"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 31 085
  • 815
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25
За мен е положителен....💗👶
Здравейте и честито на празнуващите !
Сутринта си направих тест, би трябвало да ми дойде на 8/9ти май.
Овулацията беше на 24-и, та имам някаква бледа черта… какво мислите?

# 721
  • Мнения: 1 498
Според мен направи още един на деня на цикъла.

# 722
  • Мнения: 24
Поредно включване от мен.

От февруари съм при репрудактивен специалист.
С поликистоза и липсваща овулация.
Последна менструация предизвикана с противозачатъчни беше на 18.04. И на  20.04 започнахме стимулация с летрозол до 24.04 (тоест 5 дни) на 26 бях на преглед  и установихме по 2 домкнамтми фоликул в яйчник.
На 03.05 бях отново на преглед и каза, че в ляво се е спкала а в дясни се е превърнал в киста 3 см и ми изписа дуфастон за да я спукаме, за другите два нищо не каза.
Още на същата вечер около 5 часа след приема на Дуфастона усетих силна болка в десния яйчник и оттогава започна едно много гъсто бяло течение и е в голямо количество.
Та има два въпроса.
Възможно ли е болката да е била от спукването на кистата?
Възможно ли е със спукалият се фоликул да сбъднем мечтата си и дали изобщо е възможно като другият пък се е превърнал в киста все пак да се осъществи бременност.
Намислила съм преди да прекратя Дуфастона да направя тест за бременност, но ми е малко каша в главата а докторката каза обърна внимание само на този фф който се е превърнал в киста и само за това говорехме. Не ми даде време да я разпитам за спукалия се и каква е вероятността бременност да се осъществи.
Извинявайте, че малко така хаотично, ноо както казах объркана съм. Следващият ми преглед при нея е след като пуснем спермограма, направим цветна снимка и ми излязат резултатите от ЦМ и микробиологията.

# 723
  • Мнения: 269

Направих и днес един тест- има бледа черта и ходих да пусна кръвен. Рефрешвам страницата на Рамус през 10 минути 😄😄😄

# 724
  • Мнения: 70
Здравейте!Има ли такъв филм при 34-35 дневен Ц,О на 19-20 ден ,днес ми е 36 ден и теста ми - ,да е рано да отчете?
Не ми е закъснявало до сега освен при Б
Знам за др евентуални причини.
Питам конкретно дали може да е рано за тест при късна О
Благодаря!

# 725
  • Мнения: 88
Няма за какво да рефрешвате през 10 мин - бременна сте, честито❤


Направих и днес един тест- има бледа черта и ходих да пусна кръвен. Рефрешвам страницата на Рамус през 10 минути 😄😄😄

# 726
  • Мнения: 142

Направих и днес един тест- има бледа черта и ходих да пусна кръвен. Рефрешвам страницата на Рамус през 10 минути 😄😄😄

99% положителен е според мен, честито Heartpulse имахте ли някакви симптоми, че може би сте бременна Grin ?

# 727
  • Мнения: 269
Аз съм преди цикъл, утре трябва евентуално да ми дойде, та закъснение нямам, но от два дни ми се гади постоянно и гърдите ми са чувствителни, което никога не ми се е случвало до момента.
Иначе е планирано и чакано, дано сте прави 😊

# 728
  • Мнения: 1 391
desoko за съжаление 16-17 дни след овулация теста няма как да греши. Иначе при много от нас цикълът рязко се разбърка след започване на опитите за бебе. На мен единият месец ми подрани с 1 ден, а друг ми закъсня с 9 дни. Не беше бременност и хормоните ми са добре, защото пусках изследвания.

# 729
  • Мнения: 25

Направих и днес един тест- има бледа черта и ходих да пусна кръвен. Рефрешвам страницата на Рамус през 10 минути 😄😄😄

Честито и споделете резултата от кръвния 💗💗👶

# 730
  • Мнения: 142
desoko за съжаление 16-17 дни след овулация теста няма как да греши. Иначе при много от нас цикълът рязко се разбърка след започване на опитите за бебе. На мен единият месец ми подрани с 1 ден, а друг ми закъсня с 9 дни. Не беше бременност и хормоните ми са добре, защото пусках изследвания.

Потвърждавам казаното от Биби, цикълът ми се разбърка и на мен.

# 731
  • Мнения: 269

Ето го е резултатът 🥹🥹🥹

# 732
  • Мнения: 25
Честито.. Имаме дни разлика..💗👶 Лека бременност 🧿

Ето го е резултатът 🥹🥹🥹

# 733
  • Мнения: 19

Ето го е резултатът 🥹🥹🥹
Честито ! 💗 Понеже не прочетох нагоре 🫣 на кой ден от закъснението е направен кръвния ? Или е преди закъснение ? 🤗🤗🤗 Прочетох ,извинявам се . Пак честито и лека бременност

# 734
  • Мнения: 269
Благодаря ви, момичета!
Дано и при вас всичко да се нареди 🥰Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт