Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 60 835
  • 556
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 148
Здравейте на всички👋
Ама много хубава обща тема имало тук. Аз не знаех за нея. Феми, защо не казвате?🫢😀
Ще се радвам да чета всичко, което споделяте. Слагам следене и се връщам довечера да чета😀
Поздрави от мен и до скоро😉

# 511
  • Дубай
  • Мнения: 3 799
Здравейте! Идвам с две новини!

Телевизионен канал и телевизионна компания Ay Yapim се завръщат към разработката на сериала "The Great Escape/Великото бягство", който ще бъде  римейк на популярния американски сериал "Бягство от затвора". Оферти за участие в сериала бяха отправени към Къванч Татлату и Чаатай Улусой. Това не е първият път, когато актьорите получават предложения за ролите, но последния път мениджърите на телевизионния канал Fox/Now не харесаха сценария и не се стигна до преговори със звездите.





Телевизионният канал  Now TV се опитват да получат правата за излъчване на сериала на Karga Seven Pictures "Али Кара",   главните роли ще се изпълняват от Хазал Кая и Алперен Дуймаз. Криминално-любовната история е от голям интерес за канали и чуждестранни дистрибутори


Какво мислите?

# 512
  • Мнения: 28 004
Йоанка Hug Привет!  Темата е обща за всичко и всеки пише какво гледа и вълнува , хвалим си любимците и е готино и забавно.

Благодаря за новостите Flowers Hibiscus

Какво мисля .. ''Бягство от затвора'' е хит дори да не съм гледала всичко знам го и имам някаква представа . Главният е трепач .. Ай Япъм си знат работата и са от най добрите така че като са се заели ще го направят качествено само сценарият да е на ниво .. Чаатай ще му пасне, като ръкавица тази роля и образ и с лекота се променя външно ..    Ще се радвам да се навие и приеме това предизвикателство.  Киво , като брат в сериала не си го представям , много са различни двамата , като типажи. Киво беше казал че има планове да снима пълнометражни филми . Напоследък нищо не ме грабва с него каквото избира само общият филм с Берен гледах от любопитство .
 
Хазалка и Алперенката ще са  красиво екранно  чифте и нямам търпение да започне проекта..   Хазалчето ми е любимка:heart_eyes: стискам палци любовно - криминалната  историята да е добре написана с добър каст и екип  и знам че и двамата ще дадът всичко от себе си ..

Криза не криза няма да е суша есенно - зимният сезон ще е борба за рейтинги отново .. Канал NOW много нещо са нарамили и поръчали  не е за сефте и не всички ще оцелеят ..

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 19:30 от femmi2

# 513
  • Мнения: 862
Алперен има опит в криминалните сериали, все пак направи един неповторим Акгюн Гьокалп Ташкън в Son Yaz/Последно лято. Интересно ще е да се види заедно с Хазал, не знам какво да очаквам. За момента не ми изглеждат като двойка която би имала любовна екранна химия.😅
Ще го погледна сериала заради него, защото го харесвам много като актьор.

# 514
  • Мнения: 1 845
аз пък съм разочарована
Хазал ми е някак еднаква във всичко,което играе-вечно мрънкаща,недоволна....
Пък и сега /вече семейна с деца/ ,каква ли химия ще извади?Не знам
Алперен харесвам,като хамелеон е,но в последния му филм "Его",направо ми идваше да го хвана за раменете и да го разтърся хубавичко
Като заспал беше на всяка уж "любовна" сцена
За Чачи знам,че ще се справи,но с Киво....Много ми са различни двамата.Все единият от тях трява да доминира и дано не си проличи в играта им
Аз си чакам Ханде и Баръш
Дано да им се получи

# 515
  • Кърджали
  • Мнения: 10 389
Снощи ми попадна информация, че е била предложена на Салих Бадемджи за подготвяният за наесен сериал "Kalpazan" /"Фалшификатор". Ще  разказва историята за превръщането на Адем, баща на две деца, честен и чист човек, служител на протокола на Монетния двор, във фалшификатор от безмилостните колела на системата
Ако приеме, бих гледала Салих с най-най-голямо удоволствие. Само дано пак не развалят историята както се получи в Камък на желанието.

# 516
  • Мнения: 5 794
Група, докладвам- започнах "Вратата на времето", първа серия ми беше доста неясен, гледах и втора и ми хареса. Криминална драма, с елементи на отмъщение, които предполагам впоследствие ще се появят, сега загатват. Аз не знам защо си мислех, че ще е нещо като фентъзи, може би заради заглавието. А всъщност ще се връщат към миналото на героите. И така е добре.
Та който харесва такъв жанр- може да го заточва. Кратки са сериите.
Та така- почивам си от приятния, но глуповат стар летен сериал с нов драматично- криминален. Blush После пак. Blush

# 517
  • Мнения: 2 796
Група, докладвам- започнах "Вратата на времето", първа серия ми беше доста неясен, гледах и втора и ми хареса. Криминална драма, с елементи на отмъщение, които предполагам впоследствие ще се появят, сега загатват. Аз не знам защо си мислех, че ще е нещо като фентъзи, може би заради заглавието. А всъщност ще се връщат към миналото на героите. И така е добре.
Та който харесва такъв жанр- може да го заточва. Кратки са сериите.
Та така- почивам си от приятния, но глуповат стар летен сериал с нов драматично- криминален. Blush После пак. Blush
Да хубаво сериалче. Който е гледал "Рамо" ще намери доста общи неща, не само Есра Билгич. Hug

# 518
  • Мнения: 1 845
Вчера загледах "Ще се влюбиш".
Още съм на втора серия,но ми е приятно да видя любими артисти,къщата от "Любов на показ"...
20 серии,надявам се да е готино сериалчето
А главната Илайда Алишан ми е любимка от "Невинност".Там направи невероятна роля,надявам се и тук да е така

# 519
  • Мнения: 1 148
Здравейте отново😊
Прочетох рано сутрин с кафето какво сте обсъждали😊 Имате много повече актив в гледането от мен😀. Аз не съм гледала много от нещата, които обсъждате, но пък, каквото съм гледала, ще се включвам😀

Да си кажа за Къванч и Чаатай- Бягство от затвора е много добър сериал и негова адаптация би била добра идея. Но тях двамата никак не ги виждам като братя😀

Исках да споделя и, че някой беше написал, че следващият сезон ще е скучен. Аз мисля обаче точно обратното. Много интересен сезон се задава с много различни, на пръв поглед интересни продукции. Конкуренцията и борбата за рейтинги ще е голяма и, за съжаление, доста от тях ще окапят.

Пускам някой неща, които прочетох в Туйтър.

 #Holding: Лидерът на мафията и най-големият човек в Истанбул, известен със силата си и гласа му, чут от всички!
  •#KötüKan: Полицай Картал, който застава до потиснатите, дори и да застава пред семейството си!
 • #Деха Един млад мъж, който е математически гений, превзема живота му и се превръща в безмилостен човек!
 • #Patron Човек се бори с наркотиците в блатото на мафията и уличните мъже и се стреми да постигне мир в региона!

Много се вълнувам за тези сериали през следващия сезон и можете да си представите, че ще виждаме всички тези истории и страхотни актьори на екраните всяка седмица 🐐🖤🔥.



Аз лично залагам на Арас и Баръш и ще следя техните продукции с интерес. Дано изберат на Баръш добра партньорка само🙏

Не знам дали вече е пускана тази статия на Бирсен, мисля, че не я видях. За това я пускам с превод, малко е дългичка. Запазих оригиналните имена на сериалите, продуцентските компании и актьорите, за да не стане объркване в превода:

Коя продуцентска компания кой нов сериал подготвя за новия сезон на излъчване? Подготовката за новия период на излъчване продължава с пълна сила. 17 сериала се пренасят от миналия сезон в новия сезон и се подготвят много нови и амбициозни проекти...

Новият сезон на излъчване в Турция, която е страната, която продава най-много сериали в света след Америка, отново ще стане свидетел на война за рейтинг на много сериали. 17 телевизионни сериала се пренасят от миналия сезон в сезон септември. “Yalıcapkını” на Star TV, “Kızılcık Şerbeti”, “Bahar”, “Sandık Kokusu” на Show TV, “Kuruluş Osman” на ATV, “Kızıl Goncalar”,  “Hudutsuz Sevda ”, “Yabani” на NOW, “Kirli Sepeti”, “Arka Sokaklar”, “Taş Kağıt Makas” и "İnci Taneleri” на Kanal D, “Gönül Dağı”, “Kara Ağaç Destanı ”, “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi”, “Mehmet Fetihler Sultanı” на TRT 1, както и „Teşkilat“ ще продължат.


Проект за новия сезон се планува и по TV8. Все още обаче няма финализирани новини за проекта. Събрах за вас проектите, подготвени в момента от продуцентските компании за сезон 2024-2025:


03 Medya (Sandık Kokusu)

• Kalpazan (Show TV)..Режисьор: Mehmet Ada Öztekin… Главни роли: Salih Bademci е в преговори.

• Patron (NOW)… Сценарист: Aslı Zengin.. Главна роля: Barış Arduç

• Подготвя се още един проект за Atv

Ay Yapım

• Deha (Show TV)… Режисьор: Umut Aral… Главни роли: Aras Bulut İynemli, Devrim Özkan

• Hayat Hırsızı… Режисьор: Hilal Saral, Главна роля: Cemre Baysel…. (NOW)

• İşgal Günlerinde Aşk… Сценарист: Yılmaz Şahin… Главна роля: Neslihan Atagül (NOW)

• Aşk… Работи се по сценария.

Gold Film (Kızıl Goncalar, Kızılcık Şerbeti)

• Şapkacı Kadınlar (NOW) Режисьор: Hülya Gezer

• “Sakıncalı”- пише се сценарият.

MedYapım (Kirli Sepeti)

• Şakir Paşa Ailesi’nin hikayesi “Harika Çılgınlar”.. (NOW) Режисьор: Bahadır Karataş, Главна роля: Cem Yiğit Üzümoğlu

• Güzel Aşklar Diyarı… (Kanal D) Режисьор: Mahsun Kırmızıgül Başrol: Nilsu Berfin Aktaş, Caner Topçu

• Yeraltı (каналът е неизвестен). Сценарист: Bahadır Özdener

NGM

• Şehrazad (atv)… Режисьор: Emre Kabakuşak. Главни роли: Burak Deniz, Su Burcu Yazgı Coşkun

• Подготвя се още един сериал за Ноември.

Tims&B (Teşkilat)

• Siyah Kalp(Show TV).. Режисьор: Uluç Bayraktar. Главна роля: Ece Uslu, Burak Sergen

• Kara Dut (atv) Режисьор: Murat Saraçoğlu… Главна роля: İrem Helvacıoğlu

• Toprağın Kalbi… (каналът не е известен)… Сценарист: Ayfer Tunç

MF Yapım (Bahar, Taş Kağıt Makas)

• “Aşk Bir An”… Сценарист: Pınar Bulut

Bozdağ Film (Kuruluş Osman)

• Пише се сценарий на разузнавателен сериал. Водят се преговори с ATV.

NTC Medya (Yabani)

• Kötü Kan… (NOW) Режисьор: M. Çağatay Tosun. Главни роли: Ertan Saban, Damla Sönmez

• Can Dostum… Работи се по сценария.

• Kırmızı Taksi… Работи се по сценария.

Pastel Film

• Подготвят се 2 женски драми… Едната от тях е  “O Hayat Benim” tadında… Сценарист… Ayça Mutlugil…

TMC Film

• Bir Aşk Masalı (Името ще се промени)… (NOW) Режисьор: Recai Karagöz… Главни роли: Murat Yıldırım, Ebru Şahin

BKM (İnci Taneleri)

• Annem Ankara (Kanal D) Режисьор: Faruk Teber… Главна роля: Bergüzar Korel е в процес на преговори.

Limon Yapım

• Holding (atv)… Режисьор: Yüksel Aksu, Deniz Yılmaz. Главна роля: все още не е определена.

• Hanedan (Show TV)… Сценарий: Selin Yaltaal, Burcu Tatlıses….

Karga Seven

• “Love (ft. Marriage and Divorce) адаптация  (NOW) – актьорският състав все още не е обявен.

• Alıkara- на изчакване…

OGM (Yalı Çapkını)

• Kral Kaybederse (Star TV)… Режисьорът Taylan Birader ve и главният актьор Halit Ergenç са в процес на преговори.

• Подготвя се нов сериал, разказващ историята на едно сираче.

Sinegraf Yapım

• Kör Noktası (atv): Режисьор: Yusuf Ömer Sınav…

Süreç Film (Yalan)

• Bereketli Topraklar Üzerinde… работи се върху него.

• Atv подготвя корейска адаптация.

No Dokuz Yapım

• Beybaba (NOW)… Работи се върху сценария.


Хубава Неделя на всички😊

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 13:49 от YoanaIv.

# 520
  • Мнения: 1 869
Дениз Болъшък се присъедини към сериала “Лоша кръв”.

# 521
  • Мнения: 1 148
Здравейте👋

От Бирсен
Алперен Дуймаз и Гонджа Вуслатери са споменати за телевизионния сериал Hayat Hırsızı. Подготовката за новия сериал на Хилал Сарал "Hayat Hırsızı", който ще се снима за Ay Yapım, продължава с пълна скорост.

Сериалът с кодово име „Hayat Hırsızı“ е един от сериалите, които СЕГА планира да излъчи през септември. Фактът, че режисьорът на сериала, подписан от Ay Yapım, е Хилал Сарал, засили любопитството към проекта. Очакваният с нетърпение сериал е адаптиран за нашата страна по сериала "Avenida Brasil". Първото име, което се разбра за проекта, беше Джемре Байсел, която е едновременно красива и добра актриса от младото поколение, която ще играе главната роля на Лейла.

Много млади хора бяха интервюирани за ролята на партньора на Байсел - Сиван, а според последните новини за ролята се споменава името на Алперен Дуймаз.


Гонджа Вуслатери, един от най-добрите актьори на страната ни, дава интервю за "Нур", мащехата на Лейла, един от най-важните герои в сериала.



Работна история: Разказва сложна предистория на отмъщението; За млада жена, чийто баща е бил убит и нейното детство е било откраднато от нея. След като става известен готвач, тя се връща, за да отмъсти на мащехата си, която я е изпратила в друг град, когато е била дете, и заради това тя е живяла труден живот

Това също се очертава да е доста интересен проект. Макар че исках Джемре и Чаатай, с Алперен също изглеждат много сполучлива двойка.

Хубав ден🌺

# 522
  • Мнения: 862
Аз съм абсолютно ЗА Джемре Байсел и Алперен да си партнират, и дано така да стане, определено ще ги гледам. 😂

# 523
  • Дубай
  • Мнения: 3 799
Алперен не се ли спрягаше с Хазал Кая... И с Джемре съм съгласна.

# 524
  • Мнения: 1 148
Лично мое мнение- повече ще си тича с Джемре.
Иначе Хазал пишат, че ще снима филм с половинката си в Лос Анджелис:
Дженк Ертук ще режисира втория си игрален филм. Според информацията, изтекла от бекстейджа, главните актьори във филма, който ще се снима в Лос Анджелис, са Али Атай и Хазал Кая...


Златни и сребърни награди в Brandverse Awards за две кампании, където Керем Бюрсин е лице на марките.

Züber & Turkish Airlines.





Много е добра рекламата на Turkish Airlines 😍
https://x.com/stiakero/status/1805349442909880646?t=XMip2V6XnhmUucmA_YOE0A&s=19

Kığılı, където #BarışArduç е лицето на рекламата, получи сребърната награда в категорията "Мъжко облекло" на наградите Brandverse 💥

Общи условия

Активация на акаунт