Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 21 283
  • 549
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 102
Да писах им, чакам да ми се обадят.

Пред 2023 имам 1 трансфер и 1 през 2024-та. Нямам спомен за дебелина на лигавицата. В деня на трансфера сутринта пускам прогестерон и по обед или ранния следобед ми е трансфера.
Първият 2011-та не го помня. Дали съм пускала прогестерон. Преглед имаше. Но другото ми е мъгла.

sparrow86 бебето черпи запасите. Консултирай се с доктора.

# 391
  • Мнения: 960
Момичета не мога да повярвам и да се зарадвам!
Защо прогестероня е паднал и то толкова много на 29.04 беше 60.69mnol/l.
Трансфера ми беше на 22.04 .



Sparrow86, взимаш ли някакъв прогестерон? Предполагам ще ти изпишат на инжекции, защото той се усвоява по-добре. Доста е паднал, в другите единици е 12 ng/ml, което е на долната граница, но има много успешни Б и с такива стойности, просто трябва да се вземат мерки.  Предишното ЧХГ колко е било и днес кой ден е?

# 392
  • Мнения: 102
Да приемам утрогестян 3х1 през устата и 3х2 вагинално. Това ми е първото ЧХГ, трансфера беше на 22.04.т е. 10-11 ден, зависи дали броим деня на трансфера.
На 04.05 ще пусна пак.


Момичета не мога да повярвам и да се зарадвам!
Защо прогестероня е паднал и то толкова много на 29.04 беше 60.69mnol/l.
Трансфера ми беше на 22.04 .



Sparrow86, взимаш ли някакъв прогестерон? Предполагам ще ти изпишат на инжекции, защото той се усвоява по-добре. Доста е паднал, в другите единици е 12 ng/ml, което е на долната граница, но има много успешни Б и с такива стойности, просто трябва да се вземат мерки.  Предишното ЧХГ колко е било и днес кой ден е?

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 19:00 от sparrow86

# 393
  • Мнения: 411

Еми момичета, това беше при мен. Днес прокървих и както ми беше казал доктора, че е кухо яйце на 29.04.

Викаше ме на 08.05 отново да видим дали ще има ембрионче, но дотогава ще прокървя. Ето днес е факт. Моят опит приключи, спирам лекарствата, почивка. Спокойствие. Дано да се изчистя поне естествено. Все пак на 08.05 ще видим на прегледа. И така. Дано следващият път да е успешен и все се чудя дали да не направим ПИД преди трансфер.
Успех на всички момичета, да си видите бебчета здрави, усмихнати и да си ги гушкате. Моето бебче, което спи до мен сега ми дава утеха, че всичко е възможно. Важното е да не се отказваме.

Весели празници на всички 🌼🌼🌼🩷🫂

# 394
  • Мнения: 380
Кръвен на 10 ден след зет . Беше ми първо инвитро ..
Желая успех на всички !

# 395
  • Мнения: 51
Здравейте! Записвам се и аз при чакащите след трансфер. Днес беше моят първи ЗЕТ. Доктор Б. Бойчев ми върна две 5-дневни снежинки. 😊Благодарна съм на целия екип за всичко! ❤️
Сега ми остава да си чакам до датата на теста - 15 май и да се моля всичко да бъде наред. 🙏
Желая успех на всички от сърце! 🥰🍀

# 396
  • Мнения: 179
Здравейте! Записвам се и аз при чакащите след трансфер. Днес беше моят първи ЗЕТ. Доктор Б. Бойчев ми върна две 5-дневни снежинки. 😊Благодарна съм на целия екип за всичко! ❤
Сега ми остава да си чакам до датата на теста - 15 май и да се моля всичко да бъде наред. 🙏
Желая успех на всички от сърце! 🥰🍀

Успех и на теб ,много спокойствие и мисли позитивно ! Hug Hands Pray

# 397
  • Мнения: 2 574
m@rcipiT, тестът не трябва да е по-късно от 10.05, за да се види дали има имплантация. 14 дни за бластоцисти е твърде много време. Най-добре е да се направи кръвен тест на 8ми ден плюс прогестерон, за да може да се реагира навреме, ако прогестеронът е нисък. Стискам палци 🍀☺️

# 398
  • Мнения: 72
Хайде момичета и аз от днес съм от чакащите,дай боже на всички бъдещи мами😇Някой слага ли фраксипарин ? Аз от днес го почвам, но писах на  доктора има ли значение след или преди пролутекса да е.
И да ви питам, какво мислите за лежането след трансфер ? Моя тест ще е на 12ти и мисля до тогава да си полежа😊

# 399
  • Мнения: 226
Сега ми остава да си чакам до датата на теста - 15 май и да се моля всичко да бъде наред. 🙏
И моят тест беше 13-14 дни след трансфера, успешен Flowers Hibiscus Успех, стискаме палци Hug

# 400
  • Мнения: 179
Хайде момичета и аз от днес съм от чакащите,дай боже на всички бъдещи мами😇Някой слага ли фраксипарин ? Аз от днес го почвам, но писах на  доктора има ли значение след или преди пролутекса да е.
И да ви питам, какво мислите за лежането след трансфер ? Моя тест ще е на 12ти и мисля до тогава да си полежа😊

Аз лежа от трансфера 23.03 ..на 25.04 се оказа ,че имам голямо отлепяне..днес 02.05 благодарение на това лежане се е залепило ..супер малко е останало,но наистина има полза от лежането,не вярвах но днес видях резултата и съм супер щастлива..така,че почивай си колкото се налага ..успех Hands Pray

# 401
  • Мнения: 82
Фраксипарина го слагам преди пролутекса. Не мисля, че има особено значение.
За лежането, само първият ден, след това всеки ден съм излизала- разходки с приятелки, общо взето с нещо се занимавах, за да не мисля постоянно за това. До колкото знам лежането даже е вредно за кръвотока, който пък е важен за имплантацията. Трансфера ми е успешен, поне за сега, дай боже всичко да е наред🙏
Успех! 💕🌸💕

# 402
  • Мнения: 2 574
Фраксипарин/Клексан слагам по едно и също време с Пролутекс. Едната инжекция вляво от пъпа, а другата вдясно 😁
Лежи се само първият ден. След това трябва да се движиш малкимално повече. 10хил. крачки са достатъчни. Движението подобрява кръвотока и по този начин се увеличават шансовете за имплантация.
Колкото до датата за тест- не по-късно от 8ми-9ти ден за бластоцист. Няма никакъв смисъл от по-късно тестване. Благодарение на мое настояване не една приятелка е със спасена бременност, понеже се оказаха и двете с критично нисък прогестерон и спешно трябваше да се увеличи дозата/да се включат инжекции. Освен това трябва да се пусне и пакет ЩЖ, защото TSH се вдига по време на бременност и може да се наложи прием на Еутирокс. Успех! 🍀

# 403
  • Мнения: 1 880
Първият тест го направих на 12-ти ден, следващите 2 на 10-ти ден след трансфер. Последният трансфер (номер 3) започнах с клексан от деня на трансфера и трябваше да правя кръвни изследвания на 10-ти ден. Така съчетах изследванията. Години наред правя изследвания и колкото мога си ги спестявам (обединявам различни, да не ме бодат всеки ден). Сега пускам доста обширен пакет на 3 седмици.

m@rcipiT и нашата снежинка е от него и екипа му.

# 404
  • Мнения: 36
Момичета 9ти ден удвоило се трябваше в 14ч да пусна ама лабораторията работеше до 12 прогестерона ми се вижда нисък бия Пролутекс 2х1 и естроферм 3х2 според доктора било супер не било ниско защото каза че всичко е контролирано с лекарства не знам колко е бил 5дни преди трансфера

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 22:53 от Sweetlyzl301

Общи условия

Активация на акаунт