите кутии докарват много по атрактивни цени..

# 433
  • Мнения: 1 531
Здравейте! Никога не съм си поръчвала кутия. Може ли да ме посъветвате каква да пробвам? Искам да си купя само един път, без да правя абонамент. Възможно ли е? Не се интересувам много от бяла козметика, така че едва ли ще различа коя е хубава и коя не, но просто искам да си купя поне веднъж, за да не се чувствам изостанала.

С тези кутии работата е следната - без една може, но с една - не!!! Simple Smile Simple Smile Wink
Амии не съм от тези, август си поръчах Кибрит и досега не съм повторила, а и никоя друга не ме е впечатлила дотам да я искам. Явно при мен не работи това с очакването и каква изненада ще открия,защото предпочитам с 20 лв отгоре са си купя маска, серум или крем и да знам какво поръчвам, не да ми слага някой боклучки за да има нещо да запълва.

# 434
  • Мнения: 23 039
И аз така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт