Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 6

  • 3 983
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте:hibiscus:
Някой има ли Beurer 5800? Търся отзиви:blush:Благодаря предварително!

# 61
  • Мнения: 350
Здравейте, имам Филипс лумеа. Не мога да намеря къде съм забутала книжката, но исках да питам как се правят процедурите сега като е лято и хващаме тен?

# 62
  • Мнения: 1 899
Здравейте, имам Филипс лумеа. Не мога да намеря къде съм забутала книжката, но исках да питам как се правят процедурите сега като е лято и хващаме тен?

 Аз се чудех същото. Има ли как в приложението да се отбележи, че пропускаме за лятото?

# 63
  • Мнения: 23 388
В нета има упътвания на всички уреди.

# 64
  • Мнения: 3 822
Здравейте, имам Филипс лумеа. Не мога да намеря къде съм забутала книжката, но исках да питам как се правят процедурите сега като е лято и хващаме тен?

Аз лично започнах преди месец и нещо, вече минах 3 процедури навсякъде. Не съм била на плаж, но по улиците хванах тен на ръцете. Нямам проблем. Като цяло доколкото разбрах е важно да се избягват дните около процедура, както и да не се изгаря. Тоест ако я правите 2 дни преди /след плажуване и се мажете редовно със слънцезащитен крем би трябвало всичко да е наред. 😊

# 65
  • Мнения: 23 388
Зависи колко тен хваща човек.Аз два пъти се изгорих, но ставам мн черна на минути навън.

# 66
  • Мнения: 3 822
Зависи колко тен хваща човек.Аз два пъти се изгорих, но ставам мн черна на минути навън.

Възможно е. Моите крака например, дори с олио за тен на слънце 10 дни х 5 часа тен почти не хващат. Ръцете ми потъмняват повече, но като цяло съм доста бяла и на фона на цялото слънце май-октомври, което виждат, не е особено много тенът.😀

# 67
  • Мнения: 1 163
Здравейте, имам Филипс лумеа. Не мога да намеря къде съм забутала книжката, но исках да питам как се правят процедурите сега като е лято и хващаме тен?

 Аз се чудех същото. Има ли как в приложението да се отбележи, че пропускаме за лятото?

Това приложение понякога само обърква вместо да помага. Няма как да се посочи, че е лято и с спира, но аз като спрях лятото есента спрях да ползвам и приложението. Следях си по календара веднъж месечно да се минавам и така.

Общи условия

Активация на акаунт