Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 731
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 463
На нея й е широко около врата с тези околосветски пътешествия  Twisted Evil.

 Hug

И ти ли Бруте? Twisted EvilВидяхте едно око в кьоравия и решихте и него да извадите.Ели,не знам на кой му е леко около врата,айде моля ви се, после  за едни камили се циганим,харам Whistling Да не реши,че вече съм заминала и хоп теслата в гърба Close Взе ли си подаръка не разбрах? Heart Eyes

Към емиратските мами,да разбирам ли,че сте доволни от консула в Дубай?Аз съм с отлични впечатления от този в Кувейт,но като си спомня как трябваше да се разправям един месец предварително с кувейтците за виза,ми се отщява всякакво желание да мина по същия път.

# 106
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ноя, месец ще стоим. не ми се пътува сама със Зайед в по-напреднала бременност.
при нас не съм забелязала да има чак 2 годишно чакане за детска градина newsm78
не виждам и смисъл като е локал и може да ходи безплатно да даваме десетки хиляди диархами от сега. по-добре да ги пазим за университет. а и частните не ми вдъхват по-голямо доверие от другите. последно в Алейн в една английско уч-ще бяха хванали 6-7 годишни да се гаврят сексуално с други по-малки деца #Crazy
пред очите ми учителки от подобни частни са навиквали грозно децата, тъпкат ги с чипсове и готови пици.....през повечето време филипинките се занимават с тях.....списъка е дълъг

Днес ме накара да се замисля за училищата и се заговорихме с Бути. и двамата сме на мнение, поне 1 година до първо ниво в училище няма да го юркаме със специални училища. има време за всичко. сега му е времето да си изживее бебешките години, а не на 4 години да пише домашни..... предпочитам да го запишем да спортува нещо или да ходи в центровете за хобита.

и аз четех и пишех на 5-6 години и като отидох в училище и тепърва почнаха да ми преподават АБВ хич не ми беше интересно Confused да не говорим, че ми се затвърди лошия навик да не уча допълнително.....

а и тук рядко има добри училища, които почват от К1 и карат до колеж по една система.


# 107
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
консула и въобще всички в консулството този път са страшно услужливи и внимателни. последно за паспорта се изтърсихме точно в 1 , когато им свършва работното време. изчакаха си ме най-любезно да си напиша молбата и пълномощното без дори една фалшива или недоволна физиономия.  Peace
това преди 6 години с тогаващните никога не можеше да стане

# 108
  • Мнения: 1 269
Good morning   мами  Hug

Нои4ке консула е много приятен и разбран 4овек,а ето ти и още един повод да ни посетиш Laughing
Сега ще се опитаме да изкараме и на "дадата" виза без покана,дано мине номера,ина4е е голяма разигравка за баща ми правенето на  такава.

Ели дано да се видим в Бг Hug Аз ще пътувам с една приятелка,а хабибито после  ще ни вземе. Grinning
Къде из4езнаха Сноу,Креми,Манел,Дани  и другите мами?Креми сигурно е във Варна,а другите newsm78

Моята щерка е превклю4ила на тема барби Shocked Смеех се на приятелките си в Бг,като ми разправяха как вси4ко от пастата за зъби до 4орапите им е барби,но и ние сме на същият хал в момента.От къде,не знам newsm78 В къщи няма кукли Барби,не гледа барби по ТВ-то.Подбира само розовите балони,в магазина вси4ко розово и с картинки на принцеси се слага в кошницата."Аз съм Барби,а баба е Спаидър мен"-ми се изръси в4ера Joy  дано да мине този период,4е много розово не  е на хубаво Sick


лек и слън4ев ден   bouquet

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 06:33 от mln

# 109
  • Мнения: 1 184
Да не реши,че вече съм заминала и хоп теслата в гърба Close
Ааааа, няма такова нещо. Как можа да си го помислиш само  Confused. Свате, недей така. А за подаръка съм малко несериозна. Обадих се на господина веднъж и после забравих. Пак ще му званна - не се притеснявай  Hug.

И аз съм доволна от дубайския консул  Laughing.

P.S. Кафенцата после, че бързам. Отивам на шопинг  Wink.

# 110
  • Мнения: 3 463
Добро утро и от нас.  bouquet

Тука дует силен ветер,ще ни издуха.То било благодат и двамата да са здрави по едно и също време и да са на училище. Simple Smile Мерси за инфото,нови поводи да ви посещавам в Дубай.

Свате,  Kissing Heart

# 111
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро да е! и не само утрото!
тук беше същия духалник цяла нощ #Crazy
вратите  на терасите , макар и затворени, здраво се тресяха. имах чувството, че ще бутне климатиците.
 сега все едно нищо не е било....
малкия се събуди!

лек ден!

# 112
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от мен!
Завърнахме се най-после!
Колко много степисали, сега сядам да ви изчета!
Рожденния ден беше супер!Самито се държа мъжки,А  племенника толкова го обича-все го гушкаше,целувашеи милва по главатаи казва-оооо,но не осъзнаваше че е много по малък от него и го хвашта заръчичкада го води при играчките, бута нашите ръце дане държим сами ами той да го водел за ръката,буташего да става даиграес него, давашему всичките си колички!Абенемога да повървам каква любов какво чудо.
А и като видях че иматолкова палави деца а и невъзпитани! #CrazyИмаше едно момиченце, което беше палаво за3 момчета, и тя дърппашесами да става, шамареше момчетата,нищо че и тя ядеше шамари просто детето си беше буйно!Имашеи едно дете коетоискаше всички играчки засебе си и пищеше като обезумяло ако не му ги дадат, а това си беше чисто възпитание за мен!А сами беше многоинтересен гледа какво правят батковците и той така, всесе залепваше на масата със сандвичите!На мама лакомника!
А като си тръгнахме нашия батко е плакал половин час да вика за бебето!
А във Варна дърветата как красиво са нацъфтяли,кайсий,праскови,бадеми, всичко е цъфнало!
Ох как ми липсва сестра ми,виждам япочти всекимесец и ужасно ми липсва!А някой бешепитал за моитеинртервюта, ами за Етихад не са се обадили никакви а за еднаанглиийска авиокомпания ми казаха че като имам Европейски паспортмога да кандидатствам, което ще рече че като отворят пазара за работа в Англия щеме вземат на работа!
Е какво да се прави ще си почакам, а в кувейт могат даме вземат веднага,а първия курс е април, но за там още мисля,!!!
Лек момичета от мен, че доста се разписах!Сега сядам да чета!

# 113
  • Мнения: 462
Здравейте, сладурки  Hug

Аз, както се знае, имам проблеми с достъпа до форума, особено към обяд и след това. В къщи не ми остава време , но ще се поправя  Stop
Супер сте се разписали - ха така ! Simple Smile
Аз в събота и неделя бях на Банско и сефтосах новите си ски. Времето не беше хубаво и поизмръзнах, но начесах крастата, което е по-важно в случая. Аз не бях ходила там от 100 години и си мислех, че е кой знае какво, но не ми хареса особено  Crazy Разбити улици и тротоари, няма канализация...Но кръчмите са СУПЕР !  Peace Това препоръчвам !

АниСим, специални поздрави и благодарности за инфото за денса  Heart Eyes . Ще се опитам да се снабдя с билети  Money Дано не е късно !

Много интересна е къщата в Сирия ! Не бях виждала. Миме, а тази, която си показала е трепач ! Е, вие наистина си мълчите за доходите, щом си харесвате такива палати  Laughing Дано да стане и да си направите нещо подобно и...както казва Марси и къща за гости - подобна!  Praynig
Чакаме ви на наша земя скоро  Hug

Ели, първо честита прическа. Искаме снимка!!!!  Wink Аз моята коса вече се чудя какво да я правя  newsm78 Дали пък да не се подстрижа ала Бритни Спиърс ? По въпроса за образованието на Дилън мнението ми съвпада с твоето. Пробвай се, Ноя, пък ако не потръгне го местиш  Peace
А...за сватосването -аз не съм се отказала. Требе да има конкуренция  Whistling

Ноя, скицо , приятно пътуване във Филипините и... продължаваме да си чакаме снимките - от Индия и т.н . Помня, като слон !  Rolling Eyes

МЛН, вие може и да нямате Барби, но в детската, ако само за това се говори , те са като попивателни . Тя е разбрала, че е престижно до си с Барби !  Hug Умно ти е детето ! Какво лошо има да е розовка ? Нашия е в периода на превъплащенията - от Франклин, през маймуна до призрак  Grinning

Креми, успех в търсенето на работа !  Praynig Любс, честита ти първа заплата! Ти май я изхарчи, докато се сетя  Embarassed Е, нищо все повече да получаваш !
Стига толкова, че се улях.. Лек ден!

# 114
  • Мнения: 3 463
Креми,поне ти е осигурено морето по всяко време. Simple Smile Ние уж сме на море пък само от прозореца си го гледкам. EmbarassedВече съм бяла като сирене,искам да ми замирише на цаца и цър-пър. cook

Сноу,завиждам ти благородно за ските Heart Eyes Аз съм на принципа: пази се борче,идва скиорче,но поне Ния кара и за двама.В началото на март заминава на ски ваканция в Швейцария и сега чакаме колет от България с очила,ръкавици и специални чорапи за ски,тук не могат да се намерят естествено.

Аз изчезвам,банда,отиваме с Д.Т. на френч и после хващаме самолета.Може да се включа от хотела в Манила,ако ми остане време. bye

# 115
  • Мнения: 1 269
Сноу браво за уменията ти Grinning Аз веднъж се ка4их на кънки за лед и си с4упих ръката Sick От тогава,Не Благодаря тези екстриимни спортове не са за мен Naughty
Креми хубаво е,4е сте си прекарали добре сред родата. Успех с интервютата Praynig

Нои4ке изтървах те.Хаиде лек полет и да се пазиш. Hug

# 116
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте мили мами от топлите страни , рових се из форума и случайно попаднах на вашите разкази за  ШИША. Извинете ме за любопитството - ясно ми е ,че се пуши , но каква е връзката с плодовете ? Ако имате желание обяснете ми моля , ако ли не -  живи и здрави! Поздрави от пролетна и слънчева България !

# 117
  • Мнения: 689
Хайде аз като бивш почитател на шишата да обясня:Връзката е,че тютюна за шиша има мирис на плодове.Най-популярен и с приятен мирис е ябълковият тютюн.Има също на роза,семки от диня..Пушенето е колкото приятно,толкова и опасно-една шиша се равнява на 2 кутии цигари.В Шаржа,наред с алкокола и шишата е забранена,защото уврежда здравето,без даже да се  усетиш..

Да ви кажа за училищата-ние с Кари закъсняхме.Записахме я на 3.5год.Децата вече бяха преполовили повече от половината азбуки на англ.и арабски и се наложи тя,която не можеше да оцветява дри,да се научи да пише за 2 седмици.Беше и трудно,беше стресирана,а и аз покрай нея.Учителите посъветваха да я окуражаваме и поущряваме и така изкупихме повечето неща с марка ,,Барби,,дето са на пазара Laughing
След 3 мес. Кари има изпит за прием в друго училище:искат писане и четене на числата до 50(!)и малки и големи букви на английски ShockedТова се изисква от дете на 4год,за КГ2!
Така,че Сара иншаала да навърши 3 г,и я давам на градина.
В БГ на 7год се започва и това е материал за 1 учебна година,поне беше по мое време,тук не..
Така,че разпитайте за КГ,че май всички са по тая система Rolling Eyes

# 118
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Здравейте мили мами от топлите страни , рових се из форума и случайно попаднах на вашите разкази за  ШИША. Извинете ме за любопитството - ясно ми е ,че се пуши , но каква е връзката с плодовете ? Ако имате желание обяснете ми моля , ако ли не -  живи и здрави! Поздрави от пролетна и слънчева България !

Лилия, ти ме уби Shocked
за коя градина говориш? имам 3-ма учители в тукашното семейство. арабската азбука се учи 1, 2 и 3 клас( или ниво, както им викат тук). 4 годишни да ми учат арабска азбука.... #Crazy


Пенка, тютюна се обогатява с плодови аромати и дори мед се слага. за това се пуши като пура- без да се вдишва дима. но повечето го правят отвреме на време Laughing за мен с е чиста дрога Laughing аз пушех като кумин тогава по кутия и половина и ме дрогира Mr. Green

# 119
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
 специално за лиглата от дрислича - лек път мила  bouquet и да се пазиш.

прощавайте за езика Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт