Пазаруване от Fashion days - тема 6

  • 29 729
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Когато поръчвам до Easybox, мога ли да платя онлайн? Питам, защото ми излиза само поле "Плащане при доставка".
 Редактирам се..
Излезна ми плащането с карта, но сега проблемът е, че не мога да платя с нея. Дава ми грешка... Grinning

Последна редакция: чт, 06 юни 2024, 19:10 от Phoenix_

# 241
  • Мнения: 602
на емаг пише плащане онлайн и спестява 2 лв.

# 242
  • Мнения: 2 063
Когато поръчвам до Easybox, мога ли да платя онлайн? Питам, защото ми излиза само поле "Плащане при доставка".
 Редактирам се..
Излезна ми плащането с карта, но сега проблемът е, че не мога да платя с нея. Дава ми грешка... Grinning
Не може, само на място с карта.

# 243
  • Мнения: 133
Може да се плати онлайн с карта, разбира се. Явно в момента има някакъв бъг при вас. Досега съм плащала само онлайн, а последните поръчки са до изибокс.

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Да, оправи се. Успях да платя.

# 245
  • Мнения: 2 722
Аз вчера не можах да платя с карта. Даде ми доставка до Easybox, но плащане с карта при получаване от бокса. Съответно това нещо е с такса от 3 лв и нещо, въпреки безплатната доставка. Полето за онлайн плащане с кредитна или дебитна карта е там, но не е активно. Ами купих от друго място, айде, да си ги държат нещата с тези номера.

# 246
  • Мнения: 6 969
Аз вчера не можах да платя с карта. Даде ми доставка до Easybox, но плащане с карта при получаване от бокса. Съответно това нещо е с такса от 3 лв и нещо, въпреки безплатната доставка. Полето за онлайн плащане с кредитна или дебитна карта е там, но не е активно. Ами купих от друго място, айде, да си ги държат нещата с тези номера.

Имало е технически проблем, защото поръчах вчера, но не дойде нито имейл, нито парите бяха изтеглени. А артикулът беше последен.
В крайна сметка си писахме - получих имейл за потвърждение на поръчката чак днес, парите също са изтеглени.

# 247
  • Мнения: 2 097
Като връщате с Easybox, след колко време ви възстановяват сумата?

До 5-6 дни .Малко по-бавно от връщането с куриер .

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Регистрирах в сайта връщане. Изписа, че успешно е добавено или нещо в този ред беше, но когато отида в секция "Връщания", новото липсва. Имейл също не получих. Така ли трябва да е, защото не знам дали да чакам куриер сега?

# 249
  • Мнения: 4 034
Май не! Аз върнах в бокс и си виждам заявката, и мейл получих също.

# 250
  • София
  • Мнения: 3 935
Аз вече връщам само с Easybox, много по-удобно е. Преди трябваше да чакам куриер да идва или да се моля на Fashion days да ми пратят товарителница, за да го  занеса в офис на Еконт.

# 251
  • Мнения: 4 034
За колко дни ги взимат от бокса?
Кофти впечатление ми направи, 4 дни са си оставили официално за взимане, а за клиентите е два, ако не бъркам.

# 252
  • София
  • Мнения: 3 935
Не знам, миналия път получих сумата след 5 работни дни, което е приемливо като срок. За получаването на пратката имах 3 дни, защото се падаше в почивните дни и тогава явно го удължава.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Отрази се едва сега - след повече от час. Аз заявих от адрес и чакам Еконт. Имейли са пратили и сайта, и Еконт - в имейла има линк с товарителницата.

# 254
  • Мнения: 9 821
Като връщате с бокса в какво опаковате?

Общи условия

Активация на акаунт