Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 7 081
Мими,  тези лилави скечърси и аз бих купила ако бяха кожени и 47 номер. Най-големият ми син обожава лилаво.

# 706
  • Мнения: 3 917
Обувката е много важна, за мен съм открила, че токчетата са ми най-удобни като подметката е гьон.
Единствените ми с изкуствена подметка са черните лачени които показах няколко страници назад, но не устоях на модела - бяха сложили една бяла и една черна обувка на витрината на един магазин за обувки на Графа /има го и на ъгъла на Витошка и Солунска/, бяхме с ЛМ и той като каза "Виж каква красива обувка" и аз на мига

Вкъщи сутринта не се дишаше, някой е счупил една парфюмна мостра на дъските и мисля ще ухае дълго.

# 707
  • Мнения: 4 537
На Ади обувката с ток не е от дебела кожа и е много комфортна.Като усещане са като Ара-та, а тя пантофка.На мен лично много ми харесват като изработка и усещане на крака.Досега такава бг обувка съм нямала.От Кавалер един път си купих бели спортни, но бяха доста твърди.

Да се поправя от Арайс съм имала удобни, но са били ежедневни боти.
Женските "Кавалер" (т.е. Грация) за мен са ужасни! 2 чифта имам, никога повече няма да купя от тях.
Бели кецове, ест.кожа, такива пришки ми направиха, че и 5 крачки бяха невъзможни за минаване - на всички пръсти + петите!
Другите са боти на ток с връзки. С техните си собствени връзки не можеха да се обуят. Въз къси, поне с 50 см. Отделно и извивката на свода не е удобна. Самите боти са твърди и убиват.

# 708
  • Мнения: 29 304
Сега се сетих за пример-на Зарената Галя кожата не е много фина.На обувката не е такава, а е гладка.Мисля, че ботуша на Мими прилича на зарената, ако искаш Мими сравни ги.Ти отдавна ли ги имаш? Може да са си вдигнали качеството, аз отскоро ги знам, дали не и от форума.
Ботушите са ми от две години, тази година ги нося трета. Кожата, че е дебела не ми пречи, но не очаквайте кой знае какво. Като са ушити по крака ти са си удобни! Обувките са ми от миналата година...! Специално за бал предпочитам нещо по фино, но пак зависи къде ще е тържеството.
В ателието на Витоша съм си правила поне десет чифта обувки...въпреки, че вече не живеех в София. Blush
За мен най добрия компромис за елегантна обувка и качество кожа е Фабиано. По сайтовете естествено има много повече избор на марки и модели, но за моите крака си трябва пробване сериозно.
Карън, да, за еко кожа цената идва доста, не си заслужава. От амазон при покупка на 2 чифта имаше 20 % отстъпка, идват на по ниска цена, но то и доставка, пак същата работа.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 6 556
Моите крака и те не са за стандартна обувка, широчки са, леко паднал свод.Висок тънък ток няма да сложа със сигурност и да искам, от Ади ми казаха, че съм 37 номер, но заради свода взимам 38, пък аз мислех, че крака ми е пораснал.

# 710
  • Мнения: 29 304
Моите крака и те не са за стандартна обувка, широчки са, леко паднал свод.Висок тънък ток няма да сложа със сигурност и да искам, от Ади ми казаха, че съм 37 номер, но заради свода взимам 38, пък аз мислех, че крака ми е пораснал.
Тънък ток и аз не слагам, голям контраст се получава с дебелите прасци, като мечка на клечка! Joy

# 711
  • Мнения: 345
Момичета, някоя успяла ли е да се оттърве успешно от капиляри по лицето, имам от двете страни на ноздрите по един, не са големи, но ме дразнят и имам чувството, че сякаш стават по-червени напоследък, туширам ги с коректор уж, но пак се виждат. Чета мнения, че с лазер се премахват, но можело пак да се появят и малко ми се обезсмислят процдедурите. Кремове някакви дали има?

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 14:25 от Elanor

# 712
  • Мнения: 2 468
Има тук във форума един много симпатичен дерматолог, Иван Пеев се казва. Следя темата и тъкмо днес е отговорил за лазерите, важното е да се подходи с правилния вид лазер. Той май работи точно с такъв за единични, което мен не ме устройва. Цената също е много добра в тяхната клиника.

# 713
  • Мнения: 5 753
Аз имам спукани капиляри. Не съм третирала с лазер, защото моите се появиха след една много кадърно направена фототермолиза преди 12-13г. След нея кожата на лицето ми не е същата. Оглеждам се за решение но и не бързам, защото ме е страх.

# 714
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 455
Ох, Мими, аз се чувствам по същия начин по отношение на тънките токчета... Абсурд е да сложа стилето, нищо, че са прекрасни на нечии фини крачета. Simple Smile))

# 715
  • Мнения: 3 917
Момичета, споменавате че Caprice са удобни, не са точно моите, на предполагам за дълго стоене прав като майка на абитуриент/ка ще са ок.
Скрит текст:






# 716
  • Мнения: 29 304
Ал, добре ще са, аз обикалям с ботите им на ток целия град
 Ани, има мисля единия модел и е доволна!

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 16:08 от mimi.7299

# 717
  • Бостън
  • Мнения: 13 750
Аз затова ехидно добавям "всяка кака да си знае гьола" и типа обувки, които и отиват и съответстват на лайфстайла и комфорта и и да не си мисли, че едни обувки ще я направят леля, а 2-3 финтифлюшки "женствена и съблазнителна" Grinning Нашият собствен натюрел превалира ИМХО.

Докато съм още зла ще поровя да потърся още нещо забавно на тема "актуални дрешки от нашата младост, които ще виждаме във всеки магазин тази година". Снощи слушах приятно видео по въпроса докато шофирах, но нали в тази тема тоз формат е недолюбван, да взема да предоставя и алтернатива:
Скрит текст:



00:59 - Футболка с логотипами групп
02:18 - Джинсы клеш
04:07 - Джинсы с низкой посадкой
06:30 - Косынка или бандана
08:28 - Куртка бомбер
09:50 - Чокер
11:34 - Рубашка в  клетку
12:50 - Ретро кеды
14:10 - Боди
16:28 - Жакеты и пиджаки с угловатыми плечами
19:47 - Спортивные костюмы
21:15 - Объемные резинки для волос
22:14 - Цветные колготки
23:05 - Берет
24:25 - Массивные украшения

Скрит текст:



01:12 - Футболки поло
03:44 - Брюки капри
06:42 - Женские казаки
08:47 - Конверсы
10:45 - Джинсовые куртки
13:12 - Дедушкин свитер
15:00 - Кожаные брюки
17:00 - Майка борцовка или "алкоголичка"
18:49 - Бикини с завышенной талией
20:11 - Мюли, обувь без задника
22:12 - Дубленка
24:15 - Сумка-багет
24:44 - Туфли киттен хилл
27:40 - Капор
29:31 - Костюм двойка с юбкой

PS Снощи влязох в жив магазин и премерих 2-3 чифта Скечърс, според мен поне моделите които аз мерих категорично си съответстваха на номера.

PS Току що научих, че любим мой оттенък си имал име...

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 16:44 от Agent Provocateur

# 718
  • София
  • Мнения: 11 828
От крак до крак има разлика и удобната обувка за един е неудобна за друг.Още по-лошо,когато в магазина или вкъщи при проба е ОК,а после се окаже,че не е точно така.
Миналата година си купих ето тези на Каприз,37.5.Всичко точно,само че след една вечер изкарана с тях повече май не ги сложих.Естествена кожа са и отвън и отвътре.Явно е трябвало 38 да купя и да компенсирам големината по друг начин.Иначе хубаво стоят,острото деколте придава допълнителна елегантност.
Скрит текст:
Харесала съм си тези боти, обаче само 38 номер имаше.Когато е бота мога евентуално да си позволя.Обаче докато пробвах ми се струваше,че подметката ми идва твърда.Сега си внушавам,че нямам нужда от тях.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 16:44 от Ali97

# 719
  • София
  • Мнения: 4 377
Леле, Агент, на руски нищо не ми говорят тези неща така прочетени. Сигурно, ако гледам видеото ще вдяна за коя Марийка иде реч.

Аз пък се опитвам да си внуша, че едни лоуфъри с дебела подметка и ток, поръчани от Италия, са риск и нямам нужда от тях. Ама са много хубави!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт