Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 34 363
  • 564
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 57
А даже е вдигната таксата…. Грозна постъпка ако наистина не отговори и се скрие. Дори и 10 и 20лв са пари в крайна сметка
Аз и преведох 40лв ,явно сега си е вдигнала таксата, останах доволна от восъколеенето, наистина се почувствах по добре още на другия ден, мислих да ходя пак като се прибере, но започнах да се двоумя, не знам дали няма да хвърля просто така пари на вятъра отново ,ако има някой вече изгорял моля да сподели

# 541
  • Мнения: 4 208
С парите може би нямаше да изгоря, мен ме ядоса, че не е коректна. Първо казва един час, после казва, друго, вижда ми съобщението - не отговаря, а аз все пак чакам отговор...

# 542
  • Мнения: 10 942
Аз ли нещо не довиждам при четенето или не схващам написаното?
Как след като ви леят восък или олово сте добре ?
Това нещо се прави за да "изтегли" натрупаните страхове, негативна енергия и е свързано с изчистване на тялото - главоболие, сънливост в някой случаи и повръщане. В първи момент когато се отлива може да се почувства известно моментно облекчение, но след това винаги идва сънливостта или друго. Тялото се чисти. Не е нормално да си с повдигнато настроение. Това го знам защото са ме предупреждавали тези, при които съм ходил. Как на вас ви олеква и всичко ви е наред - няма си обяснение. Дано да не греша, ама опита ми друго показва ...

# 543
  • Мнения: 57
Аз ли нещо не довиждам при четенето или не схващам написаното?
Как след като ви леят восък или олово сте добре ?
Това нещо се прави за да "изтегли" натрупаните страхове, негативна енергия и е свързано с изчистване на тялото - главоболие, сънливост в някой случаи и повръщане. В първи момент когато се отлива може да се почувства известно моментно облекчение, но след това винаги идва сънливостта или друго. Тялото се чисти. Не е нормално да си с повдигнато настроение. Това го знам защото са ме предупреждавали тези, при които съм ходил. Как на вас ви олеква и всичко ви е наред - няма си обяснение. Дано да не греша, ама опита ми друго показва ...
Чак с приповдигнато настроение не съм била, но преди да отида 2 месеца не бях спала нормално, не можех и да се храня нормално, просто от притеснение, бях постоянно със свит стомах на топка, постоянно плачех, беше кошмарно, при нея отидох пак разстроена, думите и бяха само "ти си много притеснена и зле, какво да те правя ", започна си восъколеенето на главата ,сърцето и краката  ,не знам си какво още ми кади с някаква билка, както и да е, тя си знае, но още на следващия ден се чувствах по спокойна, това треперене в стомаха го нямаше толкова много и ми дойде апетита да се нахраня нормално, пак казвам че не ме е оправила съвсем с магическа пръчка и да забравя всичко, да съм в супер настроение, но определено тогава имаше подобрение при мен, и то доста, каза ми да отида отново за восъколеенето но след като се прибере от чужбина, може би ако бях отишла по скоро щеше да се почувствам още по добре, за съжаление това спокойствие ми беше за кратко, след 2,3 дни отново рухнах в сълзи и постоянно напрежение, пак се чухме и отново ми каза като се прибере да се видим задължително, това е при мен, ще видя какво ще правя, дали ще отида отново или не, зависи и дали ще намеря превоз до там

# 544
  • Мнения: 93
Може ли телефон за контакт?
Обаждах се на Радо в събота и човека, който записва каза , че до сряда няма да приемат. Четвъртък сутринта да се звъни. Като се записва час човека обяснява да се преспи на шепа захар в кърпа или салфетка, но не в найлонов плик.

# 545
  • Мнения: 31
Коя такса е вдигната? Все е било 50 лева. А и парите не са взети - поне да бяхте се информирали. Сега очаквам всички да се нахвърлите отгоре ми. Винаги ще има недоволни

# 546
  • Мнения: 1 240
Коя такса е вдигната? Все е било 50 лева. А и парите не са взети - поне да бяхте се информирали. Сега очаквам всички да се нахвърлите отгоре ми. Винаги ще има недоволни
Няма нужда да ни се карате. Вас Теменужка може би лично Ви информира за нейната гледна точка. Взела или невзела парите, подвела е жената и тя е разочарована.

# 547
  • Мнения: 16
Здравейте, в миналата тема много хора питаха за Памела от Тик Ток. Ще дам мнение. На общите четения нещата резонираха с мен, но на индивидуалното се разочаровах. Променя часа 3 пъти, все пак и аз ходя на работа и не мога да се съобразявам така. После самото четене представлява да й задаваш въпроси и тя да отговаря. Нищо не ти познава сама.Отговоря ти с реплики “по-скоро да”. Няма конкретика. Питах я за даден човек , за който една нумероложка, на която дадох нарочно грешни данни каза, че ще му се случи нещо лошо(което се надявам да не е вярно, щом дадох грешни дати и числа) и Памела като го чу това нещо и веднага се хвана, че било истина и даже определи срок, в който ще се случи.Интересно как преди да и кажа нямаше такива проблясъци, но след като го чу се хвана веднага. Не зная нещата, които ми каза дали ще се окажат верни(за сега само за едно мога да кажа, че не беше вярно в дадения срок) , но се моля силно да не са верни.Каза ми лоши неща, които мисля вече месеци. “Сеансът” траеше 15мин, бърза доста и е доста уморена.

# 548
  • Мнения: 169
Има ли някой, който да е бил при Памела Пенева и да й е познал/а, наистина?

Гледам й фейсбука и направо не може да смогне от хора за часове. Или има някаква невероятна дарба или прави минимум по 10 хиляди лв на месец от това, че е известна и хората й се връзват. Нищо против момичето, нека аз да съм в грешка, но как само се правят пари от нищото……..а има хора дето се скапват от работа за 1000-1500 лв. едвам. Трябва да сменям професията явно ..

# 549
  • Мнения: 16
Има ли някой, който да е бил при Памела Пенева и да й е познал/а, наистина?

Гледам й фейсбука и направо не може да смогне от хора за часове. Или има някаква невероятна дарба или прави минимум по 10 хиляди лв на месец от това, че е известна и хората й се връзват. Нищо против момичето, нека аз да съм в грешка, но как само се правят пари от нищото……..а има хора дето се скапват от работа за 1000-1500 лв. едвам. Трябва да сменям професията явно ..
Аз също се замислих дали да не сменя професията, като видях как само чрез задаване на рандъм въпроси се правят по 40лв за 15 мин. А на ден има по 10 човека. И да , всички коментари във фейсбук са положителни , но пропуснах горе да спомена и още нещо; в разговора тя така те настройва, че умишлено да се откажеш от нещата, които според нея “не са за теб” и реално по този начин се оказва права накрая.Попитах я за даден човек дали да установя контакт и да разбера защо ме игнорира от известно време. Тя ме спря и каза категорично не, също че човекът няма да ме потърси вече. Не я послушах и нещата не се развиха точно така, както каза.Тоест уточнихме се защо е постъпил така и ме е потърсил вече доста пъти. Освен това нека имаме предвид, че когато всичко става, само чрез задаване на въпроси, много лесно се подразбира от начина, по който задаваш въпроса си, какъв отговор самият ти очакваш да чуеш. А и дали някой, който наистина има дарба, няма да може да ти каже нищо, без да питаш и разказваш за себе си+ че повечето неща са и доста общи(освен лошите, там е голямата конкретика Grinning )

# 550
  • Мнения: 93
Дали някой е използвал услугите на Александрина Монева /Aleksandrina Moneva - Facebook/ - лее восък и работи само онлайн? Ще бъда благодарна, ако някой от Вас, който е ползвал услуги й сподели мнение.

# 551
  • Мнения: 57
Дали някой е използвал услугите на Александрина Монева /Aleksandrina Moneva - Facebook/ - лее восък и работи само онлайн? Ще бъда благодарна, ако някой от Вас, който е ползвал услуги й сподели мнение.
Не знам нищо за нея, май няма и нищо коментирано до сега,аз току що четох стари коментари от 2019 г. за някаква Вива и Елисавета, някой знае ли нещо и за тях

# 552
  • Мнения: 4 208
Кажете за Карла?
Или за Валя от Ямбол?

А за Николета от Ясновидци
https://m.facebook.com/100044323126737/?locale=bg_BG

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 21:12 от Little heart

# 553
  • Мнения: 129
Дали някой е използвал услугите на Александрина Монева /Aleksandrina Moneva - Facebook/ - лее восък и работи само онлайн? Ще бъда благодарна, ако някой от Вас, който е ползвал услуги й сподели мнение.

Да, ползвала съм услугите й и съм много доволна. Отделя много време, обяснява подробно и още вечерта след восъколеенето имах спокоен сън, какъвто не бях имала от доста време.

# 554
  • гр. София
  • Мнения: 157
Здравейте! Някой ползвал ли е услугите на Уляна? Мисля, че е в София. Попаднах на някакви стари коментари от 2014 и 2016г. Нещо по-прясно? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт