Пазаруване от НМ - тема 66

  • 56 212
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 55 108
Феникс, аз в приложението имам такъв бутон.

# 106
  • Мнения: 10 545
Благодаря, Дева, но това го виждам само през браузър. На версията (под другата ОС) на  приложението при мен не са го включили.
Скрит текст:


Сивото поле вдясно съм добавила, за да не се пречкат датите на сниманата поръчка.

# 107
  • Мнения: 55 108
Актуализирай приложението, може да се появи, Феникс.

# 108
  • Мнения: 10 545
При мен изглежда актуално 🙂. Не са го доразработили за другите телефони, ама ако толкова имам желание да им оставям отзиви ще е през браузъра.
За да не излезе като спам - тук да оставя отзив за тънкото поло от 7.99 - наистина е доста тънко, но приятно за носене и за това топло време е идеално. В момента има в ХС налично.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 29 фев 2024, 06:45 от fenyx

# 109
  • Мнения: 404
В последните 1-2 месеца имам 2 поръчки на бебешки дрехи, и в двете имаше по нещо със сгрешен размер. Например вместо бодита за 6 месеца, размер 2-3 години…
Замяна не правели, само връщане, и някакъв мижав код за 10%.
Вече се замислям дали да не започна да пазарувам директно от магазин 🫤

# 110
  • Мнения: 9 945
За бебета може и да се намират качествените им дрешки, но за деца и възрастни от моя дългогодишен опит в България качествените артикули само онлайн ги има.

# 111
  • Мнения: 10 545
Някои от интересните им артикули само онлайн може да се намерят, така е.
При грешки щом я има опцията за връщане е неприятно най-вече, когато е изчерпан нужния размер и вид артикул и не може да се поръча отново, но съм имала и поръчки от едно и също нещо като размер, десен и модел и получени с разлика в размера - при идентични етикети, така че зависи и какво им е доставено от подизпълнителите, които шият нейде из Азия предимно дрехите.

# 112
  • Мнения: 2 721
Пристигна дънковата пола, идеална е! За ръст 160 взех 158(12-13Y)
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1210218001.html
Скрит текст:

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
А кецките какви са? Страхотно изглеждат!

# 114
  • Мнения: 2 721
Тенденц, естествена кожа.

# 115
  • Мнения: 2 797
И аз съм на тема дълги поли, тези двете ще видя как са на живо:

И аз днес си получих полите, разкошни са!
Бялата е до средата на прасеца, много приятна материя, но няма подплата и леко прозира. Имам отделна подплата и ако стои добре с нея , си я оставям.
Леопардовата е от лека еластична материя с много добра кройка, идва ми педя над глезена и повече се одобрих с нея. Със сигурност я оставям.

Последна редакция: чт, 29 фев 2024, 20:49 от Mateah

# 116
  • Мнения: 1 855
Отговарят ли си на номера? Последно поръчах една рокля М ми беше огромна, а не съм от слабичките. Знам, че като цяло е тото с номерата, но....

# 117
  • Мнения: 2 797
Отговарят, да.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 3 393
И аз си получих поръчката с подарък козметичен несесер. Страхотен е! Много ефектен!

# 119
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 848
Аз имам плисиранана, в розово, но е с подплата. Явно от друга корекция. Също съм много доволна.
Искам да си поръчам някаква свежа пролетно-лятна рокля. Ми няма. Всичко е черно,бяло,сиво или изчерпано.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт