🎁Абонаментни кутии в България - Тема 30

  • 42 387
  • 532
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 71
Heart



A за някого може да е полезно да знае, че с изключение на хиалуроновия серум, който е със срок на годност април' 2025, всички останали са до май' 2025.

Последна редакция: сб, 18 май 2024, 13:44 от Cassius

# 496
  • Мнения: 7 252
Каква ще бъде цената на лятната на гб...чудя се и ще изчакам до утре да реша майската или лятната дано има още майски.
Не съм поръчвала от коледната за гб 😇

# 497
  • Мнения: 1 347
И аз съм много доволна от новата кутия на Д-р. Дерм. Само млякото не съм пробвала и страшно се радвам на новата му красива опаковка.
И според мен подборът е отличен за лятото и за минималистична рутина. Аз също пропускам крема в топлите дни.
Перления серум ми е много любим, тъкмо ми свърши. Имаше го в предишната им кутия и изобщо не го очаквах в тази, но бих му се радвала отново.

# 498
  • Мнения: 826
Аз много се чудя на кутията на dr Derm 🙄
Момичетата, което ползвате пяната - подходяща ли е за ежедневна употреба и може ли да се съчетава с други активни съставки (ретинол, киселини), тъй като виждам, че съдържа млечна киселина?

# 499
  • Мнения: 1 347
Аз много се чудя на кутията на dr Derm 🙄
Момичетата, което ползвате пяната - подходяща ли е за ежедневна употреба и може ли да се съчетава с други активни съставки (ретинол, киселини), тъй като виждам, че съдържа млечна киселина?
Аз съм я ползвала с какво ли не. Редовно ползвам доста активи- ретинал, Вит Ц, ниацинамид, киселини… не съм имала никакъв проблем с пяната. Предвид, че е продукт, който се отмива, а и остава минутка върху кожата, не би трябвало да има проблем. Често си я ползвам и като маска.
Но все пак всичко е индивидуално. Наблюдавайте внимателно кожата.

# 500
  • Мнения: 71
С много меко и нежно действие е пилинг-пяната, подходяща е за ежедневна употреба, при все това, ако кожата е (свръх)чувствителна, трябва да се внимава, както и Оля е писала. Аз съм употребила досега поне три-четири опаковки и не съм имала проблем. До тази сутрин, когато за пръв път реших да я ползвам като маска и вместо 2-те посочени минути, оставих я десетина-петнайсет, казах си - да светне кожата... Е, светна. В червено. След като отмих, обаче, и нанесох следващите продукти от грижата - всичко е наред. Но, да, не е препоръчителна едновременна употреба на млечна киселина с продукти, съдържащи други киселини.

PS: Good box са пуснали лятната кутийка:


На мен не ми харесва. Не че е лоша, но както беше коментирано тук - едно и също, и едно и също, и аман.

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 18:33 от Cassius

# 501
  • Мнения: 131
Cassius - +1 и от мен!

# 502
  • Мнения: 2 276
Аз ползвам пяната сутрин и вечер (отмивам веднага). Сред като разбрах колко е нежна започнах да мия лицето и сутрин. Преди не го правех. Почиствах само с вода, НО за мен почистването с продукт и сутрин се оказа game changer. Кожата ми не се омазнява на втория час след като изляза от вкъщи и лицето ми е доста по-свежо през целия ден. Като пилинг я ползвам два пъти в седмицата - не повече от 2-3 минутки под душа - най-често когато мия и косата. Докато чакам маската за коса правя и този пилинг и така. Съответно много бързо изразходвам продуктите. Млякото също всяка вечер. Обмислям да купя поне още една кутия. Просто тези продукти ми оправиха кожата и не само това, но и преминах през бременност, раждане, а сега и кърмене с много минимални поражения по кожата.

Околоочния крем също се справя добре при мен със следите от недоспиване.

# 503
  • Мнения: 7 252
И на мен лятната на гб не ми харесва

# 504
  • Мнения: 1 731
Излезе лятната на Goodbox. Доста е подобна на миналата госина, а тогава ми хареса. Поръчах със слънцезащитата на Еолия. Миналата година изкарахме една Гърция цялото семейство с нея. И слънцезащитта за  коса покзвах. Пръсках с нея и главите на децата(две момчета с къси коси, дето скалпа им изгаря на слънце без шапка)
Маската също ми харесва, имах една с киви на същата марка. И серумът ще се ползва. Дано и мистът е ОК, миналата година имаше едим с блестящи частици,но много се утаяваха и не се разнасяше хубаво.
И останалите неща ще ползвам. Абе като цяло, тази кутия чаках.

# 505
  • Мнения: 7 252
Аз поръчах майската повече неща ще ми влязат в употреба да не кажа всичко

# 506
  • USA
  • Мнения: 7 363
Типична лятна кутия с продукти,които се ползват през сезона. Добър подбор.
Аз няма да я поръчам,защото не са продукти,които ми липсват,но ако на вас са ви нужни слънцезащита,хидратация, боди кремове,кутията ще ви покрие летните нужди. 🌞

# 507
  • Мнения: 131
Това, което не ми допада на мен е, че за трета поредна година (поне от това, което е качено на сайта им, вероятно и предишните да е било същото) само едни и същи - Cocosolis, Eolia, Kueshi, Warda и продуктите се припокриват. И други, подходящи за лятото неща има, и марки, и продукти... Но те са си избрали тази концепция и това е, явно се купува в достатъчни количества, та да не им мине през ума да пробват креативност.

# 508
  • USA
  • Мнения: 7 363
Въртят едни и също марки,защото с тях са сключили договори и имат стоката налична в скада.Другото лято ще са същите марки и продукти:)

Куеши ги познавам от глосибокс кутиите в Щатите и съм била доволна от марката.Имаха един розов тонер за лице в прозрачно шишенце,още го помня.
За Кокосолис и Еолиа пък чета само хубави отзиви.

На мен би ми било интересно кутии по държави,с типични за тях продукти/съставки.
Кутия "Гърция", Кутия "Щатите", Кутия "Русия", Кутия "Франция" примерно...

# 509
  • Мнения: 131
Да, напълно съгласна съм, такива кутии и според мен ще са много интересни, най-малкото доста различни.

Общи условия

Активация на акаунт