🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 105 600
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 698
Ка-тя на фи-нал! Ка-тя на фи-нал!

# 1 711
  • София
  • Мнения: 6 507
Алеко беше съсредоточен да не си разлее чашата докато Надето му се мяташе.

# 1 712
  • Мнения: 5 901
Много скучен епизод. Мъка, мъка, мъка. Добре, че днес си имам компания. Наздраве! 🍻

# 1 713
  • Мнения: 227
Само аз ли през цялото време чувам следното :  “ Сссссссссссс, мляс, мляс"? Момите са огън негасен, ужас!

# 1 714
  • Мнения: 573
Мама Нани верно се движи в друго платно от останалите хахах JoyJoy

# 1 715
  • Мнения: 517
Много скучен епизод. Мъка, мъка, мъка. Добре, че днес си имам компания. Наздраве! 🍻
Аз пък получих роза! Чин-чин Joy

# 1 716
  • Мнения: 9 207
Не мога да проумея, че приемате сериозно Криси и скандалите ѝ и чак и се дразните? Тази жена е толкова забавна като радиоточката на баба ми. Joy Не искам да си ходи, с кой ще се хиля.

# 1 717
  • here and now
  • Мнения: 4 357
Аз получих уртикария от Горджа...

# 1 718
  • София
  • Мнения: 6 507
Малко ви е виното

# 1 719
  • Мнения: 1 575
Крисата мисля, че просто беше бясна, че трябва да е без грим  че само търсеше причина да си го сложи пак

# 1 720
  • Мнения: 597
Много тъпи сценариите тая година, всички да му се обясняват в любов. Това е тренда този сезон.

# 1 721
  • Мнения: 80
Между другото, работила съм с азиатки. Ще те прегазят, доста са арогантни, нахални и целеустремени.
Нищо не може да ги спре. Катето както си мълчи, изведнъж се оказа, че хич не й отстъпва на Горджъса. Може да я изненада много неприятно. Въобще, човек трябва да е внимателен с азиатците, сепуко, харакири, доста са кръвожадни по природа, нищо, че изглеждат мили и добрички на външен вид.
Бащата на Катето е българин.
Иначе сепуко и харакири са едно и също нещо.

# 1 722
  • София
  • Мнения: 1 125
Айде, лайковете пак заминаха Grinning
Време е криси тъпото да си ходи. Аман от латерни.

# 1 723
  • Мнения: 271
Мария: ‘не знам какво се случва, какво му се върти в главата…’
Алек какво си мисли: ‘оф, Тупарев, давай по-бързо в слушалката, целият съм оранжев!’

# 1 724
  • Мнения: 5 901
Не мога да проумея, че приемате сериозно Криси и скандалите ѝ и чак и се дразните? Тази жена е толкова забавна като радиоточката на баба ми. Joy Не искам да си ходи, с кой ще се хиля.
Дори Катето не я взима насериозно. Ясно е, че всичко е постановка. Тя не е и добър актьор, а сюжетите за нищо не стават.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт