Книгите със списание Журнал - тема 3

  • 2 218
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Пет дни на Кенеди дали е хубава ?
На мен ми хареса.

# 16
  • Мнения: 1 533
23 май

Няколко седмици делят Алис от четиридесетия и рожден ден. По време на тренировка във фитнеса тя пада, удря си главата и губи съзнание. Когато се съвзема, Алис е убедена, че е на двадесет и девет. Щастливо омъжена за Ник и бременна с първото им дете. Постепенно разбира, че инцидентът е заличил последните десет години от живота и. И че жизнерадостното момиче се е превърнало във властна и раздразнителна жена на средна възраст. Жена в страхотна форма, която носи скъпи дрехи и бижута и чийто график е запълнен до последната минута. Жена, която се намира в процес на развод и води оспорвана битка за попечителските права на трите си деца, за чието съществуване не си спомня. Зa десет години животът на Алис се е променил до неузнаваемост. Превърнала се е в човек, когото едва разпознава и никак не харесва. Възможно ли е да започне отначало?

# 17
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 638
N.n., изглежда интересно

# 18
  • Мнения: 1 533
N.n., изглежда интересно
Не съм я чела, макар че имам книгата отдавна издадена от издателство “Хермес”,  ако не се лъжа.

# 19
  • Мнения: 3 054
Интересна е, дори стойностна бих казала. Мориарти ми е фаворит. По нейната "Големите малки лъжи" е страхотният сериал с Никол Кидман.

Общи условия

Активация на акаунт