ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 11 865
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 021
Пф момичета, всичко изпуснах и то в най-интересната част. Звъннаха ми по тел и само картинки гледах😔 Нищо не видях днес, яд ме е😏

# 226
  • Мнения: 14 314
Йоана, сега са рекламите. Не се притеснявай ще наваксаш.

Това таксито на Месут ли беше. Защо Мюдюра ги докара до таксито и си тръгна, а някакъв насочи пистолет и разпозна Курт. Дали отново няма заповед от Шефа.

# 227
  • Мнения: 1 021
По картинките разбрах, че те проследиха таксито и така ги намериха. Дали пък Мюдюр не отиде за помощ? Той няма да зареже Дахан, дори и заради заповеди. От разговорите нищо не видях. Айдан ми хареса в целия епизод до момента. И наистина смятам, че щеше да е интересно повече партньорство с Ибо. Някак ми отиват като визия.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 22:44 от YoanaIv.

# 228
  • Мнения: 14 314
И от разговора в семейството на Дахан нищо не разбрах. какво каза Фатма на Рюзгяр и Ямур нямам идея.

# 229
  • Мнения: 2 770
Лейла каза на Коркут нищо да не прави и той затова се колебае какво да прави

# 230
  • Мнения: 14 314
Вече дори не мога да предположа кой ще измъкне Дахан и Айдан.

Енвер е в къщата на Дахан и говори с Фатма.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 23:03 от Emiliya

# 231
  • Мнения: 1 021
Каза им, че в момента може и да се страхуват, но идват добри времена. Детето щяло да се роди. Рюзгар, мисля искаши да избяга, да се махне. Дойде му в повече. Но майка им каза, че за всички тях предстоят добри времена.
Куркут голяма любов към Лейля. Заради нея искаше за малко да убие Айдан. Но неговите планове не са да я убива, та се отказа.

# 232
  • Мнения: 2 770
Ох пиленцата влюбените. Не мисля че Мюдюра ще е доволен

# 233
  • Мнения: 1 021
Саво се чудя...тези бяха пред къщата. Защо просто си тръгнаха и ги оставиха? И отидоха да ядат? Нещо изпуснах ли?🤔

Радвам се, че ги дават тези двамцата. Страшни сладури😍

# 234
  • Мнения: 14 314
Курт е толкова сладък като говори с дъщерята на Мюдюра. Ппредставям си какво ще се случи когато Мюдюра разбере с кого филтрува нашичкият.

Мюдюра го излови обаче...

# 235
  • Мнения: 1 021
Разбра той. Курт вика искала да му благодари😀

Полицая още търси Айдан и Месут. Значи не са ги намерили. Изпуснах аз нещо, не разбрах какво стана.
Лейля отиде в къщата на Дахан. Нещо каза на Енвер и той се сети нещо.

# 236
  • Мнения: 14 314
Оя сега се сети да се вайка.

Комисарят отиде в дома на Екбер.

# 237
  • Мнения: 1 021
Комисарят търси Айдан там. Може би телефона й последно е засечен там.

# 238
  • Мнения: 14 314
И Екбер е чудовище като Коркут. Успя да преметне Комисаря.

# 239
  • Мнения: 1 021
Той ги е извел. Иначе Гьоркхан не се върза, ама...нищо не намери.
Ама момичета, нали щяха някакъв нов герой да влиза. Те още не могат да се измъкнат нашите хора. Не остана време....

Общи условия

Активация на акаунт