WIZZAIR - 47

  • 31 348
  • 549
  •   1
Отговори
# 495
  • sf
  • Мнения: 10 301
Аз летях до Милано за 10 евро миналия февруари. Връщането беше към 22 евро.

# 496
  • Мнения: 11 680
E, купувайте, когато има промо Wink  Но и без него.. редовно има по 9.99 до Меминген, Дортмунд, Бари... На мен повечето ми полети са били по 9.99 евро на Уизеър.   Е, преди сме летели и за 5 евро до Форли, Атина и др,  за 2 евро съм летял до Будапеща, но ... спомени от миналото Wink

# 497
  • Мнения: 1 882
До Бергамо си е 20 лв с членство много често...дори и в двете посоки, но връщането е рано сутрин около 8 ч ...

# 498
  • Мнения: 11 680
За юни, юли и октомври виждам до/от Бари за под 9.99 евро даже Wink

# 499
  • Мнения: 2 304
Да, ясно. Точно Бари не съм летяла. Миналата година за Барселона резервирах за 70 евро за май месец отиване и връщане само с раница и без места. Иначе летях за Брюксел за 35 евро отиване и връщане преди 2 месеца, този ми е най-евтиният полет на авиокомпанията.

# 500
  • Мнения: 1 318
Може да ползваш и търсачката на цени.
Примерно

# 501
  • Мнения: 11 680
@m@ria, точно за юли цените ги постнах в табличен вид по-горе.  Най-ниската цена е 28.19 лв.  Това 29.04 лв явно е без WDC
Иначе летях за Брюксел за 35 евро
Може би имаш предвид Шарлероа. Защото Уизеър не лети до Брюксел (Завентем), дотам лети само България еър от София а цените са смертелни Grinning

# 502
  • Мнения: 1 318
diziler, давам само идея да ползва и търсачката, не съм гледала твоите цени. С WDC са. В интерес на истината, като се цъкнеш на линка, цените са по-ниски, явно е бъг.

# 503
  • Мнения: 4 549
В търсачката са кеширани цени, не са в реално време. Тоест може да има разлики, като тръгнеш да купуваш. В повечето случаи да се вдигне.

# 504
# 505
  • Мнения: 174
Здравейте! Мога ли да получа някакво обещетение за случая - летях до Мадрид и куфарът ми си е останал в София, нямам застраховка, но не е изгубен или повреден куфара 🤔

# 506
  • Мнения: 4 549
Куфара щом са го намерили трябва да ви го пратят където сте, дори със закъснение. Може да им клеймнете необходими разходи от първа необходимост, дрехи, козметика, с касови бележки.
Пари ей така без бележки не дават.
Ако куфара е напълно загубен се плаща някакво обезщетение, май беше на килограм.

Последна редакция: пт, 07 юни 2024, 01:47 от neuromancer

# 507
  • Мнения: 174
Куфара щом са го намерили трябва да ви го пратят където сте, дори със закъснение. Може да им клеймнете необходими разходи от първа необходимост, дрехи, козметика, с касови бележки.
Пари ей така без бележки не дават.
Ако куфара е напълно загубен се плаща някакво обезщетение, май беше на килограм.

Аз съм вече в Доминиканската република и уж щяха да ми до донесат в хотела, а сега ми казват, че трябвало аз да си ходя до летището.. И изпуснаха няколко директни полета до тук с думите, че компаниите не приемат багаж от уиз.

# 508
  • Мнения: 174
Здравейте! Все още не съм си получила куфара, а сега кацнах в София, изчезна ми на 3 юни.
Като аз бях в Мадрид - куфара беше в София
Аз в Пунта Кана - куфара в Мадрид
Аз в Мадрид - куфара в Пунта Кана
Аз в София - куфара още в Пунта Кана
Писах на уиз claims, ама нямам никакви застраховки, имах само от Мадрид до Пунта Кана, ама не с уиз

# 509
  • Мнения: 148
Здравейте, някой има ли идея ако пътуваш с дете на 3 годинки и не си запазиш и платиш местата предварително, дали безплатното разпределяне на място 24 ч. преди полета е задължително съседни седалки за родителя и малкото дете? Питам, защото ми писна да плащам по 25 EUR на човек в посока с уж нискотарифна авиокомпания.

Общи условия

Активация на акаунт