Мартенски бебчета 2024 - пролетни бебчета мама радват (тема 1)

  • 17 741
  • 949
  •   4
Отговори
# 780
  • Мнения: 203
Ние вечерта в 18.00 сме на консултация. Надявам се да е станала поне 5,700 и да е стигнала 60 см. 🤣 ние всеки месец ходим на трансфонтанелна ехография и днес чухме най-хубавите думи "Няма нужда да идвате повече, всичко е наред! " ❤️

# 781
  • Мнения: 184
Супер Simple Smile

Ние вечерта в 18.00 сме на консултация. Надявам се да е станала поне 5,700 и да е стигнала 60 см. 🤣 ние всеки месец ходим на трансфонтанелна ехография и днес чухме най-хубавите думи "Няма нужда да идвате повече, всичко е наред! " ❤️

# 782
  • Мнения: 333
И ние днес бяхме на боцкане , вече е 6,500кг Grinning . Доста е яжна ,чак ме плаши,че на моменти яде 210 мл Rolling Eyes Grinning . Честно казано,не знам кое е по-добре ,че при нас това е,че е все гладна и не можем да я изхраним ,плаче и иска всеки път допълнително

И моята госпожица все пищи като свърши млякото. Изяжда 160-170 мл на един дъх 😄

# 783
  • Мнения: 500
Моята вече яде по 120 и започна да ака по често ,ние сме на консултация чак на 25 юни и ако е надебеляла много вие ще сте виновни 🤣🤣🤣🤣🤣 , даже не всички а предимно geizer 😉. Забравих имам нужда и от телбода и аз 😀,но само за през деня.

Така я намерих госпожицата и вече 2 часа спи 🙂

# 784
  • Мнения: 6 559
Ооо, Киси, супер сладки крачета Heart Eyes
Мойта е с лек запек и затова отказва да яде. Чакам да ми донесат клизмичка и Дуфалак. Тъкмо си отдъхнах малко от диарията и рефлукса. Joy

# 785
  • Мнения: 197
Как давате Биогая, ако давате🙄 С млякото, преди млякото или... Имам една в хладилника и ще я мятам, че нашия човек е със зверски колики...

# 786
  • Мнения: 6 559
Виж в упътването, ама по принцип се дават преди хранене.
Уффф, не мина ли вече периода на коликите? Горките бебоци. Disappointed Relieved

# 787
  • Мнения: 197
Четох разнозначни коментари.. А някой чувал ли е за H-biota kolicare?

# 788
  • Мнения: 503
Браво,belle! Наистина едни от най-хубавите думи!
Ние не можахме да минем ваксината,че педиатърката ни я нямаше и отложиха за другия четвъртък. Но сестрата го мери - 60см, 6095гр. Стресна ме,че не било хубаво,че е качил 700гр за 1 месец. Трябвало да е 200-300гр и на шестия месец да си удвои теглото от болницата. Не е дебел и 6095гр не ми се видя много, ама знае ли човек. Ще питам и педиатйрката другия четвъртък.

# 789
  • Мнения: 500
Аз спрях всички капки 🙄😵 ,та до кога са коликите.  geizer  с термометъра не става ли да се изака? Hope как 200 гр. не я слушай тая ,много сте добре минималното тегло е 600гр на месец ,а максималното 1.500 . По тая логика всички бебета трябва да са по 5 или 6 кг на 6 месеца , а по-малко родените като мен 4.200кг. Моята ЛЛ ако чуе ще изпрати проверка 😀, още не може да преживее, че аптекарката ми отказа сиропа 🤣 при рецепта.

# 790
  • Мнения: 503
Мерси, Кис! Поуспокои ме. И на мен ми е странно, ама викам ся знам ли. Телбодът ще играе яко наистина 🤣🤣🤣 Сестрата не повярва,че се бил обърнал изцяло.
Взех такива протектори,че като се върти по корем си удря тиквата на челото в решетките или си вади краката до коляното 🤣

# 791
  • Мнения: 500
Аз очаквах друга снимка 😀 направо се разочеровах, ако иска да вярва ти знаеш че го може ,а и в нашата тема всички бебчета са сладки и много умни и могат всичко.  Така и кажи следващия път разрешавам да ме цитираш 🤣

# 792
  • Мнения: 503
Това ми хареса 🤣🤣🤣🤣🤣 ама сигурно ще ме изгледа тъпо все едно съм я питала "тази консистенция на акото нормална ли е". За снимките просто с мъжа ми много вярваме в уроки и се караме с родата постоянно,че не пращаме постоянно  снимки 🤣🤣
А за децата в групата си е така ❤️❤️❤️

# 793
  • Мнения: 500
В уроки и аз вярвам ,ама преди години една баба ме научи да гася клечки и всяка вечер и бая. Аз съм доказателство за хващането на очи ,та сте много прави.

# 794
  • Мнения: 6 559
Сестрата нещо се е объркала. Така е когато сестри започнат да си мислят че знаят колкото лекарите.
И на мен днеска аптекарката започна с едни въпроси... Ама сигурно ли било че Дуфалак бил назначен от лекар и че  се дава  на толкова малки бебета... Ама глицериновата клизма била само в краен случай, сигурно ли било че случаят бил такъв. А тя е един шемет... Joy
Киси, ами док искаше да се изпразни хубаво червото. Аз имам и глицеринови свещички, ама каза НЕ, клизмичка да правя.
Бебка по принцип си ака. Ама днеска веднъж изака едно колкото орех и втори път едно колкото лешник.
Добре се е затегнала (от млякото е това) и сега ще пробваме с Дуфалак да омекотим докато не сме минали на производство на чакъл.
Иначе не е толкова тежко положението. По притеснително е че веднага загуби апетит и желание да се храни. И веднага удостоих док със снимки на 2та памперса. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт