Звездни Компромати - Април'24

  • 258 727
  • 2 139
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 3 267
Велина ми прилича на мъж.

# 1 966
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
Пентаграма с Юлияна ли е още?
Все пуска снимки с разни женки ...🤫

# 1 967
  • Viena
  • Мнения: 3 616
А,какви кожени якета шие Жоро Пентраграма-просто са жестоки!!

# 1 968
  • Мнения: 3 267
За Жоро и Юлиана не знам. Тя напълно изчезна от публичното пространство - странно решение, такива кукумявки се изявяват, тя имаше потенциал. Май работи нещо като копирайтър - пише статии за модни издания. Беле много хубава жена, не много умна Simple Smile, но от тези естествено красиви жени със скули и устни.

На Цвети Биомет (Биомет ли е още?) нещо не й се получава напоследък
Скрит текст:

# 1 969
  • Мнения: 1 856
Как при толкова пари Биометката изглежда като тръгнала на селска дискотека всеки път, остава загадка...

# 1 970
  • Мнения: 10 051
Жоро Пентаграм, мъж на Юлияна Кънчева. Хубав мъж беше Simple Smile
Скрит текст:
Интересно! Помня го като млад.
А актуална снимка на Юлияна Кънчева намира ли се? Тя имаше главна роля в един филм, на който съм забравила заглавието. С какво се занимава сега?

# 1 971
  • Мнения: 763
"Ла донна е мобиле" беше филма.
И на мен ще ми е интересно да видя как изглежда сега, беше много красива жена Юлияна.

# 1 972
  • Мнения: 9 175
"Приятели" свърши. Страхотен сериал! Гледан 145678 пъти. Говорихме си, че някои ще го гледате за пръв път, споделете впечатления.
Жоро и Юлияна ги помня като много красива двойка. Е сигурно са остарели и те, като всички нас.

# 1 973
  • Мнения: 5 912
"Ла донна е мобиле" беше филма.
И на мен ще ми е интересно да видя как изглежда сега, беше много красива жена Юлияна.
Ето статия от 2021 г. за житието-битието на Юлиана Кънчева https://www.flagman.bg/article/235929

Снимката не се знае от кога е.

# 1 974
  • Мнения: 2 662
Жоро много отдавна се раздели с Юлиана.
Синът им вече голям човек.
Обожавам го Жоро Пентаграм.
Интелигентен, премерен дори когато нещо го взривява, деликатен и това съответно го прави хубав мъж, според мен.
За творчеството му знаете. Единствен в бранша с кожени дрехи. Уникати!

# 1 975
  • Мнения: 2 076
Жоро много отдавна се раздели с Юлиана.
Колко много отдавна?
Интервюто на Юлиана е от 2021г и от него си личи, че са си заедно.

# 1 976
  • Мнения: 7 723
Лана Дел Рей
Скрит текст:
И Лана е намалила обиколките ...

# 1 977
  • Мнения: 78
Аз пък имам други спомени от времето, когато Юлиана беше в медийното пространство. Все се пишеше за неговите изневери, а тя все го опрадаваше и възхваляваше. Всеобщото мнение беше "красива жена, как се е огледала в този баш". Но тя очевидно го беше поставила на пиедестал.

# 1 978
  • Мнения: 2 662
Мисля, че, когато синът им си пое пътя, преди 21г
Жоро много отдавна се раздели с Юлиана.
Колко много отдавна?
Интервюто на Юлиана е от 2021г и от него си личи, че са си заедно.
, за кое интервю говориш. Не живеят заедно!
ПП Стана нещо с вмъкни цитат, защо го вмъкна посредата на моето.
Пиша от тел. не ми се редактира.

# 1 979
  • Мнения: 1 451
Как при толкова пари Биометката изглежда като тръгнала на селска дискотека всеки път, остава загадка...
Само в тази тема се случва някой да напише това, което ми се върти, без да съм го формулирала ясно дори в своята глава. Винаги тази жена дори и в клипчета от Монако с кола за ненам си колко стотин хиляди изглежда като от пазара за булки. От къде ги намира тези долнопробни екипчета, обущета много се чудя, мира нямам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт