Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 21 298
  • 382
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 30
Здравейте, има ли някой който е лекувал аденомиоза, каква терапия ви беше назначена и лесно ли забременяхте?

# 361
  • Мнения: 184
Аз се лекувам в момента, но не сме правили трансфер още. Първо минах хистероскопия, след това два месеца пих конвулекс и две инжекции депакин в матката в същите месеци. Сега ми предстоят биопсии и живот и здраве чак тогава трансфер.

# 362
  • Мнения: 30
Аз се лекувам в момента, но не сме правили трансфер още. Първо минах хистероскопия, след това два месеца пих конвулекс и две инжекции депакин в матката в същите месеци. Сега ми предстоят биопсии и живот и здраве чак тогава трансфер.

При вас има ли друг проблем доказан или аденомиозата е причината за инвитрото? Стимулацията преди конвулекса ли беше? Благодаря и много успех ви пожелавам! 🍀

# 363
  • Мнения: 184
Стимулациите ми бяха преди месеци. Трябваше да махнем миомен възел преди трансфер и излезе аденомиозата. Причината ни е тежък мъжки фактор.

# 364
  • Мнения: 119
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

# 365
  • Мнения: 32
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

На мен ми се обадиха няколко дни след като подадох бланката и ми записаха час за след 2 седмици.

# 366
  • Мнения: 119
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

На мен ми се обадиха няколко дни след като подадох бланката и ми записаха час за след 2 седмици.
А знаете ли мога ли да избера аз специалист. Първият път бях много доволна от д-р Цветков

# 367
  • Мнения: 32
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

На мен ми се обадиха няколко дни след като подадох бланката и ми записаха час за след 2 седмици.
А знаете ли мога ли да избера аз специалист. Първият път бях много доволна от д-р Цветков

На мен те ми предложиха Цветков и аз веднага се съгласих на база на добрите отзиви, които имах за него.
Иначе знам от други дами тук, че можеш и да си поискаш да си при конкретен специалист, ако не са те разпределили към този, който искаш. Евентуално ще се наложи да почакаш повече за час спрямо графика му.

# 368
  • Мнения: 194
Защо не звъннете направо на регистратура, ако сте били негов пациент? Не знам какъв точно е процеса, но ако не ви е за 1 път би трябвало да ви имат данните.

# 369
  • Мнения: 3 301
Ако сте била пациент на доктора, направо звъните и записвате час.

# 370
  • Мнения: 218
Здравейте, знаете ли дали графиците за летните отпуски са излезли и по-точно на др. Цветков?

# 371
  • Мнения: 138
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

На мен ми се обадиха няколко дни след като подадох бланката и ми записаха час за след 2 седмици.
А знаете ли мога ли да избера аз специалист. Първият път бях много доволна от д-р Цветков

Вие вече сте негов пациент, обаждате се и записвате час. Успех

# 372
  • Мнения: 119
Здравейте, някой може ли да ми каже колко след попълването на формуляра за преглед за репродуктивен специалист дават час за преглед?

На мен ми се обадиха няколко дни след като подадох бланката и ми записаха час за след 2 седмици.
А знаете ли мога ли да избера аз специалист. Първият път бях много доволна от д-р Цветков

Вие вече сте негов пациент, обаждате се и записвате час. Успех
Благодаря много, дано пазят данните- минали са почти 5г

# 373
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте момичета
Миналия месец направихме ИМПО+ и резултата беше  3, след което  ми назначиха PBMC + влива интралипид,  последва  контролна имунологична биопсия и резултата е 4. Дали някоя от Вас е имала подобни резултати и ако може да сподели как сте продължили?

# 374
  • Мнения: 102
Здравейте момичета
Миналия месец направихме ИМПО+ и резултата беше  3, след което  ми назначиха PBMC + влива интралипид,  последва  контролна имунологична биопсия и резултата е 4. Дали някоя от Вас е имала подобни резултати и ако може да сподели как сте продължили?


Аз също бях с 3,но направихме промифка и лепило Р1. Направихме зет. Иначе доктора ми обясни,че трябва ппомивка доколкото разбрах заради импо +, а лепило Р1 заради нк клетки при имунологичната биопсия, попрепоръка от имунолози,но да отбележа, че при разчитането не пишеше нищо.



А да Ми попитам има ли някоя от Вас успяла с прогестерон >60 ng/ml в деня на трансфера. Прегнил беше поставен около час преди изследването,тъй като ми бяха казали емриолозите всички назначени лекаарства да ги приема.

Общи условия

Активация на акаунт