Нашите second hand находки- тема 50

  • 23 672
  • 190
  •   3
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 708
Днес мания почиват, нали? Утре работят ли?
Да в понеделник ще работят.

# 166
  • Мнения: 1 017
Ще ида в понеделник. Днес ме мързеше Wink

# 167
  • Мнения: 485
Въпреки, че ползвам английски, трябваше да попитам Гугъл какво е това карбут....
Битак Smirk

# 168
  • Мнения: 1 017
На ново зареждане на Мания отидох днес . Много дрехоляк.  Направо се изморих да чопля. Имаше много хубави дрехи този път.
Естествено, повече детско взех. Тъкмо сега у дома се говори за Пикачу и Марио и Спайди

Извинете , че е настрани

Чисто нови дънки и тениска

Горнище на габиони

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 821
Минавам пак да покажа пазарът от днес. Една сатенена калъфка за възглавница за мен, тениска за приятеля ми. И ластична фина блуза с многоцветно финно ламе,  за една пола, която се чудя все с какво да я комбинирам. Не мога добре да я уловя нишките за снимка… Всичко ми излезе 6 лв. пак от Бултекс хипермаркета във Варна.

# 170
  • Мнения: 1
Момичета, някой може ли да сподели къде в София продават хубави втора употреба чаршафи, калъфки, хавлии и тн

# 171
  • София
  • Мнения: 4 722
Къде се намира магазина на мания,който бил на 2 етажа ..... ?искам да разгледам якета

# 172
  • Мнения: 14 708
Може би за този става дума.Бедно е на якета.От есента беше пълно,но само с нови от доста стари колеции.Много скъпи.Не знам какво сменят,но си висяха до март месец.
гр. София, ул. "Екзарх Йосиф" 31

# 173
  • Мнения: 14 708
Удобни чехли от “мания”,но не от споменатата по- горе.Там имат само чисто нови и скъпи.Тези също са чисто нови,но от нормална мания.

# 174
  • Мнения: 476
Изцяло кожа


Няма марка, няма етикет. Според мен е рядка ръчна изработка. Стои много естествено.

# 175
  • Мнения: 1 045
Минах в събота през Димитър Петков и новите "Четири сезона".
Крайно се отвратих. Всичко на бройка, почва то 13лв. нагоре, обувките 50лв. килограма - гадни, мръсни използвани до краен предел кецове. А дрехите.... 90% от тях бяха скъсани, с лекета, с жълто под мишниците, с дупки, абе с една дума - нищо не ставаше. На всичкото отгоре имаше дрехи на Зара и Пулл Беар, които бяха с магнита и покрай темата с крадците от моловете, супер много се отвратих, приличаха си на откраднати. Grinning
Продавачката ходи като кокошка и гледа да не им откраднем марковите мръсни и раздърпани парцалки...  Тотал щета.

# 176
  • Мнения: 1 015
Ходих днес до мания,взех 3бр къси панталони (мъжки) и едно дамско долнище за 30лв.....ми скъпо ми е 35лв кг(бях ги харесала и се прежалих ,но си обещавам да не ходя като е такава цената ....

# 177
  • Мнения: 7 298
Календар" Мания Димитър Петков "- май
Скрит текст:

# 178
  • Мнения: 24 499
Пак си открих разкошен сутиен на Chantelle, който ми излезе 2,60, а на етикета цената е 50€

И една тениска за ММ, но тя е от Хумана, а там вчера са получили стока

# 179
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 767
Завидях за сутиена и марката му Heart Честит! Много е красив!

Общи условия

Активация на акаунт