Отговори
# 630
  • Мнения: 206
Като гледам и другите два сериала са паднали. Ние пони имаме една зелена стрелкичка. Също така е имало мач.

# 631
  • Мнения: 2 246
Ето ви имението, не че не сте го виждали 😂
Сега разбирам защо феновете като правят снимки изглеждат размазано 😂

Май имаше някой горе на терасата и вътре в имението, но не видях хубаво защото бях много далеч

Усещането е много яко да го видиш на живо, представям си ако отида пред портата или видя Мерт и Афра 😂


# 632
  • Мнения: 2 351
Kirilovaa98  Приятно прекарване. 
Пожелавам   ти да видиш Мерт  и да издържиш сърдечно на тази среща Grinning Hug

# 633
  • Мнения: 846
Много ми хареса този коментар!

Скрит текст:

# 634
  • Мнения: 2 289
За реставрация,моите предположения са верни.Турците искат любов

А, какво е грижата за другия, ако не най- красивото обяснение в любов.
Онези, другите сценаристи, тотално пропуснаха шанса да ни пресъздадат този аспект от любовта СейФер, когато Ферит беше прострелян. Побързаха да ни оплетат в измислените си и безвкусни интриги от сорта на сексапилната терапевтка и мястото на Кая на корхановата трапеза Rolling Eyes
Точно сега е много натурално и истинско. Психическото състояние на Сейран- променливото й настроение, неудобството й пред Ферит, заради раните, страхът й, че гледката ще го отблъсне, паническите й атаки, депресивните мисли...
Всеотдайността на Ферит. Колко естествено и в същото време трогателно беше, когато се нареди плахо зад сестрите, за да види как се сменя превръзката, защото той щял да го прави след това.
Начинът, по който му се иска силно да я прегърна, както само той си може, но се чуди къде да сложи ръцете си, за да не я нарани. Колко е объркан от поведението й, точно както би бил всеки от нас, но я разбира и всячески се опитва да й угоди- искаш да останеш насаме с Едже, със сестра си, с майка си? Добре, аз ще съм отвън. Не се натрапва, свито седи отстрани и само чака да го потърси с поглед. Душичка сладка Heart

Епизодът беше прекрасен Heart Eyes
Малко не схванах бащата на Акън, но това не ме напряга за сега.

# 635
  • Мнения: 811
Бащата на Акън е луд, но и перверзник.

# 636
  • Мнения: 357
Привет момичета!Не съм изгледала серията още с добър превод,но въреки това ще си кажа мнението,съдейки по превода от онлайн озвучката и играта на артистите,които отново бяха перфектни.Първо,добре е,че рейтинга се е снизил в двете по важни категории.Нека се усетят сценаристите,че насилието не се харесва и понася от интелигентните хора и най-сетне завършат тази линия на отмъщение.Много залитнаха в тая посока,любовта и нейната магия,справедливото възмездие останаха на заден план.Имаше възмездие,но не на когото трябваше и както подобаваше.Та относно епизода.Много ми хареса Есме.Най-сетне се пробуди майката у нея,а не малтретираната и примирена съпруга и жена.Но на каква цена и много късно.Относно изневярата и някога.За мен е без значение дали е било преди брака и с Кязъм или след него.Не бих и простила ако е имала някаква алтернатива и не е спасила децата си от тормоза.За мен лично,тя си остава толкова виновна колкото и Кязъм.Хаттуч,"достойна" леля на "достоен" племенник.Изобщо,"достойна" Шанлъ.Доколкото разбрах,от целия сериал до сега,баща,брат,сестра,племенник са били "достойни" в тяхната жестокост и демонстриране на власт.Акън,все пак успя да съхрани някаква човечност у себе си и "наказа" майка си за престъплението което го накара да извърши.Напусна сериала все пак с "остатъци" от някакво достойнство,което обаче не може да се каже за Пипин Общата.Най-сетне Суна нарече нещата с истинските им имена."Плаща с това,с което жените от най-древната професия" и го каза точно пред когото трябваше.Този епизод беше на Суна.Най-силната в дадената ситуация,най-справедливата и най-непрощаващата.Каката,която винаги е бдяла над своята по-малка сестричка и която,въпреки всички опити на околните да убият любовта и към нея,не успяха.Не знам колко обича Кая или Абидин,но видях как тази любов,между двете сестри,може да изгори всички и всичко.Сега си мисля,че дойде реда и на гадателката.Тя е следващата по домова книга.Ферит и Сейран.Как да ги коментирам!Това,между тях,не е вече само любов.Това е себеотдаване,доверие,грижа,сливане в едно цяло.Милата Сейран,въпреки физическите и психически болки,мисли как да предпази любимия човек от гадни преживявания и емоции и евентуално отвращение.Но Ферит,само с няколко думи и доказа,че нищо,свързано с нея не може да го отблъсне,само недоверието и несподелената болка могат дълбоко да го наранят.Тяхното вече не е само влюбване,любов и натискане по ъглите.Това вече е другото ниво на любовта,обичта.Любовта е само прелюдия към обичта.Любовта може да не прерастне в обич,може да бъде стъпкана,недоверчива,отишла си както и дошла,неосъзната,забравена,но обичта,това е безрезервното себеотдаване на хората,които наистина са ценни за теб в живота.Тя кара хората да дават без да искат в замяна.Май пак стана много дълго.Да видим какво ще стане след падането отново на рейтинга.

# 637
  • Мнения: 1 154
И на мене ми хареса епизода, но ме е яд на рейтинга. При тази игра и себераздаване на Сейран и Ферит,  тази оценка. Това е нереално.

# 638
  • Мнения: 811
Бащата казва, че е принуден да намери някоя, за да направи брат или сестра на Акън и още казва- Видиш ли може да е момиче, момичетата обичат бащите си...
Според вас кой е умрелия? Аз мисля, че е Мезиде.

# 639
  • Мнения: 3 452
Мисля си за спада на рейтинга в две важни категории. Една от причините, които ми идва наум е подготовката чрез фрагманите. (Специално този момент го изгледах и с буквички и пак ще кажа - изречението на доктора е някаква грешка, резултат от механична промяна на концепцията за изнасилването, няма смисъл.) А другата причина, според мен е тоталното очерняне на две поколения от богато семейство, ама те баш са в категорията на рекламодателите.
Ааааа, и за първи път да си кажа - слаба игра на Четин Текиндор и актрисата, която играе Хатуч. И неуместно поведение и реплики на героите им.

# 640
  • Мнения: 2 289
За Акън мислех да не пиша, защото за умрелите- добро или нищо Sunglasses, но не се сдържам.
Най- достойното, което направи е да се гръмне Sunglasses
Часове наред да спомагаш нечовешките изтезанията над едно невинно момиче!!! Дори не знам как да го определя. То бива да ти е разрушена психиката, бива да си имал нещастно детство без родителска обич, ама като преминеш една граница се превръщаш в пълен психопат. За мен Акън умря, като такъв и нямам никакво съжаление към него.
Да се готви Хаттуч.

# 641
  • Мнения: 357
И на мене ми хареса епизода, но ме е яд на рейтинга. При тази игра и себераздаване на Сейран и Ферит,  тази оценка. Това е нереално.
Реших да погледна "Бахар" заради високите рейтинги.Изгледах първи епизод.Не съм гледала още другите,но....какво видях.Актьори с не кой знае колко отличаваща се визия.Симпатична главна героиня,филмов съпруг с малко отблъскваща визия,не кой знае колко различна игра от останалите сериали,понякога и малко неубедителна,/никакво сравнение с играта на нашите герои/,но....перфектен сценарий,поне в първата серия,космическите рейтинги показват и по-нататъшно добро развитие,интелигентно  и реално поднесени ситуации.И там има дългогодишна любовница,но съвсем различна от Пипин.Между другото,нашата гадателка също участва,пак е гадателка,но на любовницата и е много по-интелигентна и даваща добри съвети.Рейтинга на сериала в АВ е 11 и нещо си процента.Затова си мисля,че зрителите и особено тези от тази категория оценяват повече сценария и това как е поднесен.И там има много голяма драма,но поднесена с финес и без излишни залитания към насилие.

# 642
  • София
  • Мнения: 1 784
Серията беше много хубава. Чета и туркините, че са я харесал. Рейтингът според мен е такъв поради две причини - мачът на Галатасарай и онова изречение от фрага. Дори мога да добавя, че пускането на фраговете във вторник и четвъртък също е грешка.
Защо пуснаха АфРам да почиват само 3-4 дни като пак изостават със снимките и не могат да си направят трейлърите на време ...
Въпреки това, от 6 сериала в петък само два са с повишение в Тотал.
За Сейран се въртят от снощи много теории, че е бременна, а не болна.

# 643
  • Мнения: 8 426
Епизода беше много хубав ,а рейтинга отново несправедливо нисък.Но като гледам и другите сериали не са цъфнали и вързали  с изключение на Шербета и след като е имало и важен мач значи може би положението не е зле.Но определено и втория трейлър за снощния епизод спомогна  за това тези които така или иначе са ядосани заради сценария да си намерят причина и да не гледат.Това излишно нагнетяване на напрежението с възможното изнасилване на Сейран вместо да повиши интереса направи обратното и имаше зрителски отлив.Angry
Както и да е всеки има  своето право да гледа или не ,но епизода беше наистина добър и си заслужава абсолютно да бъде видян от колкото се може повече зрители.
Започвам със Сейран и Ферит.  Heart Миличките ми те ,такива са душички и изобщо не заслужават това което им се случи и което им предстои да се случва за съжаление.  Cry Сейран изстрада много ,наранена психически и физически до толкова ,че даже да  няма сили да се бори  и даже и да пита Ферит защо я  е спасил.И Ферит който въпреки всичките си страхове остана до Сейран ,не се огъна и доказа ,че наистина я обича като иска да се погрижи за нея  в най-трудните и дни.Защото да обичаш ,да си влюбен и теб да те обичат и да са влюбени в теб в  хубавите дни и чудесно ,но и в тежките  дни  любовта и обичта да се запази ето това е трудното .Ферит доказа за пореден път колко много обича Сейран ,застана до нея и пое отговорността за нейното добруване и се погрижи за физическите и емоционалните и рани.А Сейран позволи на Ферит да направи това като го допусна в мъничкия кръг от хора на които се доверява където до сега бяха само майка и сестра и ,а сега вече там е и той нейния съпруг .Heart
Халис ага за пореден път доказа колко  е отвратителен като си позволи  да говори за здравословното състояние на Сейран и затова какво точно насилие имало върху нея. Angry  Даже самия Ферит не е попитал за това защото сега най-важното е Сейран да се излекува физически и да се спаси от кошмарите си ,а ако е имало и друг вид насилие то и от него ще се излекува постепенно.Погледа на Ферит когато деде зададе въпроса беше красноречив и само защото са на обществено място и сега не му е времето не му отговори подобаващо. Angry
Хатуч и тя наглее.Вместо да се снижи и да си замъчи защото е виновна тя надига глас и заповядва и се разпорежда  с всички около нея.Това за имението е обаче добре решение ама да се задейства по-бързо и да го препише по законен път ,защото това рекъл казъл няма стойност пред съда.
Ифош се отърси от шока и пак взе да крои планове .Леле как изманипулира Халис самооооо.Голяма е мръсница ,но като е война тя ще извади всичките си оръжия и ще се бори до последно.
Суна много ми хареса тази серия.Ето така трябва да се държи,да бъде сестра  и опора за Сейран и да и пази гърба така както го е правила преди и така както Сейран прави за нея. Ох ама как хубавко и го рекна на Пелинчето и си я нарече точно с името което  си заслужава.Айде сега Пело докажи ,че Суна не е права ,извади документите за апартамента ,покажи си банковата сметка и докажи ,че сама си плащаш наема.Да докаже ама не можееее Angry И Шехмуз и той какво се прави на изненадан ,че и на отвратен.Той не се ли замисли къде е тая Пелин какво прави ,как се препитава Thinking Ама какво да искаме от човек който само си търси поредната нова жена  и сега щял да отмъщава на Корхан Thinking за кое точно,вместо те да му отмъщават той моля ви се се чувства обиден и унижен.Това обаче цялото семейство на Пелин един дол дренки..Никой не зачита брака , имат морал като на улични котки  обачеееее самочувствието им е на максимално високо ниво. Angry Нищо,нищо те Корхан ще им покажат къде им е мястото. Angry
Серията завърши много интересно с три различни  отворени истории.
Сейран и какво точно и има Thinking
Таткото на Акън и неговото отмъщение    Thinking
И последно .но не и по важност Суна и баячката   Thinking
Като добавим и другите истории ще се получи със сигурност  отново много интересен епизод другия петък. Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:26 от Eny87

# 644

Общи условия

Активация на акаунт