Крем Комфорт на БАН

  • 556
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте! Страдам от анален сърбеж и боцкане от месеци. Ходих на какви ли не лекари, правих изследвания - всички ми казват “нищо ти няма”, а мен ме сърби и боцка в аналната област. Измазах адски много кремове, които ми предписаха, смених праха за пране, бельото е 100% памук и то бикини, пих и противогъбични - ефект нула. Последното нещо, което не съм пробвала е този крем Комфорт на БАН за анален сърбеж. Има ли някой отзиви за него, тъй като не открих, освен в официалният им сайт?

# 1
  • Мнения: 19 144
Не съм го пробвала, но всичко, което съм пробвала на БАН - крем за лице, серум, паста за зъби, шампоан и балсам, е било много хубаво.

# 2
  • Мнения: 26
Благодаря! Аз даже не знаех, че имат и други продукти.


Не съм го пробвала, но всичко, което съм пробвала на БАН - крем за лице, серум, паста за зъби, шампоан и балсам, е било много хубаво.

# 3
  • Мнения: 19 144
Да, аз пък не знаех, че имат крем комфорт за подобни неща, но не съм се и интересувала, честно казано. Във форума имахме тема за козметиката на БАН, ако те интересува нещо от другите им продукти, но отдавна не е писано. Мен, честно казано, цената ме спира в момента да си купя пак, въпреки че бях доволна, че не ми се дават 20-30 лева за шампоан от 200 мл плюс доставката отделно. Ако ги видя във физически магазини при нас, сигурно ще се изкуша.

П.п. Сега се сетих, че сме взимали и медицински продукт на БАН, беше препоръчан от лекар. Роднина диабетик имаше много дълго незарастваща рана на крака и му беше предписана някаква течност за дезинфекция и после гел, с който се маже и буквално изяждал мъртвите тъкани. За течността не съм сигурна, но гелът беше на БАН и беше много ефективен.

Последна редакция: нд, 10 мар 2024, 12:14 от кукумицинка

# 4
  • Мнения: 26
О, много благодаря за информацията. За този крем комфорт го гледах, че е с безплатна доставка, иначе май доста от нещата на БАН ги има вече в аптеки фрамар, поне така пише в сайта. Доизползвам си един предписан крем следващата седмица и ще прежаля тези 36лв. 😀 ако не се оправя, пък дано БАН помогнат. 😀🍀 Благодаря отново!


Да, аз пък не знаех, че имат крем комфорт за подобни неща, но не съм се и интересувала, честно казано. Във форума имахме тема за козметиката на БАН, ако те интересува нещо от другите им продукти, но отдавна не е писано. Мен, честно казано, цената ме спира в момента да си купя пак, въпреки че бях доволна, че не ми се дават 20-30 лева за шампоан от 200 мл плюс доставката отделно. Ако ги видя във физически магазини при нас, сигурно ще се изкуша.

П.п. Сега се сетих, че сме взимали и медицински продукт на БАН, беше препоръчан от лекар. Роднина диабетик имаше много дълго незарастваща рана на крака и му беше предписана някаква течност за дезинфекция и после гел, с който се маже и буквално изяждал мъртвите тъкани. За течността не съм сигурна, но гелът беше на БАН и беше много ефективен.

# 5
  • Мнения: 19 144
Гелът беше от аптека, действитекно.Чисто козметични продукти май не съм забелязвала по аптеките, в които ходя тук, освен пастата за зъби евентуално, защото си бях купила тяхна от Ремедиум, но пак онлайн, че тук нямаме. От Фрамар съм взимала единствено неща, които са предписани, а ги няма в никоя друга аптека, тъй като ми се струват много високо цените в сравнение с останалите аптеки.

# 6
  • Мнения: 449
Ако оплакванията се получават след WC, има голяма вероятност да е фисура. Комфорта на мен не ми помогна особено, а и не може да се маже навътре, така пише в упътването. По-добре, според мен, си купи Фитороид на Абока или още по-евтин вариант е мехлемът хемороидин на Биохерба. Поне на мен ми подействаха много по-добре от Комфорта.

# 7
  • Мнения: 26
Благодаря! Не е само след wc, ходих на няколко различни прегледа и всички лекари казват, че нямам нито фисура, нито хемороиди.
Ако оплакванията се получават след WC, има голяма вероятност да е фисура. Комфорта на мен не ми помогна особено, а и не може да се маже навътре, така пише в упътването. По-добре, според мен, си купи Фитороид на Абока или още по-евтин вариант е мехлемът хемороидин на Биохерба. Поне на мен ми подействаха много по-добре от Комфорта.

Общи условия

Активация на акаунт