Ленормандия - гледанки с картите на Ленорманд

  • 9 970
  • 567
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 240
Ea_, къде видя Камшика? Квинт не е ли Дамата?

# 526
  • Мнения: 456
Аз така смятам = 24 + 32 + 9 = 65, 6+5=11

# 527
  • Мнения: 1 604
И аз преди така смятах
Камшика не знам защо аз ве го възприемам като секс и караница, а то значи също и повтарящи се действия - тв всъщност са два предмета камшик и метла Simple Smile
И това всъщност важи за всички двойни карти - риби, пътища - може да показват 2 от нещо Simple Smile

# 528
  • Мнения: 1 240
Аз така смятам = 24 + 32 + 9 = 65, 6+5=11
Аз така смятам с Таро. При Ленорманд съм чела, че калкулацията е = 24 +32 + 9 = 65, 65 - 36 = 29
И това всъщност важи за всички двойни карти - риби, пътища - може да показват 2 от нещо Simple Smile
Много пъти съм го чела това и съм го виждала в ютуб четения, но на практика при мен досега не се е проявило. Чакам го. 😒

# 529
  • Мнения: 456
Аз не мога да ползвам този метод - 36, защото най-често тегля 5 карти. А там сумите са над 100.. и става -36 е 89 примерно. Разбивам ги на единици и ги сборувам до просто число

# 530
  • Мнения: 1 240
Да споделя и аз едни карти с обратна връзка до 24 часа.
Как ще мине утре срещата с х?

Няма да споделям моето тълкуване, защото в известна степен имам представа как ще мине и съм се програмирала.

# 531
  • Мнения: 456
Пътища коса - да не би това да говори за промяна в плана в последния момент? Може би за местоположението на срещата, следвани от звезди кораб - на някакво красиво място, до което се пътува повече? Разговорите по работа или за някакви пътешествия може да са основна тема, а по камшика може да завърши срещата с нещо по- пикантно или тривиалното- просто да те ядоса.

Другият вариант, който виждам тук е човекът да отмени срещата с извинения за служебен ангажимент и това да те ядоса.

Не мога да усетя съвсем тази среща ще се състои ли или не

# 532
  • Мнения: 2 133
Да споделя и аз едни карти с обратна връзка до 24 часа.
Как ще мине утре срещата с х?

Няма да споделям моето тълкуване, защото в известна степен имам представа как ще мине и съм се програмирала.
На мен изобщо не ми се струват хубави тези карти. Говорят ми за среща, при която ще възникне конфликт и ще последва раздяла, като може да има внезапно избухване и много излишни думи. В картите има отдалечаване, сериозна криза в отношенията. Не е изключено да са намесени и други хора.
Не казваш дали са лични или служебни, но каквито и да са, са като върху буре с барут.

# 533
  • Мнения: 1 240
Очакването е срещата да е много приятна. Няма причини да се караме с човека. Лични взаимоотношения, не е работа.

Ето и карти за друга среща, която ще е утре или вдругиден. Тук вече може и да има препирни. Даже е много вероятно.

# 534
  • Мнения: 2 133
И двете комбинации не са оптимистични. Аз така ги виждам. Дано да не съм права.

# 535
  • Мнения: 456
Аз в първата комбинация усещам романтиката.. и затова съм по-скоро за положителен изход, квинт е 8, което.. си е скорпионска енергия и може да значи и оргазъм.. например Yum

Просто най- ми е интересно косата как ще се прояви, но на позицията, която е, залагам на изненадващи промени. Не толкова на отлагане.

Сега, втората…комбинация е ясна, тя не е ок. С някакъв бивш ли ще е.. какво ще е.. уж добри намерения по звездите, ама просто не става работата, неприятна емоцията и за нещо ще си дадеш сметка, което просто ще те натъжи.. и ще ти дотежи!

# 536
  • Мнения: 2 133
Обаче 8 е Ковчег.
А от моето сборуване, крайният резултат е 26 - Книга - също недобра карта за отношения и чувства - липса на искреност, тайни, проблеми в комуникацията. А може връзката да е скрита.

# 537
  • Мнения: 424
Момичета, дъщеря ми си е изгубила ключовете от вкъщи. Вчера се беше прибрала преди мен, така че трябва да са вкъщи, но са потънали вдън земя. Ако имате идеи къде може да са, ще съм благодарна на мнения.

# 538
  • Мнения: 456
Някъде нависоко има ли как да са оставени, етаж стълбище.. по-горен етаж, високо в гардероба, техника, където има оставена също

# 539
  • Мнения: 424
Да споделя, че тя си откри ключовете. Била ги е сложила в една моя черна дамска чанта, с която е мислила евентуално да излиза днес, но впоследствие размисля...
Разсеяната ми Водолейка. 😊 Неслучайно излезе на последния ред Нулевия аркан.
Като я видях тази карта реших, че ключовете са в нея(тя беше по това време навън), в джоба на дънките и например, но не. Означавало, че тя ще ги открие ключовете. А дамската чанта се намира в огромния гардероб в коридора срещу входната ни врата.
Аз вчера проверих в същата чанта, но не съм погледнала в малкото джобче с ципчето. Съвсем бях изключила, че има отвэтре там цип..Явно това е Детелината.
Еа_, позна за гардероба.Blush

Общи условия

Активация на акаунт