Отговори
# 105
  • Мнения: 3 916
RocStar, много хубаво розово 🌷
Хареса ли ти Дюн?
Аз съм във възторг.

Мими, аз винаги имам резервни спирали, че с тия прозрачни мигли...

# 106
  • Мнения: 29 304
Мими, 6м. след срока можеш да ползваш козметика, казвала ми го е близка, работеща в този бранш.
В такъв случай ако някой желае мога да му пратя ретинола. Аз съм почнала серия пилинг и докторката забрани да ползвам неща с пилинг ефект. Wink
Резервни спирали имам поне 2-3 от марки, които съм пробвала, но си искам моята, та сега ще я поръчам. Към края на седмицата ще ходя до Шапшандъра за синия Ели Сааб /за проба/, но до тогава без спирала не може! Blush

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 10:14 от mimi.7299

# 107
  • София
  • Мнения: 9 634
Нищо и няма на старата козметика. Дори за шия ще можеш да си я ползваш, Мими. Нищо и никога не хвърлям аз! Нали имам и крака и пети?! Те също искат обгрижване. Blush

Бест Сикретс са си екстра, стига да не качваха непрекъснато цените на нещата в списъка ми с наблюдавани. Weary Сложила съм на мушката една чанта на Кочинел, ами вдигнаха и цената с 80лв по случай 8ми март! Егaти!
Възнамерявам след 2 седмици, когато ще съм  Мюнхен, да се опитам да стигна до физическият им магазин. Приятелка беше ходила там и каза да си отделя поне 2 часа.... Едва ли, мъжкото търпение има толкова голям резерв! Съмнявам се!

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 17:16 от kopche

# 108
  • Мнения: 29 304
Нищо и няма на старата козметика. Дори за шия ще можеш да си я ползваш, Мими. Нищо и никога не хвърлям аз! Нали имам и крака и пети?! Те също искат обгрижване. Blush
Ретинола си намери вече собственик, така, че Blush.... и все пак Копче пети не мога да мажа с него! Hug
Имам и един малък Мадмлоазел Роша, който още обмислям дали да не предложа на някоя от вас. Може пък да има фенки, но честно казано още мисля...
Оф, сега трябва да вляза на една безкрайно досадна среща, а никак не ми се ще...! Sob

ПП Забравих да кажа, че си поръчах още един панталон от оня чарлстона с вълната /още един номер по надолу/, но по малкия номер ми идва леко къс, направо се учудвам на това строойно ТЕЛО.Joy

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 10:33 от mimi.7299

# 109
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 781
Ал, благодаря за предложенията . Определено искам едноцветна рокля. На втората на Елизабет ми хареса деколтето. Но тази по-висока рязана талия и това силно разкрояване на долу определено не е моето. За модел твърдо съм решила, че ще е като синята и ще ми покрива коленете.
Още чакам да ми пратят цветовете . Много ме е яд, че нямам път до София 😒

Бест Сикрет си иска много ровене и дебнене . Дъщеря ми има страхотни находки.
А и аз още помня едно яке дълго с колан в кръста на Копче, което страшно много ми беше харесало.
Аз имам два пуловера от много фина вълна и Кашмир за без пари , та също съм много доволна. Не ми се е налагало да връщам , но Макадамия беше споделила , че са много коректни.
Пристигна ми едната риза, много по-красива е на живо. Утре чакам тази


Май ще се откажа от ризата на Денина Мартин. Приятелка получи ХС и твърди , че е огромна 😳

Магни, радвам се, че се получиха нещата с поканите ☺

# 110
  • Мнения: 23 481
Аз купих от Беста за Коледа две якета на 1/2 цена от официалния сайт на съответната марка(едното всъщност след Нова Година поръчах още по-евтино).Мъж ми ди го беше харесал и ми го показваше и късмет-в Беста намалено на. супер цена.
Направих и платих една поръчка,но бях объркала и в канселирах.След 3 дни парите бяха върнати обратно.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 11:26 от ДХ3

# 111
  • Мнения: 2 211
Поръчах светлите лоуфъри. Харесвам Беста.
Мими, и мен ме чака разчистване на козметика и мостри.

# 112
  • Мнения: 3 704
A аз си получих маратонките. Обичам малтийските пощи.
Скрит текст:
Asos ме изненадаха също. Дата за доставка 15. Днес е 11 - мразя да чакам.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 6 556
Мими, Роша-та бих го взела, харесвам го, ако няма други желаещи.Предлагам услуга в замяна-ще ходя да меря полата и мога да ти купя спиралата, но нали обсъждахте, че по-евтино е през приложението.

# 114
  • Мнения: 23 481
Честитоо! Онзи ден загледах една мацка с тези кецки, че заради вас ги оглеждах, ама реших, че не са моите.

# 115
  • Мнения: 387
Ох, най-накрая да намеря време да се включа и аз:) Благодаря за новата темичка! Аз също правя пролетно разчистване на дрехи и козметика, че при мен положението е страшно, имам неща, на които срока е минал преди години…, ама покрай малкото човече не ми е останало време и възможност да ги ползвам..
Бях обещала снимки на якето, също трудна задача от към време, но успях да направя няколко, качвам ги за малко :
Скрит текст:
Тук е новата пола и якето

Не съм със съвсем завършен вид, но още се чудя на какви обувки ще вървят тези полички, аз мисля за нещо спортно и ниско, но някой беше качил едни ниски токчета от Пепина и се чудя дали ще мога да вървя с такива, че краката ми се промениха след раждането и освен маратонка друго трудно обувам Simple Smile

Магни, супер маратонки Simple Smile Пинк, да ни покажеш лоуфърите Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 18:34 от Mimy8809

# 116
  • тук-там
  • Мнения: 5 892
Мими, якето как е като кожа? И аз го сложих в любими и чакам да го намалят.
С роклята стои чудесно! Кой номер си взе? Ще ми е ориентир като поръчвам.
Аз днес съм се спретнала с на детето дрехи (няма само тя да ме краде Wink)

Днес съм на фризьор за щастие. Видях, колко съм се обезформила Sad

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 13:42 от mtz

# 117
  • Мнения: 23 481
Mtz, много си хубава даже- коса и облекло.

# 118
  • Мнения: 387
mtz, супер outfit:) За якето - кожата е мека и фина, много приятна на допир. Едно притеснение имам само - тям където е шито с плата не знам дали няма да даде дефект, ама с носенето ще си проличи. Реших да рискувам и да го взема, пък ще споделя, ако излезне нещо Simple Smile като номер е 38 - аз също се чудех много между 38 и 40, но в крайна сметка отидох до физическия магазин в Сердика и от там го купих, след като го премерих.

# 119
  • Мнения: 23 481
Мими, чак сега те видях, като се върнах да прочета какво е това яке.
Много е хубаво!!!От кой магазин, че
съм изпуснала?
Полите ти стоят страхотно- много си фина.Мисля, че с всякакви обувки ще ти стоят добре.

Общи условия

Активация на акаунт