Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 35 029
  • 571
  •   4
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 214
Не съм чувала за нея

# 511
  • Мнения: 54
Здравейте!
Леля Минка приема ли все още?

# 512
  • Мнения: 4 214
Да напиша името в търсачката не е особено полезна информация, ама все пак мерси

# 513
  • Мнения: 65
Да напиша името в търсачката не е особено полезна информация, ама все пак мерси
+359896755311 Карла Ясновидка.

# 514
  • Мнения: 65
Здравей, а какви са ти впечатленията от нея? Ако ти е изпратила вече рийдинг.  (Надявам се не е проблем,че на "ти" пиша Simple Smile )
Скрит текст:
Здравейте, как беше тази странична за Таро - Изпратено с любов?
За уебсайта ли питате?
https://sentwithlove.alle.bg/
Аз й писах имейл и ми отговори много бързо.
Добре описа хората и ситуациите, за които питах. За бъдещето ми каза хубави неща, но предстои да разбера дали ще се случат. Питах и дали нещо ще се случи до края на годината и каза, че няма да стане. Не захаросва нещата.
С коя ясновидка сте говорили? Каква е таксата?
Аз тези дни говорих с Карла. Таксата е 40лв.обръща внимание. Съвсем точно ми описа хората, които ме интересуваха. Даде положителни прогнози и не само. 1н час ми отдели. Доволна съм. Дано това, което е прогнозирала се сбъднат.

# 515
  • Мнения: 57
Здравей, а какви са ти впечатленията от нея? Ако ти е изпратила вече рийдинг.  (Надявам се не е проблем,че на "ти" пиша Simple Smile )
Скрит текст:
Здравейте, как беше тази странична за Таро - Изпратено с любов?
За уебсайта ли питате?
https://sentwithlove.alle.bg/
Аз й писах имейл и ми отговори много бързо.
Добре описа хората и ситуациите, за които питах. За бъдещето ми каза хубави неща, но предстои да разбера дали ще се случат. Питах и дали нещо ще се случи до края на годината и каза, че няма да стане. Не захаросва нещата.
С коя ясновидка сте говорили? Каква е таксата?
Аз тези дни говорих с Карла. Таксата е 40лв.обръща внимание. Съвсем точно ми описа хората, които ме интересуваха. Даде положителни прогнози и не само. 1н час ми отдели. Доволна съм. Дано това, което е прогнозирала се сбъднат.
Здравейте, как гледа Карла, може ли по телефона или трябва на място

# 516
  • Мнения: 2 417
Четох някъде,  че Берил не снимала интимни сцени с Таро заради Ерсин . Беше си жълта клюкина, но може и да има доза истина предвид  сценария и развитието на отношенията им.

# 517
  • Мнения: 4 214
Четох някъде,  че Берил не снимала интимни сцени с Таро заради Ерсин . Беше си жълта клюкина, но може и да има доза истина предвид  сценария и развитието на отношенията им.

Това май не е за тази тема 😀

# 518
  • Мнения: 121
Четох някъде,  че Берил не снимала интимни сцени с Таро заради Ерсин . Беше си жълта клюкина, но може и да има доза истина предвид  сценария и развитието на отношенията им.

Това май не е за тази тема 😀
И на мен непознати имена ми се видяха 🤣 викам как никой не пита Берил на какво гледа и познава ли

# 519
  • Мнения: 54
Здравейте!
След репортаж в "Ничия земя" се интересувам някой ходил ли е при Стоянка в Димитровград?

# 520
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 499
Здравейте!
След репортаж в "Ничия земя" се интересувам някой ходил ли е при Стоянка в Димитровград?

Изобщо през годините не съм я чела и чувала,а следя темата от 2012г

Последна редакция: пт, 14 юни 2024, 09:59 от teddynm

# 521
  • Мнения: 54
И аз намерих много старо мнение от 2011-та и толкова. Много странно, явно все пак е посещавана, щом са направили репортаж.
Но ми се стори доста арогантна и самовлюбена.

# 522
  • София
  • Мнения: 484
Аз преди няколко страници питах за Стоянка, но нямаше отзиви. Има прякор "ясновидката на елита", защото много известни личности, включително политици, ходят при нея.
Звънях й да я питам дали гледа от разстояние - само каза "не" и ми затвори. Не ме остави да я попитам дали става със записване, дали друг човек може да отиде при нея, вместо мен и т.н.
Повече не съм я търсил.

# 523
  • Мнения: 121
Аз преди няколко страници питах за Стоянка, но нямаше отзиви. Има прякор "ясновидката на елита", защото много известни личности, включително политици, ходят при нея.
Звънях й да я питам дали гледа от разстояние - само каза "не" и ми затвори. Не ме остави да я попитам дали става със записване, дали друг човек може да отиде при нея, вместо мен и т.н.
Повече не съм я търсил.
Всичките които ги дават по “Ничия земя” според мен са платена реклама то Адем то тази другата и ние понеже ги дават по телевизора сме страшни лапни шарани и веднага тръгваме

# 524
  • Мнения: 1 240
Те много ги пишат тук и там "ясновидки на елита", а дали е така мен малко ме съмнява.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт