Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 25 914
  • 466
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 51
Мисля че имаше недоволни коментари от нея
Недоволни винаги е имало и винаги ще има, това не означава че жената не е добра и не помага.
Още не се е появил ясновидец който да познава и да помага на всички.
Ако имаше такъв той щеше да се наложи и въобще нямаше да може да се доредим до него с месеци наред.
[/quote]Така е, аз не съм ходила при нея,нямам никакво мнение, просто казах че съм чела стари коментари които не са доволни

# 406
  • София
  • Мнения: 760
Момичета, моля за информация за гледачки в Русе. Преди много години случайно ме заведе една приятелка(която после почина) при една гледачка. Тогава не изобщо не останах доволна, но с годините всичко, което каза се случи. Надявам се по името да се сетя коя е, ако ми подскажете....
Благодаря предварително!

# 407
  • Мнения: 50
Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....

# 408
  • Мнения: 1 145
Сега се сещам да дам обратна връзка за Бойка от Перник. Вече минаха няколко месеца и нищо от казаното не се изпълни. Не че каза нещо много и нещо особено.

# 409
  • Мнения: 1 210
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.

# 410
  • Мнения: 164
И преди бях питала, сега пак ми се запали любопитството.
Имам я Памела Пенева в приятели и постоянно ми излизат нейни публикации, хората доста я търсят явно.
Някой скоро да е се е допитвал до нея? Нещо прекалено хубаво ми изглежда, за да е истина.
Часовете й буквално за нула време се запълват.

# 411
  • Мнения: 1 145
От любопитство преди време си бях свалила тик ток, за да я видя тази Памела. Личното ми впечатление само от видеата е, че е много съмнително до колко умее да чете таро. Аз лично не бих си дала парите там.

# 412
  • Мнения: 164
И аз съм гледала нейни тик-ток видеа и доста общи неща казва. Логично е все на някого да се случи…. но пък ми е  странно толкова хора да се записват….

# 413
  • София
  • Мнения: 760
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.

Бихте ли попитали за името и  координати?

# 414
  • Мнения: 30
Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

# 415
  • Мнения: 89
Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

Аз бях писала за нея като ходих, но с течение на времето не съм доволна - главното нещо, което я питах каза, че ще ми се случи между 2 и 4 месеца. Утре е края на 3тия месец и нищо..Едва ли и през следващия ще се случи. Да не говорим, че другите неща, за които каза че са супер и да нямам притеснения, ощи от 2 седмици след това се сринаха.

# 416
  • Мнения: 49
Здравейте,искам да попитам относно видеата в yotube ,по специално на Веда Морана Одина!Някой следи ли ги и имат ли нужния ефект!

# 417
  • Мнения: 30
Уф… Кофти. Желая Ви напук на лошото време само хубави неща!



Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

Аз бях писала за нея като ходих, но с течение на времето не съм доволна - главното нещо, което я питах каза, че ще ми се случи между 2 и 4 месеца. Утре е края на 3тия месец и нищо..Едва ли и през следващия ще се случи. Да не говорим, че другите неща, за които каза че са супер и да нямам притеснения, ощи от 2 седмици след това се сринаха.
[/quote]

# 418
  • Мнения: 7
Преди седмица попаднах на групата на Виктория Събева,не съм решила още да се допитам  ще се радвам някой да сподели мнение за нея,може и на лично!


Нищо не ми позна. Даже близо не беше. И на мен и на моя позната пълни глупости ни говори.

# 419
  • Мнения: 228
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.


Страшно си прав. Мен ме бяха заомъжвали гледачки от 16 годишна. То щях да завършвам вечерно, щото ще се омъжвам, то чудо. Последно бях на 42 когато една и се видях по млада и ми заговори за деца. Като и се изсмях ми заприказва за напредъка на медицината....
Как никой не разбра, че не искам мъж и деца. Сега съм на 50. Ако ида сигурно пак ще ме заженят....

Общи условия

Активация на акаунт