ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 9 903
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 837
Сердар Байрям. Рибар май, не го знам, честно казано😀



# 526
  • Мнения: 27 658
Ани , Мерси Blush Сердар Байрам  е запален рибар чак и профилната му снимка такава ... Аркадаши са с нашето рибарче .. На Чачи улова е лаврак , кефал или греша ?
Умее да лови големи риби във всичко го бива ....  Най- добрияяят !
 Любипотно ми е нерде са тия места да има време и за улов освен работа .


Тези са от Чанаккале:sunglasses: Animal Tropical FishNature Sweat DropsNature Sweat Drops





SobOpen MouthHeart EyesHeart EyesSunglassesBlush
Колко е красииив и тези устнииии и лице ....Kiss харизма , тостерон , Огън и мъжественост ..

Какво ги прави тия риби  не може да изяде такова количество .. раздава ли ги или ги пуска след като им се порадва ... Това да ги разкормашваш, чистиш и тече кръв и цапаш и смърдиш .. Ужас !
Никога досега не са излизали толкова много фотоси .. Само заради това че го виждаме често и на снимачната площадката и извън нея в ежедневието си заслужава и струва завръщането .. Радост за окото и купон за феновете.. След сериала  ще се покрие отново и ще я караме на спомени от архивите.

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 14:45 от femmi2

# 527
  • Мнения: 13 937
Цитат
Според турските медии Ибо ще остане в "Gaddar" до края на сериала, въпреки че нищо не е потвърдено, нашият турски крал може да бъде там до края на новия телевизионен проект на прекрасния çagatay ulusoy #ibrahimçelikkol #çagatayulusoy #korkutzakkum #gaddar .

   
Поздрав от Ali Av @AliAv24:

# 528
# 529
  • Мнения: 13 937

Цитат
Gaddar Dizi
#AYDAĞ ❤️‍🔥 Dağhan и Aydan отново са като в старите дни. 🔥
#Gaddar С 16-ти епизод утре от 20.00 часа по  NOW!


   

# 530
  • Мнения: 27 658

Ах, този поглееед от който ти се подкосява всичко в теб  и тези ръце  и лице и тяло ! Scream
Очите никога не лъжат ! Тези красиво топли лешникови Очиии Heart Eyes

Новооо от разкошната Хазалджъм:green_heart:
 Всеки път ми изпълва душата . Heart Красавицата ми умна и талантлива и инатлива остояваща правата си и много работлива . Майка на две деца и съпруга . Гордея се с нея , както и с Чаатай . Неслучайно на милиони хора са им любимците и по отделно и заедно на екран ..

 Като кукличка е ..Heart EyesSleeping Green Heart Не и давам реалните години ..
Свикнали сме с дългата коса  и така е добре.  Ако смени цвета в друг ще е още по секси..




hazal kaya by Lancome
👒👑🥰

Хазал Кая Кралицата на Ланкоме - Турция
https://twitter.com/HazalKayaFansL1/status/1788601080458154296
може ли гифче от тук .. Прелестно нежна е и този цвят пепел от рози чок и отива Flowers Cherry Blossom


Рядко ми харесва Серенай не съм и фенка нито като актриса , нито като личност  и поведение. Визулно също не ми е по вкуса.
Тук не мога да си кривя душата няма пошлост и червеното и отива . Роклята е супер по тялото й . Днес е премиерата на сериала й по Нетфликс .. Няма да го гледам не ми грабна вниманието по рекламата ..  
''Шахмаран'' е обяввен за края на годината втори сезон .. Заради Бурак Дениз го гледам имат химия двамата. 

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 10:05 от femmi2

# 531
  • Мнения: 13 937
Новооо от разкошната Хазалджъм Green Heart
 Всеки път ми изпълва душата. Heart Красавицата ми умна и талантлива и инатлива оjстояваща правата си и много работлива. Майка на две деца и съпруга. Гордея с нея, както и с Чаатай. Неслучайно на милиони хора са им любимците и по отделно и заедно на екран ..


