Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 6 730
  • 389
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 098
Постоянно имам проблем със скалпа, но лятото повече се се усеща, слгам маски за коса, втривам спрейове, косата ми е суха и твърда в кращата. Държа на слънцезащитата и използвам спрей. Боядисвам косата си и включвам масла и серуми, ампули за хидратацията и подхранването.

# 316
  • Мнения: 71
Косата ми е суха, скалпът също. Ползвам маски, олио, балсами и ампули.

# 317
  • Мнения: 222
Определено скалпа ми е сух и много чувствителен. Трудно си избирам продукти , дори от среден и висок клас. Единственият начин да кажа, че нещо е моето е да тествам и да видя как ще реагира кожата на скалпа ми. Понякога продукти, за които пише, че не трябва да предизвикват реакция при мен действат на обратен принцип. Мечтая си за момента, в който ще използвам продукт и ще съм спокойна, че няма да ми се зачерви целия скалп и да се лющя непрекъснато. Като екстра към чувствителния скалп страдам и от косопад и това е проблем, който вече съм на път да се откажа да решавам. Опитах всичко, което може да се направи, пих какво ли не, мазах, масажирах, но .....
За момента се старая да използвам продукти, които почистват и подхранват едновременно - залагам на естествени съставки, без агресивна химия. Намалих броя боядисвания, скъсих косата. Правя доста маски с етерични масла и индийски билки, но не бих казала, че нещо се оправя, по-скоро за извесно време стопирам сипещата се коса и толкова.

# 318
  • Мнения: 78
С чувствителен скалп съм и обилен косопад. Грижа се за скалпа си като залагам на щадящи и хидратиращи продукти, подходящи за мен. Използвам масла, които втривам в корените на косата си, които помагат тя да е по-жива и хидратирана. Винаги оставям косата си да изсъхне сама, като не използвам преси и сешоари. Спя на сатенени калъфки и ги сменям редовно. В по-топлите месеци се старая да не излизам без шапка.

# 319
  • Мнения: 23
Да имам чувствителен скалп в комплект с косопад. Използвам различни маски, балсами, но все не мога да намеря подходяща козметика, която да ми помогне напълно да намали или прекрати оплакванията. Бих се радвала да опитам и Derma X Pro Scalp&Hair Revitaliser.

# 320
  • Б
  • Мнения: 576
Косата ми е суха. Ползвам ампули, маска за коса. Предпочитам естествени съставки.  Суша е на слабо.  Засега не съм намерила подходяща козметика, която да ми помага и да преодолява сухотата в косата.

# 321
  • Мнения: 73
Косата ми е суха, скалпът също. Ползвам маски, олио, балсами и ампули.

# 322
  • Русе
  • Мнения: 764
Да, имам проблеми със скалпа, използвам различни противопърхотни шампоани и балсам след измиване на косата.

# 323
  • Там...
  • Мнения: 282
Скалпът мие чувствителен, старая се да купувам продукти, които не дразнят кожата ми, но понякога трудно успявам да намеря най-подходящия.

# 324
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Да,имам проблемен скалп.Използвам маски,ампули

# 325
  • Мнения: 254
Да, има проблеми със скалпа, дори малки люспи понякога усещам. А пък косъма много изтъня и намалява.

# 326
  • Мнения: 436
От дълги години ползвам само Н&Sh, защото само тази марка шампоани ми дават усещане за чиста коса и здрава кожа на главата. Така овладях пърхута и сърбежа. Сменям само аромата.

# 327
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Имам чувствителен скалп,при  връзване на косата ме боли целия скалп,косата ми е твърда и суха,приличаща на метла.използвам балсами,маски със и без отмиване за да закрепя малко положението.

# 328
  • София
  • Мнения: 1 267
Страдате ли от сух и чувствителен скалп? Какви специални грижи полагате за него? Чувствителен ми е скалпът, внимателно подбирам продуктите за грижа. Използвам маски за коса, балсами. Старая се по-рядко да ползвам преси и сешоари, за да мога да не увреждам допълнително косата си. Имам лош навик - да си връзвам косата на опашка...

# 329
  • Мнения: 382
Страдам от сух и чувствителен скалп.Ползам различни специализирани шампоани и балсами,маски.

Общи условия

Активация на акаунт