Стойности на ЧХГ - Тема 19

  • 11 677
  • 270
  •   3
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 207
Без 2 кръвни теста през 48 или 72 часа няма как да се разбере.  Уринарните нямат никакво значение. По тях не може да се съди освен за наличие на бременност. Само с ниво на ЧХГ, което се е удвоило може да се каже, че всичко е наред. Успех!

# 241
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Моят случай се оказа биохимична бременност, защото ми дойде цикъл. Бях се отчаяла доста вчера, мислейки какви ли не сценарии какво става в тялото ми… Снощи получих кръвотечение и днес вече си имам цикъл.

# 242
  • Мнения: 10
Здравейте, на 01.06 беше последната ми менструация, на 12.06 ми беше овулацията , сигурна съм, защото с мъжа ми само този ден правихме любов. Въпроса ми е в коя г. седмица съм според вас и нормална ли е стойността на ЧХГ?

# 243
  • Мнения: 940
Нормална е.

# 244
# 245
  • Мнения: 28
Дами, ето и моята история. Февруари тази година - кухо яйце, медикаментозен аборт, изчистих се добре. Още тогава следяхме от третия ден ЧХГ (беше 190 в началото) Чакахме няколко месеца и сега от втория опит - две много бледи чертички на първия ден от закъснението на периода. Днес е вторият ми ден и би трябвало по приложение да съм 4 + 2. Кръвният тест показа ЧХГ 74...
Няма надежда, нали?
Не знам дали ще го преживея, не мисля да опитваме отново...

# 246
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 054
Защо да няма?Ани пусни втори кръвен тест 48 ч след първия

# 247
  • Мнения: 28
Защото по всички, всички статистики дават, че в пета седмица трябва да е между 220 и 7000, аз не съм дори близо до това. Дори да приемем, че е имало няколко дена късна овулация, което е малко вероятно - пак не трябва да е толкова малко. При предишната ми бременност резултата беше 190 hcg на третия ден от закъснението и завърши трагично.

# 248
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 054
Чгх не показва как ще се развие Б. Вероятно добре е да се удвоява през 48 до 72ч..

Последна редакция: пн, 01 юли 2024, 23:04 от nasito8988

# 249
  • Мнения: 28
Как не показва, като е най-показателната стойност за ранна бременност? Преди 6 месеца ми се увеличаваше само с около 40% на 48 часа - и се оказа кухо яйце.

# 250
  • Мнения: 47
Дами, ето и моята история. Февруари тази година - кухо яйце, медикаментозен аборт, изчистих се добре. Още тогава следяхме от третия ден ЧХГ (беше 190 в началото) Чакахме няколко месеца и сега от втория опит - две много бледи чертички на първия ден от закъснението на периода. Днес е вторият ми ден и би трябвало по приложение да съм 4 + 2. Кръвният тест показа ЧХГ 74...
Няма надежда, нали?
Не знам дали ще го преживея, не мисля да опитваме отново...
Пуснете второ чхг! Тази еденична стойност нищо не значи, освен че има бременност. Ако не сте следили овулация ултразвуково, няма как да знаете кога е била, за да сте категорична в периода на бременността.

# 251
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 054
Как не показва, като е най-показателната стойност за ранна бременност? Преди 6 месеца ми се увеличаваше само с около 40% на 48 часа - и се оказа кухо яйце.
аз никога не съм пускслс никой док не е искал. Даже един имах терапия, ама късна О та няма ембрион отказа. Терапия ....
4 Б имам следени от АГ различни док

# 252
  • София
  • Мнения: 1 562
Показва си ЧХГ - при забавяне на темпа пак ли ще кажем "не е показател"? Да не се залъгваме, важно е. Част от пейзажа.

# 253
  • Мнения: 28
Показва си ЧХГ - при забавяне на темпа пак ли ще кажем "не е показател"? Да не се залъгваме, важно е. Част от пейзажа.

И според вас положението е трагично, нали? Уважавам честните мнения.

# 254
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 054
Казах че трябва 2 чгх.
Има и развиващи се бременостти при ниски чхг . Което не се удвоява на 48ч ....

Общи условия

Активация на акаунт