Ленормандия - гледанки с картите на Ленорманд

  • 9 685
  • 553
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 50
Да доложа как мина прегледа.

Изключитлно успокоително! Няма увеличение на диоптъра, а проблема с дясното око се дължал на факта, че трябва да коригира само в него някакъв "+", както тя каза, защото това предизвиква проблемите с виждането на близо и бързото изморяване на очите. А аз си мислех, че е увеличил поне с една единица диоптрите, което ме плашеше.
Та - Букетът, ме зарадва. За Кръстопътя - говорихме, че може да сложи и лещи или операция по-късно (бъдеще), ако желае има избор. Каза, че повечето деца сега са така с диоптър, което се дължи на промяната в обществото и гледането на близо (в телефоните) и липсата на хоризонт и далечина за погледа - т.е. си носи Кръста на поколението, но пък медицината се развивала много бързо и Звездите могат да донесат надежда в откриване на нови методи за справяне с проблема със зрението. Бялата карта я приемам като предизвикателство пред него да ПРЕОДОЛЕЕ висенето на телефона и да прави упражнения за очите, които тя му каза - това са неговите ресурси за справяне с проблема. А Книгата, дали не означава компютърното изследване и очните дъна, които диагностицира и откри малкия проблем в дясното око - затворена книга, която тя разчете? Знам ли... Удовлетворена съм. Като цяло усещането от прегледа е точно както като погледна картите в цялост.
Благодаря ви Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 511
  • Мнения: 453
Саня, книгата с лилиите е като медицински преглед, науката медицина, лилиите са поп пика, който може и да е доктор. Букета - увенчава се с успех. При кръста няма какво да се направи, ама с тези звезди някак си и не тежи толкова.

# 512
  • Мнения: 169
Да доложа как мина прегледа.

Изключитлно успокоително! Няма увеличение на диоптъра, а проблема с дясното око се дължал на факта, че трябва да коригира само в него някакъв "+", както тя каза, защото това предизвиква проблемите с виждането на близо и бързото изморяване на очите. А аз си мислех, че е увеличил поне с една единица диоптрите, което ме плашеше.
Та - Букетът, ме зарадва. За Кръстопътя - говорихме, че може да сложи и лещи или операция по-късно (бъдеще), ако желае има избор. Каза, че повечето деца сега са така с диоптър, което се дължи на промяната в обществото и гледането на близо (в телефоните) и липсата на хоризонт и далечина за погледа - т.е. си носи Кръста на поколението, но пък медицината се развивала много бързо и Звездите могат да донесат надежда в откриване на нови методи за справяне с проблема със зрението. Бялата карта я приемам като предизвикателство пред него да ПРЕОДОЛЕЕ висенето на телефона и да прави упражнения за очите, които тя му каза - това са неговите ресурси за справяне с проблема. А Книгата, дали не означава компютърното изследване и очните дъна, които диагностицира и откри малкия проблем в дясното око - затворена книга, която тя разчете? Знам ли... Удовлетворена съм. Като цяло усещането от прегледа е точно както като погледна картите в цялост.
Благодаря ви Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Книгата за медицина показва изследвания, /писмото - болнични листове и подобни документи/,звездите са всякакъв вид апаратура, Книга/Звезди, говорят и за приемници, телевизия, телефони и тн.

# 513
  • Мнения: 1 596
Привет,

Да кажа, че Птиците може да покажат повръщане 😅
И въпрос от сагата на моята позната
Мъжът продължава да не прави контакт, само я следи в социалките, засега ѝ казах да се въздържа от това да го търси
Какви са намеренията на Мъжът към питащата в най-близко време (не съм слагала точен срок)
Явно мъжът е имал или има някакви трудности, които скоро ще свършват тъй като той им е обърнал гръб. Понеже Змията може да показва друга Жена реших да сложа пояснителна карта и не ми стана по-ясно със Звездата в комбинация какво означава?
Змията, често според мен показва и еротика, още повече че излиза със Сърцето
Все си мисля, че ще има някакви ходове от негова страна, но пък нямаме никакво известие като комуникация - няма птици, писмо,конник ?
Тогава може би да ѝ хареса някаква снимка или да ѝ направи комплимент, защото към сърцето има Слънцето, което в нашите времена ми прилича на гледане на стори, Слънцето осветява , показва нещо.
Ако разбира се не означава, че картите показват друга жена и действията му към нея?!

# 514
  • Мнения: 453
Една госпожица пита окончателно ли е приключено между нея и мъж, не са във връзка, ама той нещо я бил ядосал и го блокнала.

Ключ конник облаци коса пръстен

Смущаващи новини.. тоя нещо иска да каже, ама няма на кой Blush приключени отношения обаче са коса кула … кръст, ковчег,,.и тука малко се чудя… защото пръстена ми е на 5та, според мен има шанс за мирни преговори на по-късен етап.
Вие как го виждате това?

