Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 81 578
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 990
Форумът е сила! Супер, Мьос, поне за това да не се тревожиш.
Монсти да не се разболява!
Мойта дребната тръгна одеве на оркестър - с ноти, но без инструмент. Просветнало ѝ пред училище. Добре, че е близо и ходи с колело. Ще си забрави главата някъде. Опитвам се да запазя спокойствие.
Сготвих на сеньора Лидия наденичките, ама с пържоли, пържих тиквички и патладжани, бухти. Вече ме болят краката, присядам с кафе.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 21:47 от Хортензия Мушкатова

# 1 051
  • Мнения: 7 743
Другарки и другари, благодаря ви за смехотерапията Simple Smile

Ренко, много страшно. Важното е, че няма пострадали, другото някак ще го оправят. Не пожелавам на никого да преживява подобно нещо. Истински кошмар ми е.

# 1 052
  • Мнения: 5 856
Събудих детето заради вас 😂🤣🤗🫣😜!

Напоследък нямам време да се обърна, но успявам да ви чета, макар и нощем!

# 1 053
  • Мнения: 9 273
Добро утро! Изтървах купона, гърци сте готвили.
  Мьос, радвам се!
   Сводката - птички пеят,коли не минават все още, студено е и е тихо. Чакам си слънцето днес!
   Чувам петела само да пее.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 10 530
Сводката от южните софийски квартали. Студено и мръчкаво, но с дупки в облаците, сополиво и кашлящо. Закъсняващо за работа. Joy

Чакам рецепта за гРъци по айдушки.

# 1 055
  • Пловдив
  • Мнения: 41 114
Тук напича, петък е, а и е заплатен ден Wink
Ха, добрутро!
Чакам ви и отпивам Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 08:13 от mystic woman

# 1 056
  • София
  • Мнения: 9 875
Здравейте!

Вчера беше много гаден ден в офиса. Поне днес почивам.

Щерката много иска да ходи сама на училище, другите деца ( повечето) вече сами ходели. Тя от скоро се прибира сама. Днес я пуснах и сама да отиде. С уговорката да ми пише във Вайбър или да ми звънне когато стигне, за да не я мисля. Сещате се, че ни вопъл, ни стон от нея. В момента хем се паникьосвам нещо да не се е случило, хем съм й бясна, че не ми пише. Телефонът не вдига като звъня, ама тя му спира звука по принцип и го включа след училище. Абе не знам с какво да се разсейвам докато дойде време да се прибира. Ще подхвана малко ОИ.

Добре сте ги сготвили вчера братята гърци. 😀

# 1 057
  • Пловдив
  • Мнения: 41 114
Панде, всичко е наред, спокойно! Такова са децата, разсеяни Hug

# 1 058
  • София
  • Мнения: 9 875
Писа ми току-що! Забравила била. 🥴

# 1 059
  • Мнения: 9 273
Панде, тамън да ти пиша да се успокоиш, че е забравила най-вероятно и тя ти писа. Свиквай!
   Най-сериозни наказания моите са отнасяли за лъжа, и за отговор Забравих, нямах батерия, не си чух телефона. Това бяха забранени оправдания пред мен.
    Снощи синът отива да закара гаджето до тях ама преди това да се возят малко . Моля го, като се прибере само да ми пусне палче. А той вика- маке ти, а като съм в София, как заспиваш, откъде знаеш дали съм се прибрал. Не знам, заспивам. Така беше и с каката.
    Да се оплача - докато пишех първия пост и гледам към дворчето с кокошките - 4 броя лежат неподвижно, без глави.Мамка й , белка е вършала . Аз снощи не ги затворих, защото е много кално и ме е страх да не се пребия.ММ не иска, той не иска да се занимаваме с кокошки, синът обеща После , ама тва после.........Горките ми момиченца, сигурно бая са се борили.Навсякъде имаше перушина.А с кучето ги дели една мрежа, ама тя вече е дъртичка. Абе аз съм си виновна.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 10 530
Ауч, белките са много красиви, ама са си хищници. Горките пилци, нямали са шанс.

Панди, защо не си инсталирате на телефоните проследяваща програмка? Ние ползваме от много време Life360, не звъня постоянно къде е, а и веднъж така ѝ намерихме загубения телефон на гУспОИцата. Тя няма нищо против, не се крие къде е, а ако има зор да се скрие просто може да си изключи джипиеса.

# 1 061
  • Мнения: 5 856
Слънчево, но хладно при нас!

Изпратих Беболина на карнавално парти в детската и почвам ОИ-то. Последните две седмици ми бяха много натоварени в работата и къщата е на вили мотовили.

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 10:37 от Princess Sissy

# 1 062
  • София
  • Мнения: 9 875
Ох,  Марулче, съжалявам за кокошчиците! 😢 Не знам дали съм ви казвал, но харесвам пернати, а към кокошките имам особена слабост ( и не когато са ми в чинията 😜). Някак са ми много чаровни! 😍

Бър, инсталирала съм Фемили линк. Той има и проследяване, обаче работи когато то си ще. От няколко дни е бъгнала функцията . За пореден път. 😒

Много сладка Елза! По-хубава е от оригинала! 😍

Подадох декларация по чл. 50. Препотих се. Всяка година една и съща грешка, т.е. пропуск правя и докато го открия, полудявам. Как пък не се научих! 😄Горкото ни Сиросче, първата година колко време й похабих да ме инструктира. И Мистето беше ударила рамо тогава. А може и още някоя другарка да се е включила, но сега не се сещам. Такава мъгла съм в тази област с данъците, че не може да се опише . 😄
Поне вече сама се справям. Гледам старите файлове за справка, ругая, пия вода ( от нерви пия много вода 🙃), гледам лошо ( домашните хора ме заобикалят щом видят този поглед🙂) и накрая викам "ура". Луда калинка!

# 1 063
  • Мнения: 9 273
Аууу, Елза е разкош! И слънчево.....Аз си избрах днешния ден, ама ще се ръководя по Принцеското време, на Сиси.Имаше надежда за слънце при нас, мнееее, нагрочи се.
   След малко ме местят на другия обект, зетят пак ще разтоварва с ММ.За 40 минути работа, 40 кинта, никой не ще.А не е много тежко.И от колегите ММ дава най-добра надница.

# 1 064
  • София
  • Мнения: 9 875
Марулче, да бях там, щях аз да се навия. По левче на минута си е далавера. 😄 Все ще разговаря, щом не тежи много. Точно и фитнес да си направя, че ми е нужно раздвижване.

Общи условия

Активация на акаунт