Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама

  • 11 724
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 222

Skapi, mami!
I az sam nova vav foruma, vkliuchvam se v temi4kite, no sam zabravila da vi kaga, da me vkliu4ite v sledvastata tema. Parva bremennost mi e i stastlivata data e sasto prez Avgust-23!
Pr.den na vsi4ki!

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
pivanov ,моля те, пиши на кирилица, че трудно се чете.

# 77
  • Мнения: 2 663
Ехх, Констанс и аз съм като теб. Но като си представя какво чудо е да живееш в Милано център, какъв шум и мръсотия, въобще не искам и да си помисля да си отглеждам детето там! Тук си ни е мнго спокойно и имам един куп търговкси центрове наблизо, само на няколко минути с колата. А за 30 минути съм в Милано. Без кола не може да се мръдне оттук, където сме ние, но пък тъкмо ми помага да стана  по-добър шофыор, а и развивам мания за хубави коли  Mr. Green  Сега търсим нова къща и пак искаме да я вземем на спокойно и по възможност чисто място.


Ни е с теб сме на едно дередже- ни е също търсим място за къща или готова такава, спряли сме се на мястото само чакаме и оглеждаме, но за сега нищо интересно.
Аз от 6 години (откакто имам книжка) не слизам от колата, не мога без нея и ако я няма едвали ще мръдна до града.Мога да кажа,че карам по-добре от мъж или повечето мъже, това е нещото, което наистина мога много добре.По едно време и по състезания ходех, но вече....Колите са ми страст!А бе много мога да говоря на тази тема, ама тук едва ли ще е интересна за повечето от вас

Пиванов, включвам те и теб в списъка

# 78
  • Мнения: 3 388
Ние търсим нещо построено, че иначе с разрешителни и други документи тук се чака с години и е малък ад. Иначе, къща е много добре за деца и аз искрено се надявам да намерим нещо подходящо,  на цена, място и квадратура, които ни устройват.

Аз си мисля дали да не си взема Тойота Ярис, с бебе ще е удобна и ще се събира всичко нали? Че аз сега карам един Форд, който е по-голям, а аз обичам по-малки коли, тъй като са по-маневрени и се намира място за паркиране значително по-лесно. Дали обаче ще се събира количка, столче и багаж или е малка .. аз я разгледах и мисля, че става, но ако някой има същата, може да даде съвет  Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 401
Много ви благодаря на всички за чудесните пожелания!   bouquet
Днес деня е чуден послучай моя празник - такова слънчице се е усмихнало навън, все едно е пролет и аз се чувствам супер щастлива. Сега ходихме с колегите ми да се почерпим послучай деня в едно заведение близо до офиса. Изобщо се очертава един весел и усмихнат ден за мен днес. Надявам се и моето бебче да усеща положителните емоции. Simple Smile
Весел и слънчев уикенд на всички мами.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 957
Честит Рожден Ден Лони!Бъди много щастлива,весела и засмяна!



За брака,бракувани и венчани сме от 23.05.2004.За сватбата няма да ви разказвам,че ще стане много дълго,но това беше една малка приказка за нас.

Добре дошли на новите мами!

# 81
  • Мнения: 127
Здравейте отново,
Забелязах, че има доста жени шофьори  Simple Smile и реших да ви изпратя една инициатива "Жените са добри шофьори" на този адрес: http://www.petrol.bg/i/news/Jena.jpg може да се включитен, но отговорете вярно на въпросите , аз го направих и вече имам шанса да спечеля нещичко...  Пожелавам на всички късмет Simple Smile И бъдете внимателни зад волана!

По темата за сватбата.. Всички побликувани снимки са страхотни.А вярвам че и усещанията от този ден са незабравими. Ние малко избързахме първо си направихме бебе Simple Smile а за сватба май няма да е скоро..

# 82
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Гита Ог и Констанс благодаря ви за отговорите  Hug Още в понеделник ще се обадя на Томова да си запиша час.

Аз също много обичам да карам кола. В студентските години имахме едно фордче ескорд, милото, душика не му беше останала. Обаче никога никъде не ни е оставяло на пътя - дори Белово-Юндола изкачихме в най-големия сняг, дето и камиони бяха закъсали  ooooh!. И само мен си слушаше  Grinning Сега карам едно пежо партнер - супер удобна кола, пък за семейство още повече. А върви като осичка направо.

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Да ви кажа какъв бисер изтърси дъщеря ни снощи......
-Бебето е момче /тя/
-Как разбра /аз/
-Ми, на снимката/ехографската/ е с къса коса..................
hahaha hahaha hahaha

# 84
  • Мнения: 1 462
Превет на всички   bouquet
На мен тази вечер за първи път ми отмаля нещо и без малко да припадна. Изведнъж ме обляха топли и студени вълни и пребледнях. Слава богу всичко мина бързо като хапнах малко сладко. Явно трябва по честичко да хапвам  Embarassed
Относно колите и аз не слизам от моята. Карам Форд Ка. Това което ме притеснява, е че е доста малка и е с три врати, н оне ми се иска да я сменявам а и няма да можем да си вземем толкова нова кола на този етап

Лека вечер на всички   Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 998
Честит рожден ден на всички рожденници!!! Много радост, задраве и щастие   bouquet  bouquet  bouquet

Гита Ог, нали знаеш, че малките деца познават много пола  Crazy  Иначе паднахме от смях с овода й!
Моята дъщеря, вчера разбрала недоразбрала, като  започна да се тръшка защо след, като се върнах от преглед не съм довела и бебето  newsm78

Качих и аз снимки в албумчето, нямам съвсем нови, а и аз не се престрашавам да си снимам корма, че съм много нацепена от предния път. Може да се снимам с боди  hahaha

# 86
  • Мнения: 3 595
Лони Честит Рожден Ден!
Предполагам най-желаното го имаш, остава и да го гушнеш през август  Hug

Да ви кажа какъв бисер изтърси дъщеря ни снощи......
-Бебето е момче /тя/
-Как разбра /аз/
-Ми, на снимката/ехографската/ е с къса коса..................
hahaha hahaha hahaha

 rotfImao rotfImbo rotfImao

# 87
  • Мнения: 1 037
Лони ,честит рожден ден!Да си здрава и много щастлива!  bouquet

# 88
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, мамчета  bouquet!
Гита Ог - страшна е дъщеря ти Peace! Пък дано познае! Аз и на това се надявам - моичкият само в женски род говори за бебето Wink.

# 89
  • Мнения: 287
Брех ,никаква активност днес!Това значи ,че всички разпускат ,което е прекрасно ,защото и бебчетата релаксират!!! Grinning Grinning Grinning
На мен пък днес ми беше много натоварено-изкарахме неофициална премиера и имаше нервички в излишък! Mr. Green Мъжа ми ,без да иска ,ми направи номер на сцената ,от което ми настръхна козината.Обърка текст ,който трябваше да разиграя!.....Е,разиграх го!!! Close Но ,през цялото време се чудех наистина ли обърка текста или аз не съм чула правилно.  Shocked Така де,никой не разбра за гафа и спектакъла се възприе мнооого добре! Grinning
Beli4ka ,Mimsat , благодаря ви за одобрението на тоалета! HugВдъхнахте ми самочувствие и започнах много да си се харесвам ,особено корем4ето! Heart Eyes
Гита Ог,дъщеря ти ме разби! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт