Мартенски бебчета 2024 - пролетни бебчета мама радват (тема 1)

  • 19 115
  • 987
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 6 579
Мерси Киси. Simple Smile

Бебо си изяде порцията сега, та се надявам утре да си влезе в ритъм. Гейзер още няма да минавам на 4 хранения поне не и днес.

И на мен и през ум не ми минаваше да минаваме на 4, ама малката ме принуди с нейните големи паузи между храненията.
Нали се чудех дали от запека не губи апетит и какво ли не.
Пък то детето си искало на 4 хранения. Сега ѝ е супер.

# 976
  • Мнения: 192
Аз искам да си остане на 5 за после, като мине на три основни и две междинни 🤣 Повече ми харесваше да ми казва Ей отколкото да се дърпа да яде.

Мерси Хоуп Simple Smile Ние 5 години с два аборта и сега вече си имаме бебче ❤️ така че вярно си е божа работа а и да намериш какво те спъва.

# 977
  • Мнения: 6 579
И на мене така ми харесва, ама...
Междинните хранения не са ли някакъв плод?

# 978
  • Мнения: 219
Някои, пил ли е нещо за корем от два дена не мога за изляза от тоалетната пих едно хапче стоперан но ме е страх повече да пия .

# 979
  • Мнения: 514
Някои, пил ли е нещо за корем от два дена не мога за изляза от тоалетната пих едно хапче стоперан но ме е страх повече да пия .
Аз бях така един ден и пих компот от дренки и спря.

# 980
  • Мнения: 6 579
Пробвай и с 1сл оцет (не лимон) на гладно и жадно и 30мин след нея недей да ядеш и да пиеш.
Аз редовно така се оправям от 20 години насам. Друго не ми се е налагало да вземам.

# 981
  • Мнения: 514
geizer как сте ,какво става с яденето на малката 🙂. Hope при вас как е след ваксините. При нас всичко си е в норма ,чакаме почивката вече с нетърпение.

# 982
  • Мнения: 510
Ами добре, не е вдигал температура. Малко по-кривичък е днес, а по принцип е весело дете, ама може и тея скокове в растежа или просто да е такъв ден, но като цяло е добре. Мъжки се държа на двете игли хехеххе
 Скоро една приятелка ходихя с малката (на 6м) на море в Гърция и каза,че няма проблем за почивка с дете. Аз не съм се замисляла хаха

# 983
  • Мнения: 6 579
geizer как сте ,какво става с яденето на малката 🙂. Hope при вас как е след ваксините. При нас всичко си е в норма ,чакаме почивката вече с нетърпение.

Браво момичета. Радвам се че бебоците са добре.
При нас беше добре яденето докато не пробвах да ѝ спра Лапразола и веднага започна да яде значително по малко.
Днеска писах на гастрото и каза да продължа да давам за още 2-4 седмици.
Моля се с израстването да се подобри пустия рефлукс и да можем поне без лекарства. Hands Pray

Иначе ѝ е супер на 4 хранения.

# 984
  • Мнения: 198
Да се оплача, че моя човек не иска да стои в нито един от кошовете на количката...изкарвам го цял час след като е ял и подозирам, че явно не му е ок в легнало положение, защото няколко пъти в ерг.раница връща пресечено мляко по малко и явно му дразни...няма установен рефлукс, освен нормалното връщане на мляко...разходките са мираж, а аз съм дроб 🙄 някой в подобна ситуация да се оплаче?

# 985
  • Мнения: 192
Аз мога да се оплача, че почти нямам ръце от Бочко продуктите направо ми падна кожата на ръцете ... хубавото е че на бебето нищо му няма, ама аз сега почти нищо не мога да хвана да измия или да хвана. Та не виждам как ще изляза с количката с тези ръце. 🥺

Нашия още не е осъзнал, че може да гледа извън количката и още не вадя летния кош,  докато не започне да протестира.

# 986
  • Мнения: 6 579
Деси, при мен се получава същото, ама от верото. По случайност ползвах известно време и веро за шишета на Бочко. С какво миеш шишетата?

Цвете, моята бебка е с доказан рефлукс, ама нямаме никакъв проблем с кошовете. Обаче като я подържа права или седнала настава 3та световна за да легне после.
Просто вече им е интересно да се оглеждат наоколо и не ги кефи да зяпат тавана.
А твоя се е изкефил изправен в раницата и сега проявява характер явно.
Пробвай да го извеждаш когато му се доспива за да не протестира толкова и да свикне че разходката е с коша. Заведи го и под някое дърво да гледа листата...

# 987
  • Мнения: 514
Добро утро момичета ☕️ и ние с ММ закъсахме с белене и болка на ръцете точно от Бочко и сменихме с тези на amway, даже си направих регистрация и то безплатно (защото преди това ме плашеха ,че било скъпо това) е в момента и продуктите ги купувам на доста ниска цена сравнение от не регистриран. Ако искате нямам нищо против да ви дам номер с който да се регистрирате безплатно и да видите какво има и кое ви е изгодно. Нищо не е обвързано с поръчки или да давате пари . Ние добре се наспахме ,но вчера легнахме в 9 че ходихме да си вземем вода 😄. Това с нервите явно го прави от този бърз растеж защото я наблюдавам че и без да я целувам пак така прави .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт