Любители на котки - Тема 194

  • 21 973
  • 629
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 638
Да ви се оплача... Премахнали са от ДМ любимите ни течни лакомства и сега си  ги търсим с въпросителен поглед... Ако някой може да предложи аналог, да пише...

# 466
  • Мнения: 3 945
Да не би моментно в този DM, в който пазаруваш да ги няма, Amy_nka?

# 467
  • Мнения: 543
Да ви се оплача... Премахнали са от ДМ любимите ни течни лакомства и сега си  ги търсим с въпросителен поглед... Ако някой може да предложи аналог, да пише...


Ооооо много любими и на Линош 🫣. Обадих се на кака да мине да провери в ДМ близо до нас, дано намери, те и като цена са прилични, обикновено течните в други магазини и други марки са по - скъпи.
Дописвам кака се обади няма, та я накарах да вземе от супите с броколи, че и тях давам понякога и се харесват да не зачезнат имало само 5 да ги вземе. 🤨

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 18:47 от lusia

# 468
  • София
  • Мнения: 39 795
Моите харесват пастите на Миамор.
В Зооплюс са по 6 в пакет за 4лв и нещо.

# 469
  • Мнения: 528
Днес кастрирахме Дара. Много ми е грешна😔 Като излезе от упойката я пуснах от клетката. Не можеше да ходи, но за секунда я,изпуснах от поглед и скочи на леглото и опишка всичко. После се беше изпуснала в клетката, та и сменявах постелката. Мъчно ми е за нея, но много се опитва да шава и скача, а не може. Затова и тази нощ ще е в клетката, че ме е страх да не и се отвори раната. Но с тая тоалетна какво да я правя не знам. Взех и пак храна на Фармина за кастрирани котки и ми подариха 1пастет на Фармина, понеже исках да и дам нещо друго като за глезотийка след мъките. Хареса и много, но и дадох малко, че повръща 2 пъти след като сесъбуди. Колко време да я държа в клетката т.е. да не е толкова подвижна?

# 470
  • Мнения: 1 428
Обикновено до ден-два им минава. Моята не е била в клетка, спеше си на облегалката на един фотьоил първите два дена, после започна да си щъка нормално. Бяха й пришили една марличка над шева, за да не го пипа и да не замърси раната.

# 471
  • Мнения: 528
При нас няма марля. Бяха и сложили 1 голяма пелена за постелка. Затова я държа в клетката, за да не я замърси. А и ще се качи да спи при нас, а още се изпуска.
Редактирам. Извадих я от клетката. Повече бошува в нея и много се опъва в опит да я отвори.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 00:31 от Part_Of_Me

# 472
  • Мнения: 1 428
Моята си ползваше тоалетната без проблем и не се е изпускала никъде, но и не е повръщала след упойката, така че може би твоята го понася по-трудно.

# 473
  • София
  • Мнения: 39 795
Дейзи стоя в клетката само няколко час. Не издържах и я пуснах.
За ден-два би трябвало всичко да е в норма.

# 474
  • Мнения: 543
Момичета, малко тъп въпрос, ама... явно не мога да го измисля. Малцовата паста не мога да изстискам от тубичката, не е наред нещо или? Преди ползвах една много малка разфасовка на биафар, като видях, че се харесва, взех голяма тубичка и давам от време на време, че нали сега падат повечко. В срок е, ама сякаш много се сгъсти и е голяма борба да извадя малка част от нея. Мисля си... да купя нова, ама ако ще става така или не съм случила нещо, де да знам... да взимам пак малките, макар да излиза по - скъпо.
Иначе след кастрацията Лина първо си отиде в тоалетната като отворих вратичката на клетката, после залитайки се щурна да се катери на любимите си места и от притеснение я затворих в клетката, но за кратко, докато тук момичетата ме успокоиха и я пуснах. Голям дивак си беше и докато не се качи в хамака да спи не миряса, измяука като скочи, но не се отказа от хамака. В деня на кастрацията не яде, пи мнооооого вода - не е повръщала и на следващата сутрин си мина в същия режим, беше по бавничка и предпазлива като скача. Бързо възстановяване  на Дара!
Любимия хамак, в който не ходеше когато изпрах одеалцето, 2-3 дни, но кастрацията не я спря 🤭

# 475
  • София
  • Мнения: 3 497
"Не те пускам на работа! Празник е днес!Остани при мен!"- казват очите му, след като се настани върху роклята ми ❤️



"Разбрах! Не става!"... 😿



Честит празник, момичета!
На "цветенцата и дръвченцата" честит имен ден! 💐

# 476
  • Мнения: 10 638
Моите харесват пастите на Миамор.
В Зооплюс са по 6 в пакет за 4лв и нещо.
Тези имат ли сол? Солени ли са? Едното пликче колко грама е?

# 477
  • София
  • Мнения: 6 133



Не пише нищо за сол.
Аз се бях запасила и съм ги забравила, гледам, че са на края на срока, май трябва да ги почнем ежедневно.

# 478
  • Мнения: 5 216
Постилат се изпрани чаршаф и одеяло при Сина




Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 03:16 от cardhu

# 479
  • София
  • Мнения: 22 845
Моля за съвет как да накарам и какво да направя едната котка да започне да консумира пилешко месо. Не познава вкуса на истинско пилешко месо, само помирисват и не хапва. Сложих в устата парченце варено пилешко, изплю. Намазах устата с бульон от варено то пиле, пак не става.

Общи условия

Активация на акаунт