Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 42

  • 29 886
  • 667
  •   3
Отговори
# 405
  • Галифрей
  • Мнения: 4 343
На мен ми е много смешен "Mind your language", въпреки че е старичък. Обаче не съм го засичала по телевизията, само в интернет.

На мен ми е много любим. Още от малка го харесах много. ❤ Аз изтеглих всички сезони с бг аудио

# 406
  • Мнения: 30 002
Има препоръки за "Другият" (по Стивън Кинг), обаче аз го започвам два пъти и не мога за го продължа след средата на първа серия. Много ми е тежък, ще чакам някой ден да ми дойде муза за него....

Фантастика препоръчвам Fringe.
The last of us и Fallout са следапокалиптични.

# 407
  • Мнения: 4 542
Хора, препоръчайте ми някой хубав сериал.

Изгледала съм сега: 1883,1923, Yellowstone. Breaking Bad, Dark, The Walking Dead (и всички негови части), Stranger Things, Prison Break и други, но не се сещам.

Може пак да е тип Dark, тъй като мнооого ми хареса. Stranger Things също ми е един от любимите. Breaking Bad и Walking Dead са ми на първо място.

From? Но засега има само два сезона, с голям зор я излезе трети, я не.

# 408
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Не е със зор. СНимат го в момента.

Иначе да Fringe, From, Silo

# 409
  • Мнения: 145
Пробвах се да изгледам From, но изобщо не ме грабна.

Silo също го изгледах, много ми хареса, жалко, че все още се снима.

# 410
  • Мнения: 3 163
Отдавна не съм писала тук. Изгледах The Gentlemen - много, много ми хареса тандемът на Тео Джеймс и Кая Скоделарио. Самата история не беше нещо особено, но генерално ми допадна.

С голямата кошница подходих към 3 Body Problem и както винаги с големите очаквания идват и големите разочарования. Много мудно вървеше историята. Като изключим Кларънс, никой друг от героите не можа да ме накара да се вълнувам какво ще се случи с него и с какво ще допринесе към сюжета. Изключително ненужни любовни трепети и драми.

В търсене съм на нещо, което да ми оправи вкуса.

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 817
Отдавна не съм писала тук. Изгледах The Gentlemen - много, много ми хареса тандемът на Тео Джеймс и Кая Скоделарио. Самата история не беше нещо особено, но генерално ми допадна...
Този сериал се оказа голяма и прекрасна изненада за мен!!! Не съм гледала предхождащия го филм. Имах си опасения; а и бях чела доста осъдителни, "омерзени" и пренебрежителни мнения за сериала, но много, много ми хареса. И като актьорска игра (всички, всички са великолепни!!!), и като визуално и музикално пиршество, и като сатира, и с умело и дискретно прокараните психологизъм и драматизъм, на фона на гангстерския сюжет... Без да казват направо, показват много... А как ми хареса епизода с джипситата... 😆

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 11:31 от lady Koup

# 412
  • Мнения: 306
Пробвах се да изгледам From, но изобщо не ме грабна.

Silo също го изгледах, много ми хареса, жалко, че все още се снима.

Към предложенията добавям Battlestar Galactica, Foundation, Black Mirror, Severance, Squid game.
От изброените, Severance ми е най-любим, чакам втори сезон.
Без фантастични елементи - Succession.

Ще ти напиша и няколко, които съм си набелязала да гледам, но още не съм - Alice in borderland, All the light we cannot see, Mindhunter, Behind her eyes, The night manager, Ripley.

# 413
  • Мнения: 1 170

From? Но засега има само два сезона, с голям зор я излезе трети, я не.
Идва трети сезон. Още няма официална дата, но очакванията са за тази есен. Вече пуснаха и трейлър.



На мен много ми харесва сериалът. Другият също много ми хареса. Присъединявам се към препоръките за Fringe.

# 414
  • Мнения: 3 163
lady Koup, напълно съгласна. 🌹

За феновете на Wednesday, сред които съм и аз, има cast reveal и обявяване на началото на снимките на сезон 2:

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 272
Аз също гледам Palm Royal, остана ми само последната серия. Изключително приятен, обичам такива лежерни сериали.

Относно препоръка на сериали - два от задължителните (поне според мен) са Sense8 и The OA

# 416
  • София
  • Мнения: 7 867
Вишняна, ей това е препоръка, The OA е най- феномeналният сериал, най най- любимия ми евър. Heartpulse
Обичам много и Sense8, жалко че е силно недооценен.

# 417
  • Мнения: 320
Хора, препоръчайте ми някой хубав сериал.

Изгледала съм сега: 1883,1923, Yellowstone. Breaking Bad, Dark, The Walking Dead (и всички негови части), Stranger Things, Prison Break и други, но не се сещам.

Може пак да е тип Dark, тъй като мнооого ми хареса. Stranger Things също ми е един от любимите. Breaking Bad и Walking Dead са ми на първо място.

The Last Kingdom, Outlander, Lost

# 418
  • Мнения: 30 002

По един плюс от мен за тези двата.

Препоръчаха ми ги тук и много ми допаднаха.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 912
И аз идвам с предложения: Peaky Blinders, Love Death + Robots, La casa de papel

Общи условия

Активация на акаунт