 Като кукличка е ..Heart EyesSleeping Green Heart Не и давам реалните години ..
Свикнали сме с дългата коса  и така е добре.  Ако смени цвета в друг ще е още по секси..




hazal kaya by Lancome
👒👑🥰

Хазал Кая Кралицата на Ланкоме - Турция

https://twitter.com/HazalKayaFansL1/status/1788601080458154296
може ли гифче от тук .. Прелестно нежна е и този цвят пепел от рози чок и отива Flowers Cherry Blossom
    Феми, цитирах поста ти с Хазал. Напълно съм съгласна с теб - нежна, талантлива и напориста актриса е, а новата прическа много ѝ отива, дори и цвета на косата ѝ харесвам.
    За Серенай няма да коментирам - харесах я само в "Семейство". Не ми допада роклята ѝ, нито пък поведението ѝ. Нямам намерение да гледам нищо ново с нея.
   
Ето го и гифчето:

# 532
  • Мнения: 837
Ох свърши и днес- работа, плуване...сколасах да седна за 10 минутки преди да захраня домочадието😆
Исках за споделя все пак размисли и страсти за трея. Хареса ми този трей определено. Има пакет добър екшън. Надявам се целият епизод да е такъв, не като последния безкрайна драма и скандали  при всички двойки. Научих се да нямам очаквания, но все пак няма как- имам ги😀
Хареса ми Дахан и Гьоркхан заедно в екшън ситуация- време беше да използват потенциала на Гьоркхан, защото и актьора е добър и с Чачо имат добро взаимодействие.
От друга страна- Курт и Мюдюр с дъщеря му. Това също ще е интересно. Най-накрая започнаха да включват момичето повече- има потенциал и е готина. С няколко такива опасни сцени, тя ще преоткрие баща си.
Време беше и Айдан да започне работа и да се реализира, че направо продъни дивана. Това също ми хареса като хрумване- ще погъделичка и нервите на Дахан, защото и той я взе за даденост. Ако може да намерят и някоя приятелка на тази Айдан, ама на нейната възраст, ще е много добре. Направо е смешно как все се влачи с майка си и тетка си😀 Извинявайте, ама няма как да не го кажа😀 Искам и малко стайлинга да й променят. Лейля ходи с егати тоалетите, Айдан като абориген ни грим, ни дрехи- призрак😳
И най-интересният въпрос- какво ще направи Енвер? По кой път ще поеме? Ядосан е на Дахан и с известно право, според мен. Ще го накара да се ядоса, чрез Айдан. Но дали ще ги предаде на баща си? Не ми се ще и не вярвам. Започна да развива един много готин образ, даже да кажа- лоялен, но ме е страх да си помисля до къде ще го докарат сценаристите.
Май е това общо взето. Имам очаквания за добър епизод- динамичен, с компактен екшън, повече логика. Надявам се да не ме разочароват отново, както с епизода миналия петък. Ако очакванията ми се оправдаят, ще изтърпя и цял епизод с Бусе Мерал даже😀
А и да, няма да има Ибо в следващия епизод най-вероятно. Но го чакам да се върне. С него и Чаатай заедно в екшъна има повече тръпка 😀


# 533
  • Мнения: 13 937
Цитат
Годежът беше кратък 💍💔

     Аз продължавам да съм с големи очаквания за епизод 16, а трейлърът ме убеждава в това. Хареса ми начинът, по който Айдан ще се опита да ядоса Дахан. Заслужи си го нашият Гаддар. Предпочитам да гледам такива закачки между двамата, че историята с подхвърления пръстен доста ми "горчи". Беше преекспонирана и много пошла.
    Енвер може и да има тъмно минало, но не вярвам да предаде Курт и Директора. Наистина залогът е огромен. На карта е поставено неговото бъдеще с Ямур и детето, което очакват. Енвер ще намери начин да се измъкне от тази ситуация, без да пострада никой.
    Искам да развият взаимоотношенията между Курт и Нилюфер. Много сладка двойка са ми. Нека и бащата най-после да се събере с дъщеря си. Навярно Курт ще помогне, а Директорът в знак на благодарност ще ги благослови. Sunglasses
    Лейля я "подарявам" на Коркут - да се вземат и да живеят щастливо. Stuck Out Tongue Winking Eye Не можах да издържа на ехидната ѝ усмивка, когато видя Айдан на плаката. Много злоба е скрита и у това момиче.
    Изобщо моето въображение "рисува" щастлив край за всички и понякога забравям, че гледам екшън, че не всичко е цветя и рози. В този свят на несправедливост, пропит от насилие, разпри и кръв ще има жертви, но ще има и много екшън сцени, а те са направени перфектно.
    Не остана много - утре вечер на онлайна ще разберем накъде ще ни отвее сценаристът и с какво ще ни обърка и изненада.




Цитат
📸 Бусе Мерал и екипът на филма “Cadı” посетиха Баку!


# 534
  • Мнения: 837
Аз не съм сигурна дали вярвам в щастливия край. Особено след откровенията на Дахан пред Мюдюра в миналия епизод и речта му защо не може да се откаже да е Гаддар. В света на насилие в тези сериали обикновено нещата нямат щастлив изход. Така че не знам какво ще направят тук. Може пък и да има изненада и накрая: "и всички заживели спокойно и щастливо"😀

Не искам Енвер да го направят предател, но той няма и никакви задължения към Мюдюр и Курт, макар и да са чуден екип. Дано устиска и съвестта му някъде вътре в него проговори😉
И аз не искам скандали и драми, за мен също сцената с пръстена беше пресилена. Самата ситуация ми беше пресилена.
Надявам се наистина утре да гледаме един силен, динамичен и интересен епизод.

Лекичка от мен😊💤💤💤

# 535
# 536
  • Мнения: 13 937
Здравейте, дами!


     Дочакахме... Петък е! Нашият ден - Денят на "Gaddar". Подреждаме приоритетите, приключваме с работата и довечера, затаили дъх сядаме пред екраните. С нетърпение очаквам онлайн коментарите и се надявам, че ще има върху какво да акцентираме.
    Пипи, Йоана, Феми, разчитам на вас!
    Диди, благодаря за новите фотки, които си ни донесла!
    Да загреем с още снимки и видео от сета:












     Феми, какво става във вашия град? Снощи гледах за ужасното наводнение. Пиши вкъщи как е положението. Вас засегна ли ви бурята?


Заредете се с усмивки и прекрасно настроение!
Ползотворен ден!

# 537
# 538
  • Мнения: 13 937

"Gaddar"

Епизод 16, Трейлър 3

Ти си жесток, дори когато ме обичаш!


     Захващам се с гифките и очаквам превод...

# 539
  • Мнения: 837
Малеее, за няколко часа колко много неща са излезнали, какво стана?😆🫢😱

Нямах и аз време да влезна сутрин да разгледам. Ще опитам по-късно в някоя от почивките. Съжалявам, момичета, ние сме в различна времева зона😀🌺

 

 Рядко ми харесва Серенай не съм и фенка нито като актриса , нито като личност  и поведение. Визулно също не ми е по вкуса.
Тук не мога да си кривя душата няма пошлост и червеното и отива . Роклята е супер по тялото й . Днес е премиерата на сериала й по Нетфликс .. Няма да го гледам не ми грабна вниманието по рекламата .. 
''Шахмаран'' е обяввен за края на годината втори сезон .. Заради Бурак Дениз го гледам имат химия двамата.  [/color][/center]

Аз снощи за лека нощ изгледах първите 2 серии в Нетфликс и ми харесаха. Честно казано, не очаквах много, защото от трея ми изглеждаше една от техните комедии, а не съм им фенка на комедиите. Но се изненадах, добро е сериалчето.
Не, колкото Шахмарана. Него много го харесах, защото такъв стил обичам- фантасмагории с интрига. Като този змийския, като Протектора, GoT...и много други. Видях и аз новините, че излиза в края на годината 2ри сезон и се зарадвах, че вече мислех, че са го канселирали😉

Ще опитам да влезна в социалките по-късно и аз. Ако не успея, до довечера, момичета😊🌹

Общи условия

Активация на акаунт