🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 651
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 100
  • Мнения: X
Според мен Маги и Алек биха могли да имат нещо, но формата на предаването поставя очквания за окончателния партньор за бъдещето, с който ще бъдеш години наред и дай Боже ще имаш деца, което за мен е прекалено и нереално, от такова начало, но може пък да стане при някои(не знам). И заради тези високи очаквания за партньор и за връзка според мен се нападат толкова жестоко момичетата една друга, а никой не може да им даде сигурност, че една такава връзка ще се получи дори и да не бяха в шоу и това шоу според мен не работи за тях и за тяхното щастие , а за рейтинга си.
 И между другото мен малко ме дразни и тази заявка за 6 деца. Жената няма ли право на глас Grinning и друг е въпросът дали "тя" ще има физическата възможност да ти ги роди, дори да иска, това е толкова относително и не зависи от твоите желания, Алеко. И също така хората, които имат много деца с 1 партньор обикновено започват от рано 20, 20 и няколко годишна възраст и до 30 може да имат вече 3 от 6-те Grinning, поне за такива примери се сещам.

Той си каза, че му е ''мечта'', но не е задължително и колкото дойдат, толкова.

# 2 101
  • Мнения: 192
Никой ли няма да коментира факта, че на Алек мечтаната му професия е в сферата на музиката? Разкри ли се най-накрая защо е на екрана и ще ли бъде новият талант на България?

Ама тя и Криса била в музикално риалити. По-тлъстичка тогава. Забравих кое, Х фактор или някое от тези.

Магда наистина е изпуснала истинска любов и явно я търси, ама баш при ергенина сякаш не е мястото за това. Пък Йоана май казва “Всякаш” и ме побърква това.

# 2 102
  • Мнения: 15 760
Магдалена е хамелеон - сменя цвета си, според средата, в която попадне. Така е свикнала и ще й е много трудно, да не кажа невъзможно на тези години тепърва да се показва такава, каквото е. Защото с времето толкова се е обезличила в опитите си да пасне на всеки мъж, в който се влюби, че дори тя самата не знае каква е точно. Затова всички й казват, че е фалшива - защото е точно такава. И сега с Алек прави същото.
Отделно смятам, че е влязла в предаването, за да се покаже пред цяла България каква перфектна и класна дама е, с надеждата да я забележи поредния заможен мъж. Ако омае Алек ще е бонус. Затова толкова се пази и внимава как се държи, какво говори, гледа да не си изпуска нервите и демонстрира високо ниво.
Единственото, за което й вярвам е, че наистина не е очаквала да се влюби в предаването. Защото просто не е влязла за това.

# 2 103
  • Мнения: 858
За мен само Катето му отива на тоз човек! Как си падна по тия изрусени каки, не знам!

# 2 104
  • Мнения: 1 498
Катето изглежда нежна и приятна, вие го изкарахте задължително жената да е някакъв страшен характер, че да си намери мъж. Grinning

# 2 105
  • Мнения: 1 923
Затова толкова се пази и внимава как се държи, какво говори, гледа да не си изпуска нервите и демонстрира високо ниво.
Такива коментари са ми малко странни. Ако внимава какво говори и се пази - фалшива. Ако казва това, което мисли - злобарка. Ако каже истината - интригантка. Ако излъже - подмолна. Общо взето каквото и да направи дадена участничка, все ще е виновна.

# 2 106
  • Мнения: 1 157
Никой ли няма да коментира факта, че на Алек мечтаната му професия е в сферата на музиката? Разкри ли се най-накрая защо е на екрана и ще ли бъде новият талант на България?

Ама тя и Криса била в музикално риалити. По-тлъстичка тогава. Забравих кое, Х фактор или някое от тези.

Магда наистина е изпуснала истинска любов и явно я търси, ама баш при ергенина сякаш не е мястото за това. Пък Йоана май казва “Всякаш” и ме побърква това.

Колкото там пя толкова са и добри и другите професии. Тази е въздух под налягане повече и от Виктория. Която меду другото само пуска записи с този селяк Иван Милин. Търкулнало се гърнето, намерило си похлупак.

# 2 107
  • София
  • Мнения: 1 483
Магдалена е хамелеон - сменя цвета си, според средата, в която попадне. Така е свикнала и ще й е много трудно, да не кажа невъзможно на тези години тепърва да се показва такава, каквото е. Защото с времето толкова се е обезличила в опитите си да пасне на всеки мъж, в който се влюби, че дори тя самата не знае каква е точно. Затова всички й казват, че е фалшива - защото е точно такава. И сега с Алек прави същото.
Отделно смятам, че е влязла в предаването, за да се покаже пред цяла България каква перфектна и класна дама е, с надеждата да я забележи поредния заможен мъж. Ако омае Алек ще е бонус. Затова толкова се пази и внимава как се държи, какво говори, гледа да не си изпуска нервите и демонстрира високо ниво.
Единственото, за което й вярвам е, че наистина не е очаквала да се влюби в предаването. Защото просто не е влязла за това.
+100, много точно казано.
В надкаста Киара каза, че единствено Магдалена е била със собствени рокли на коктейлите. Роклите бяха страхотни дотук нейните, но със сигурност не евтини. Идва й леко сега облечена в Стоян Радичев да говори колко прост живот в селската къща иска да води, за нея е важно да каже това, което според нея Алек иска да чуе.

# 2 108
  • Мнения: 1 498
Според мен Маги просто рекламира въпросните рокли и е по-скоро странно, че от продукцията са се съгласили. Съжалявам, но в наши дни кой си пълни гардероба с такива рокли, да не ходи всяка вечер на бал? Само фолкаджийките ни имат такива и то пак подарявани от разни брандове и за снимки.

# 2 109
  • софия
  • Мнения: 3 424
Хилоу, страдалиции страдалясници.
 Нямате настигане и с епизодите го закъсах яко, но от тук, от там хващам по нещо.
 Снощи девойките ми харесаха всичките без грим. Само не разбрах, защо беше това безумие да ги държат на този студ и да треперят, като листа на вятър.
 Не беше честна снощната задача. Те да се покажат истински, а защо на Алеко не му спряха алкохола, че и те да го видят един път истински. Той си е перманентнона черешата.
 Мария за мен си беше съвсем закономерно изгонена, даже имаше и "синхрон на смъртта" Когато започна да му се облизвана пейкингатой с такава ирония и се изплези и по всякакъв начин избегна поредното олигавяне. Мисля си, че тя е стояла по нареждане на богът на ергена до тази вечер. Ако зависеше от Алеко, отдавна да е изчезнала. Да са наясно всички, че по библия Ергенът не може да отказва на целувкаи покана за среща и да го млящиш, възползвайки се на макс, като надуваема кукла. Не мисля, че би се харесало на който и да е мъж.
 А на Горджъса, даже много окъсняха с изпидуркването.
Да, дано те поне успеят, тя нищо не спечели като монетизиране на славата си, една-две поръчки и като се оплакаха от нея, даже я махнаха от едно кратко промо на фешън дейс
Абсолютно невярна информация.😁

# 2 110
  • Мнения: 1 157
Според мен Маги просто рекламира въпросните рокли и е по-скоро странно, че от продукцията са се съгласили. Съжалявам, но в наши дни кой си пълни гардероба с такива рокли, да не ходи всяка вечер на бал? Само фолкаджийките ни имат такива и то пак подарявани от разни брандове и за снимки.

Може да ги е купила специално за предаването. Това, че някой има скъпи дрехи не означава, че не може да отиде на палатка по анцуг и маратонки. Аз също не бих обличала рокли за общо ползване.

# 2 111
  • Мнения: 249
Този сезон е доста нострадален. Гледам израженията на ергена...вижда ми се зверски изморен вече...на фона на Горджъс, дето му споделя чувства и мечтата на Маги за къщичка с кокошки и насаждения...Маги наистина прекалява...Имам чувството, че толкоз си повярва, че след някой ден ще засади един ред домати на Родос..

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 14:02 от Исаркари

# 2 112
  • Мнения: 15 760
Според мен Маги просто рекламира въпросните рокли и е по-скоро странно, че от продукцията са се съгласили. Съжалявам, но в наши дни кой си пълни гардероба с такива рокли, да не ходи всяка вечер на бал? Само фолкаджийките ни имат такива и то пак подарявани от разни брандове и за снимки.

Ако цял живот е била с тази фигура, като нищо да са й се натрупали в годините. А и, като се носят рядко са си, като нови. Най-вероятно е купила 2-3 преди предаването и готово. Колко коктейла са общо?

Затова толкова се пази и внимава как се държи, какво говори, гледа да не си изпуска нервите и демонстрира високо ниво.
Такива коментари са ми малко странни. Ако внимава какво говори и се пази - фалшива. Ако казва това, което мисли - злобарка. Ако каже истината - интригантка. Ако излъже - подмолна. Общо взето каквото и да направи дадена участничка, все ще е виновна.

Аз това не съм го казвала. Винаги съм била ЗА човек да си казва мнението, както и да казва истината такава, каквато е. За мен тези неща не са нито злоба, нито интригантство.

# 2 113
  • Мнения: 1 923
Според мен Маги просто рекламира въпросните рокли и е по-скоро странно, че от продукцията са се съгласили. Съжалявам, но в наши дни кой си пълни гардероба с такива рокли, да не ходи всяка вечер на бал? Само фолкаджийките ни имат такива и то пак подарявани от разни брандове и за снимки.
В Щатите участничките сами си носят облеклото. Изискване е всяка дама да си е приготвила толкова рокли, колкото са церемониите от началото до края. Това не е по джоба на доста участнички и прибягват до този подход - обикалят местни дизайнери и получават рокли, с идеята, че ще се рекламира брандът. Заемат от приятелки и роднини. В краен случай взимат от магазин за официални облекла под наем. Мисълта ми е, че това, че някоя носи скъпи рокли, не значи, че всичките ги притежава.

Lady Cassiopeia Duval, коментарът не е лично към теб - по-скоро исках да подчертая, че хората сме различни и пречупваме нещата през собствената си призма. Няма поведение, което да ни харесва на 100% - няма и да има. Голяма част от хората ще са недоволни каквото и да стане. 🙂

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 13:58 от Lilly_85

# 2 114
  • Мнения: 1 498
Значи, всички сте прави, обаче в случая - нейните рокли не са ли на Радичев? Някой с набито око да каже, защото аз това разбрах. Съответно, за мен е напълно логично, предвид факта, че има и други момиче с рокли на Радичев и явно го рекламират, да е предвидил рокли специално за Маги, тя е с малко по-особена фигура от на другите и наистина моделска визия, според мен е чудесна реклама.

Общи условия

Активация на акаунт