Twink - все по-явно се вижда фигурата на другата, а пък към твоята е силно привлечен и сега има двоумене за някакви ходове и действия и може пак да облече мечешката кожа и да пази хладнокръвие. И да направи нещо или каже, или комуникира, за момента ще пази дистанция, ще се усеща лек хлад.
Но да не се губи надежда..привлечен е много сериозно от питащата..може би просто осъзнава, че трябва да е отговорен.

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 00:40 от Ea_

# 515
  • Мнения: 1 596
Еа_
Косата няма ли да отреже облаците ?
Пръстена е цикъл, предложение. Тя като го е блокнала (ключ с конник търси вход) той има ли как да я намери ?

Какво значи звездата в любовни отношения - да не мисли пък, че питащата е недостижима?
Звездата принципно е позитивна карта - сбъдване на желание

Днеска сагата ще има раздвижване ако Кулата не спре нещата?
Как е правилно да се смятат скритите карти, когато са 5? Отдолу съм извадила скритите

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 09:28 от Twinklestar

# 516
  • Мнения: 453
Ами в тази колода косата е с гръб към облаците, обърната е към пръстена т.е облаците водят до коса.

Ако беше коса облаци пръстен.., това ми прилича даже на някакви много бързи действия за помиряване. Но понеже са облаци коса пръстен, та неяснотата по облаците обърква, бави резките действия на косата. Мен и именно това ме озадачи тая коса към пръстена, викам си разрушено партньорство.. да ама те не са във връзка, а и ако няма да имат нищо общо занапред, защо пръстена ми излиза на 5та..а не друго. И туй ми беше чуденката, ама тя и квинтата общата е птици- тъй че явно пръстена ще си се прояви.
Звездите са мечти, наивност, дистанция, предоверяване, интернет, сбъдване на желание също.
Допълвам се за звездите. Редях вчера на една дама, работен въпрос - звезди луна - интрига.


Между другото ето точен пример как аз ползвам квинта. Чудя се между две противоположни възможности и смятам общата на 5те и имам жокера. Скрити карти между останалите не броя.

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 13:01 от Ea_

# 517
  • Мнения: 1 596
Ами в тази колода косата е с гръб към облаците, обърната е към пръстена т.е облаците водят до коса.

Ако беше коса облаци пръстен.., това ми прилича даже на някакви много бързи действия за помиряване. Но понеже са облаци коса пръстен, та неяснотата по облаците обърква, бави резките действия на косата. Мен и именно това ме озадачи тая коса към пръстена, викам си разрушено партньорство.. да ама те не са във връзка, а и ако няма да имат нищо общо занапред, защо пръстена ми излиза на 5та..а не друго. И туй ми беше чуденката, ама тя и квинтата общата е птици- тъй че явно пръстена ще си се прояви.
Звездите са мечти, наивност, дистанция, предоверяване, интернет.

Между другото ето точен пример как аз ползвам квинта. Чудя се между две противоположни възможности и смятам общата на 5те и имам жокера. Скрити карти между останалите не броя

Ако беше край край последната нямаше да е Пръстена, най-ясно щеше да е Гроб, Кръст
Пръстена може да има изчакване и все едно пак да се завърти кръга.
Какво мислиш за Кулата горе ?

# 518
  • Мнения: 453
Кулата описва изходната ситуация- вероятно дистанцията в момента, няма как да възпрепятства нещата, жената ще получи, което иска. Ще е доволна днес/утре - скоро. Мъжът не може да се противопостави на това ново чувство, което го е обзело.

# 519
  • Мнения: 1 596
Кулата описва изходната ситуация- вероятно дистанцията в момента, няма как да възпрепятства нещата, жената ще получи, което иска. Ще е доволна днес/утре - скоро. Мъжът не може да се противопостави на това ново чувство, което го е обзело.

Чувството съдиш по Сърцето?
Ако Букета показва кратък флирт, Сърцето по-дълбоки чувства ли показва?

# 520
  • Мнения: 453
По всички излезли карти + квинт дете

# 521
  • Мнения: 1 596
Момичета,
Нова сага
Моя приятелка е сънувала нейна бивша изгора, с който отдавна нямат контакт, повлияна от съня пита Дали това момче ще се върне в живота ѝ?

# 522
  • Мнения: 1 240
Момичета,
Нова сага
Моя приятелка е сънувала нейна бивша изгора, с който отдавна нямат контакт, повлияна от съня пита Дали това момче ще се върне в живота ѝ?

Аз мисля не. Картите показват само мислите и желанията на жената.

# 523
  • Мнения: 1 596
Момичета,
Нова сага
Моя приятелка е сънувала нейна бивша изгора, с който отдавна нямат контакт, повлияна от съня пита Дали това момче ще се върне в живота ѝ?

Аз мисля не. Картите показват само мислите и желанията на жената.

Аз си помислих същото, заради общата Жената и Луната (сънищата ѝ)

# 524
  • Мнения: 453
Хм, аз като един оптимист да се обадя- мисля, че ще има свързване.. тоя букет винаги оправдава надежди сякаш + квинт камшик.. действена карта. Не знам дали със сериозни намерения ще се върне или с предложение за един възспоменателн секс, но според мен не я е забравил

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт