Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 60 951
  • 770
  •   3
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 762
Аха, то на пералнята нищо няма да стане, ама визирах прането...
Е, сигурно щях да пера втори път, пък сега вече суша Simple Smile
Абе, днес да не е петък?! Че не ми е само това мунщината, от ранни зори съм я подкарала като за темата...

# 106
  • Мнения: 991
Гледах руснаци да перат шапки (тип бейзболни, за да не се деформира козирката) и маратонки в миялната. Второто ми идва малко множко. Ама явно нищо няма да им стане на дрехите, най-много да ги поизбелиш Grinning Решила съм да пробвам това с шапките.

# 107
  • Португалия
  • Мнения: 4 629
Гледах руснаци да перат шапки (тип бейзболни, за да не се деформира козирката) и маратонки в миялната. Второто ми идва малко множко. Ама явно нищо няма да им стане на дрехите, най-много да ги поизбелиш Grinning Решила съм да пробвам това с шапките.
страшна идея за шапките , благодаря, че я сподели!
а градусите !? - ще трябва някоя по- щадяща програма, че аз си ползвам ежедневно само 70°

# 108
  • FRANCE
  • Мнения: 2 258
Признавам си че съм прала ролери  в миялна. Sunglasses Бяха втора употреба за девойките и не им се сваляше обувката. После обилно смазах колелцата.

# 109
  • Мнения: 39 750
И после  слагаш чиниите.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 772
че те чиниите нали мръсни се слагат?
ще си се измият Wink

# 111
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 950
Аз да си призная каква глупост направих...
Вчера отивам да купувам някакви неща от едно магазинче за домашни потреби до вкъщи, защото във вторник имам рожден ден и исках да взема свещи, балони и какви ли не глупости и взимам от свещите с цифри, доволна съм, всичко е наред, преглеждам си нещата вкъщи и нищо не ми прави впечатление, докато вечерта не показвам на приятеля ми какво съм купила и той поглежда мен, поглежда свещите и вика "ама скъпа... ти ставаш на 25, а не 24, защото си купила четворка" Frowning Ами нямам обяснение защо съм купила грешната свещ и как не знам на колко години ставам Smile Мислех си да ходя да я сменя, защото пазя бележката, ама как да обясня в магазина, че не знам собствената си възраст и че съм една голяма муня? Satisfied

# 112
  • Мнения: 14 072
Това се казва сериозна жена - няма все да си променя мнението на колко е я, ама ха! Joy

# 113
  • Мнения: 2 170
Аз да си призная каква глупост направих...
Вчера отивам да купувам някакви неща от едно магазинче за домашни потреби до вкъщи, защото във вторник имам рожден ден и исках да взема свещи, балони и какви ли не глупости и взимам от свещите с цифри, доволна съм, всичко е наред, преглеждам си нещата вкъщи и нищо не ми прави впечатление, докато вечерта не показвам на приятеля ми какво съм купила и той поглежда мен, поглежда свещите и вика "ама скъпа... ти ставаш на 25, а не 24, защото си купила четворка" Frowning Ами нямам обяснение защо съм купила грешната свещ и как не знам на колко години ставам Smile Мислех си да ходя да я сменя, защото пазя бележката, ама как да обясня в магазина, че не знам собствената си възраст и че съм една голяма муня? Satisfied

И аз така понякога забравям на колко години съм . Питат ме аз казвам 1 или 2 години по малко . После сметам ей тази година съм родена сега е тази година и гледам  , че съм объркала . В такава възраст съм , че не знам леля ли съм кака ли съм .? Бърка се човек покрай всекидневните проблеми и ангажименти . Аз малко да си се притесня и си забравям името , камоли да помня годините . Satisfied Повечето майки са на моята възраст и е някак странно да ми викат кака като съм на годините на майка им . И така де стават грешки .

# 114
  • София
  • Мнения: 2 668
Майка ми един ден преди да стана на 30 беше убедена, че ставам на 29.
Миналата седмица бяхме на очен лекар за двете деца. На сина ми ЕГН-то го знам, на дъщеря ми не, но и двете са в телефона ми. Уверено казвам цифрите за сина и лекарката - няма направление за това ЕГН. Разбира се, бях казала съвсем различно, 18 ( годината на раждане) го бях заменила с 28 и после вече не помня.
Вчера влизаме в колата, мъжът ми настанява децата отзад,  аз сядам отпред. Идва той и вика : А, къде е ключа за колата? Отвръщам му, че сигурно го е забравил вкъщи, да се качи набързо. Явно за секунда съм помислила, че вратите сме ги отворил с магия. А ключът беше паднал на задната седалка, като оправял децата.

# 115
  • Португалия
  • Мнения: 4 629
той ММ така си смята годините Sweat Smile
миналата година, ми се заинати баш на касата, като купувах свещите...
накрая му взех
Скрит текст:
за тази година съм му взела вече - свещички „18“ , на тортата ще пише„ след първите 30“

# 116
  • Мнения: 991
На 45°С. Аз ще пера на 30, да не избелеят.

# 117
  • FRANCE
  • Мнения: 2 258
И после  слагаш чиниите.

 После пуснах празна с препарат за почистване Sunglasses

# 118
  • Майничка
  • Мнения: 12 735
Аз броя през 5г., за по-лесно. 50г., от 51 почват 55, от 56 - 60 и така.😄

# 119
  • Мнения: 12 241
Е, една приятелка получи неудобен въпрос от 19 годишния си син "мамо, защо от както се помня ти винаги си на 27 години?"

Общи условия

Активация на акаунт