Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 8 002
  • 115
  •   3
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 277
Аз си поръчах кожен черен блейзър и един бежов като шлифер, s размер и двата. Коженият ми се отваряш и го замени с m. Хубави са и двата, като шлиферът ми е по - красив, но тези дни е студено за него.

# 106
  • Мнения: 255
Аз си поръчах бежовия също ,добре ли стои на живо ,и подходящ ли е за съчетания с поли и рокли ?

# 107
  • Мнения: 321
И аз се замислих за късия бежов шлифер, но май ми е малко късно вече за пролетни покупки. Аз минавам направо на лятна вълна хаха. Наталия83, пиши и ти като го получиш как ти се струва. Heart Днес ми дойде бялата плетена рокля от новата колекция. Честно казано съм много доволна, доста е сладка. Леко е по-тясна и къса от няколкото други плетени рокли, които имам и съм пробвала, но успях да се напъхам, така че съм доволна Joy Плетивото е стегнато, и честно казано мисля че е идеална ежедневна рокличка за разходки и тн с нещо леко връхно отгоре.

# 108
  • Мнения: 255
Ще пиша като го получа ,но ще бъде другия месец ,понеже отсъствам за по -дълго време .Супер че роклята ти е харесала Emerald ,така си мислех че е от новите им плетива ,от които са направени комплектите с миди полата и късата жилетка .Честно казано това плетиво е супер ,стегнато и оформящи силуета

# 109
  • Мнения: 662
Получих дънковото яке с полата и роклята с дънков елемент. Роклята е много сладурска, якето с 2 дължини (уголемено), полата си отговаря на размера, роклята леко умалена. Харесват ми.

# 110
  • Мнения: 1 113
и аз получих якето, но ми се вижда огромно за ХС, на теб Posh как ти е раменете ?

# 111
  • Мнения: 662
И на мен ръба ми пада по-ниско долу от рамото, но то си е оувърсайз. Аз ще го нося с късата дължина, директно махнах долната част. Свободно ми стои и на мен

# 112
  • Мнения: 255
Posh ,може ли роклята с дънкови я елемент да се носи със сутиен отдолу  ?Тъй като раменете са отворени и ми се вижда прозрачен солей

# 113
  • Мнения: 662
Аз като дойде я облякох и бях с нюд цвят, та няма никакъв проблем, но мисля, че и с тъмен цвят даже няма да личи, отдолу е подплатена с доста плътен полиестер.

# 114
  • Мнения: 255
Много добре изглежда Posh 😊,Благодаря за снимките ,а презрамките на сутиена виждат ли се ,понеже е с отворено деколте ,или се прикриват от самите презрамки на роклята

# 115
  • Мнения: 662
Не се виждат ако носиш връзките, както е снимана в сайта (вързани на раменете) Може да се носи и с паднали връзки, но тогава е по-хубаво с бриджитка отдолу 🤗

Общи условия

Активация на акаунт