Какво направих днес за себе си? тема 19

  • 16 916
  • 318
  •   1
Отговори
# 225
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Бях на кино снощи, с любим човек.

# 226
  • Мнения: 7 978
Довечера ще гледам Lord of the dance Heart

# 227
  • Мнения: 233
Бях забравила за Lord of the dance, от години си го мисля, добро напомняне 💐 приятно гледане 😌

# 228
  • Мнения: 14 777
Ние снощи бяхме на  Lord of the dance. Heart Eyes Много,много любими! Heart

# 229
  • Мнения: 7 978
Наслаждавам се на отпускарския ден. Преместих мушкатата от саксии в сандъчета и подредих терасата, че от толкова растения място за хората не беше останало.
Планирам следващите посещения на танцови спектакли - Огънят на Анадола през лятото и ансамбъл Тракия през есента.

# 230
  • Мнения: 976
Започнах нов етап в живота си, както си обещах. Поръчах си обувки и утре ще дойдат. Дано е това, което очаквам и ще имам завършена визия за абитуриентската на сина.
Ходих на село и свърших заплануваното.  Пих кафе с комшииката и се наслаждавах на райграса и цветята. Добре,  че е брат ми да поддържа градината.  Благодарна съм му.

# 231
  • Мнения: 2 068
Садих бегонии в сандъчета на балкона, смених саксията на едно мушкато, а следобяд си купих две нови саксии за други цветя, които имат нужда от пресаждане.

# 232
  • Мнения: 1 934
Поръчах за вкъщи вечеря от "Хепи".

# 233
  • Мнения: 2 671
Дълъг разговор с приятелка от детството. Не бяхме се чували с години, а дрънкахме все едно вчера сме се разделили. Още се усмихвам 🙂

# 234
  • София
  • Мнения: 1 041
След малко отивам на маникюр!

# 235
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
И аз съм на маникюр довечера!

# 236
  • Мнения: 233
Аз пък на масаж 😌

# 237
  • София
  • Мнения: 1 041
Успях да забърша и три книги! Едната много време я търсих ! Извадих луд късмет ,чче я намерих! Simple Smile

# 238
  • Мнения: 802
Направих си капучино и се наслаждавам на цъфналите орхидеи, имам над 20 Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 02:23 от bgladybg

# 239
  • Мнения: 976
Купих си сандали.
Обувките с отворена пета не стояха добре - върнах ги. Явно този модел не са моя - петата ми излиза странично, а иначе бяха хубави.

Общи условия

Активация на акаунт