🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 15

  • 30 184
  • 551
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 83
Аз направо се вбесих,Джан си изтри ИГ за да се потопи в Сандокан,оставя пот и кръв буквално на сета и някакъв никаквец извинявам се,но съвсем други думи ми идват и тази е най-меката ,която мога да използвам ще си прави шеги на гърба на Джан,ще му се подиграва .А Алана даже ще пише,колко сладко било това.... симпатията ми към нея приключи,щом одобрява и даже хвали гаджето си за тази постъпка.Един дол дренки.Толкова ли не опозна Джан за толкова седмици ?Това ли заслужава този,заради който този сериал ще е фурор и ще я направи здезда ,да си правят гаргара на негов гръб ? Спирам,че още ме държи RageRageRage

# 511
  • Мнения: 20
От толкова реклама ще пресолят манджата:))Джановите фенки да не се ядосват, като се знае сприхавия характер на Джан по време на други филми, човека може и сам да се защити:)ИГ ще си го пусне, предполагам, че е деактивиран профила просто.Хубав и слънчев ден момичета:heart:

# 512
  • Мнения: 10 963
Ъъъъ... какво е тази нелепа "шега", че не разбрах хумора. Чета, че Алана се е включила с коментар и си викам, че е наредила гаджето си, а според нея е сладко.. абе тези хора нормални ли са? В смисъл не разбирам защо се заяждат с Джан и какъв им е проблема?!?!? Тази английска овца щеше още да си копа на село и никой нямаше са я знае, ако друг актьор беше в ролята на Сандокан. Егати тъпачката! Той Джан явно за това си махна профила, сигурно ги е усетил, че не са стока и ще има такива ескалации... знам ли и аз вече... Между другото Дилета се омъжи вчера. Може Джан и заради това да си е спрял профила, че представям си на колко неуместни постове, свързани с въпросната сватба, щеше да бъде тагнат.. накрая ще го ядосат тотално и няма да се върне и в ИГ Rage само ние феновете ще страдаме. Нещастници!

# 513
  • Мнения: 20
Ъъъъ... какво е тази нелепа "шега", че не разбрах хумора. Чета, че Алана се е включила с коментар и си викам, че е наредила гаджето си, а според нея е сладко.. абе тези хора нормални ли са? В смисъл не разбирам защо се заяждат с Джан и какъв им е проблема?!?!? Тази английска овца щеше още да си копа на село и никой нямаше са я знае, ако друг актьор беше в ролята на Сандокан. Егати тъпачката! Той Джан явно за това си махна профила, сигурно ги е усетил, че не са стока и ще има такива ескалации... знам ли и аз вече... Между другото Дилета се омъжи вчера. Може Джан и заради това да си е спрял профила, че представям си на колко неуместни постове, свързани с въпросната сватба, щеше да бъде тагнат.. накрая ще го ядосат тотално и няма да се върне и в ИГ Rage само ние феновете ще страдаме. Нещастници!
Някои хора обичат да си правят реклама на чужд гръб.Славата е нож с две остриета.Въпросната дама Дилета, явно му е била голяма тръпка, но такъв е живота.Млад е ще намери своя човек в друго лице.

# 514
  • Мнения: 10 963
Оо не, Жулиета, Дилета не му беше голяма тръпка, а голяма излагация Joy явно не си запозната, ама не ти й трябва... Simple Smile

Иначе за славата си права, сега една камара мишоци ще гледат да блеснат на гърба на Джан. Кой го знаеше това гадже до преди няколко месеца? Никой. Няма лоша реклама, нали? Обаче като знае Джан колко е чувствителен, 100% ще се ядоса, разстрои. Не знам как ще снимат от сега нататък с Алана, много е тънкообиден, няма шанс да намери този нелеп колаж за забавен..

# 515
  • Мнения: 3 876
Фея, смотльото-шегаджия не вярвам да се е осмелил да се подиграва с Джан. По-скоро (както предположих още нощеска), е несполучлива шега. Глупав човек (без лоши чувства, в опит да го оправдая). На всичкото отгоре, изглежда работи в този проект, не знам точно като какъв (погледни как си е надписал последните постове).
Сестрата на Алана беше писала в коментар това, което ти каза, че е публикувала в стори "става лепкаво" и емотиконка мида. Веднага я проверих (10 мин. след като ти беше писала) и нямаше такова стори, освен ако ти си го видяла, а тя да си го е изтрила? На Алана коментара го видях, може би е коментирала другите снимки, знам ли я...
Абе, както каза Жулиета, Джан си е доста сприхав - факт! Да не вземе днес на сета да ступа двамата влюбени и да остане без перла (Перлата на Лабуан) Grinning

Елке, не намесвай ПВЦ-то, отдавна е бита карта! Grinning

# 516
  • Мнения: 10 963
Грозде, аз не вярвам, че си е махнал акаунта, за да може да се съсредоточи върху снимките. Пак някой нещо го е напрегнал, ядосал, очаква нещо кофти в  соц. мрежи и за това. ПВЦ-то е бита карта, ама тя и Демет също е бита карта, ама знаем, че фенските фантазии не секват вече с години.

Абсолютно е възможно да има набити на сета днеска Grinning тъкмо ще има храна за жълтурите.

Сега се усетих каква е шегата. Явно нещо свързано с перлата и мидата. Sandoclam е написал тъпчото. Clam e мида. Боже, типичен английски хумор... Joy трябва ти разяснение, че да разбереш кое е смешното... само, дето тези не познават типичния турски гняв Joy

# 517
  • Мнения: 20
Фея, смотльото-шегаджия не вярвам да се е осмелил да се подиграва с Джан. По-скоро (както предположих още нощеска), е несполучлива шега. Глупав човек (без лоши чувства, в опит да го оправдая). На всичкото отгоре, изглежда работи в този проект, не знам точно като какъв (погледни как си е надписал последните постове).
Сестрата на Алана беше писала в коментар това, което ти каза, че е публикувала в стори "става лепкаво" и емотиконка мида. Веднага я проверих (10 мин. след като ти беше писала) и нямаше такова стори, освен ако ти си го видяла, а тя да си го е изтрила? На Алана коментара го видях, може би е коментирала другите снимки, знам ли я...
Абе, както каза Жулиета, Джан си е доста сприхав - факт! Да не вземе днес на сета да ступа двамата влюбени и да остане без перла (Перлата на Лабуан) Grinning

Елке, не намесвай ПВЦ-то, отдавна е бита карта! Grinning
Ами да си пусне ИГ , и да си гледа живота....Все ще го избутат и този проект.Според мен  човек  в този бранш с толкова фенове не трябва, да си деактивира или изтрива профила.Тоест да показва слабост....или каквато е там причината...

# 518
  • Мнения: 3 876
Ели, точно така и аз разшифровах "шегата" - перла в мидата. Но трябваше да сложи главата на гаджето си, тя е "перла", а не на Джан. Не е ли тъпак? Този е съжалил хиляди пъти, щом изтри снимката след 2 часа.

Този случай още не се е разчул в ТТ/ИГ, да видим някой направил ли е скрийншот, ако не, да им занеса този на Фея.. Интересно ми е с какво настроение ще тръгнат да коментират италианките и испанките Thinking
След малко излизам, но от телефона ще следя в ТТ. А ако стане инцидент на сета, пишете (шегувам се, английски хумор) Simple Smile

# 519
  • Мнения: 6 217
Боже, включвам си компютъра, влизам в бг мама и гледам 9 непрочетени и си викам: Айдее, нещо е станало, Джан си е включил ИГ, а то....глупав опит за шега от две глупави хлапета.
Малко им е хейта, но поне да им послужи като обица на ухото, че с Джан шега не бива...с тия фенки зад гърба си ще бъдат изядени.
А бе...хлапешка му работа. Не вярвам да е направено със зла умисъл, ама не може да са толкова безмозъчни тия деца.

# 520
  • Мнения: 10 963
Точно детска работа е това.. но ще се научат децата да носят последствията от действията си хахха

Гледам сега в ИГ, спокойно е. Още не е тръгнала мълвата, но 100% ще се разрази буря хах

# 521
  • Мнения: 41 981
Добро утро,момичета!



Честит Еньовден! Flowers Herb
Бъдете здрави и благословени!


Лелее и аз като си включих лаптопа гледам 10 непрочени отговора и докато си пиша поста излизат още.Зачудих се какво е станало.Джан или си е отворил ИГ или има нови снимки и видеа от сета.А то какво било станало.Тези не знаят с кого са си направили шега!Сега как ще го гледат на сета?Очаквам да пуснете реакциите днес....







Приятен ден и щастлива нова седмица!

# 522
  • Мнения: 6 217
Гледам сега в ИГ, спокойно е. Още не е тръгнала мълвата, но 100% ще се разрази буря хах
Засега и в Туитър е спокойно.
Ще наблюдавам!

# 523
  • Мнения: 20
Гледам сега в ИГ, спокойно е. Още не е тръгнала мълвата, но 100% ще се разрази буря хах
Засега и в Туитър е спокойно.
Ще наблюдавам!
Предполагам ще гледат, да се справят цивилизовано, без много шум.Аз съм се върнала , като във времето на баба ми ....без социални мрежи, че ми действат зле:)))Joy

# 524
  • Мнения: 83
Фея, смотльото-шегаджия не вярвам да се е осмелил да се подиграва с Джан. По-скоро (както предположих още нощеска), е несполучлива шега. Глупав човек (без лоши чувства, в опит да го оправдая). На всичкото отгоре, изглежда работи в този проект, не знам точно като какъв (погледни как си е надписал последните постове).
Сестрата на Алана беше писала в коментар това, което ти каза, че е публикувала в стори "става лепкаво" и емотиконка мида. Веднага я проверих (10 мин. след като ти беше писала) и нямаше такова стори, освен ако ти си го видяла, а тя да си го е изтрила? На Алана коментара го видях, може би е коментирала другите снимки, знам ли я...
Абе, както каза Жулиета, Джан си е доста сприхав - факт! Да не вземе днес на сета да ступа двамата влюбени и да остане без перла (Перлата на Лабуан) Grinning

Елке, не намесвай ПВЦ-то, отдавна е бита карта! Grinning

Грозденце Ако помниш още в началото донесох стори от този смотльо,в което говореше на феновете ,че те са развълнувани ,а не той,даже тогава коментирахме за него и как може да излети и Алана да го зареже,от днешна дата те са един дол дренки двамцата.Третото и стори беше с тази снимка,а "става лепкаво" беше като коментар под поста на мухльото.Ако беше английски хумор,то там нямаше да е главата на Джан ,а на Алана,не е ли тя перлата от Лабуан ? Поста е пуснат след партито,на него са били заедно,защото предпоследната/вече последната/ снимка на поста,в асансьора с Алана,Алана е облечена по същият начин ,както на партито.Ако беше английски хумор,там нямаше мемета на Марк Гроси,Ед Уестуик и т.н. За мен ревнивеца се е опитал да се подиграе уж хумор,това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт